abonamet rtv na 2011r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jak nie płacić abonamentu RTV?

Jak nie płacić abonamentu RTV?

tego abonamentu? Czy są jakieś legalne sposoby na to, nie wiem rejestracja telewizora na osoba powyżej 75 roku życia albo cuś? polerko Z tym wiekiem to faktycznie działa o ile, na tym (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r Witam Ile wynosi abonament RTV za rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc i wszystkie iformacje. Pozdrawiam Witam Mam pytanie od nowego roku zmienia się opłata (...)

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

Kto nie musi płacić abonamentu RTV? Czy jako emeryt z pierwszą grupą jestem zwolniony od płacenia abonamentu rtv? Czy w tym roku zmieniło się coś w związku ze zwolnieniem z opłat na (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

personalne ale ja jestem zbyt inteligentny by z hołotą rozmawiać ! a tera idę na Krzyś Pan Krzyś tonie w dlugach ale sra po forach na prawników i innych bo mu sie do doopy dobrali, buhahaha. (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

pożyczy na alimenty na swoje dziecko a nie jeździ na rajdy po Polsce,ma w posiadaniu 2 tel. komórkowe,pali dwie paczki papierosów dziennie(marlboro,camele)i stać go na wynajęcie (...)

Alimenty wstecz - proszę o pomoc

Alimenty wstecz - proszę o pomoc

oddac bo kreuje się na biednego? Na rozprawe przybyl ze swym adwokatem, 2 miesiace temu wyremontowal gruntownie swoje mieszkanie, kupil sobie sprzet RTV za kilka tysiecy zlotych z oszczednosci (...)

opłata rtv dla emerytów zwolnienia w 2011 r

opłata rtv dla emerytów zwolnienia w 2011 r

opłata rtv dla emerytów zwolnienia w 2011 r Witam Mam pytanie kto może zostac zwolniony z opłaty za abonamnet RTV w roku 2011?I ile taka ulga wynosi?Z góry dziekuje za wszelkie informacje (...)

abonament rtv od radia w laptopie

abonament rtv od radia w laptopie

abonament rtv od radia w laptopie Poczta Polska przyłapała w moim sklepie pracownika który słuchał radia z laptopa przy kasie i wydała nakaz zapłaty 30 krotności abonamentu rtv, powołując (...)

zwolnienie z opłat rtv

zwolnienie z opłat rtv

zwolnienie z opłat rtv zwolnienie z opłat rtv 64 letni mężczyzna ma przyznaną rentę rodzinną na stałe od 2008r. w wysokości 885zł.jedyny dochód

rozwód bez orzekania!

rozwód bez orzekania!

stronami do nieporozumień i konfliktów na tle niezgodności charakterów. Powód przez cały czas trwania małżeństwa pracował jako marynarz na statkach handlowych i stąd też przebywał często (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

nie każdego stać na 100 czy 200 zł na poradę ,bądź ok . 1000- 1500 na "reprezentanta" w sądzie iza12014gmail.com alimenty.pl Prawo rzekomo mówi tyle ile ojciec dziecka płaci ty masz (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

zawiesił mi płacenie alimentów na czas pozostawania bezrobotnym? Czy sąd może się nie zgodzić na coś takiego? Pozdrawiam pieprziwanilia Witam, mój były przestał płacić alimenty (...)

abonament za TV i radio

abonament za TV i radio

poczty rozkładany stolik. Jeśli nikt nie wejdzie do Waszego mieszkania to nie będziecie mieć problemów ze złodziejami chcącymi kraść Wam pieniądze na podobnych zasadach na jakich odbywa (...)

DO MIKAWI-PYTANIE!!!!

DO MIKAWI-PYTANIE!!!!

na utrzymanie rodziny, a zaciąga długi, żeby mieć pieniądze na alkohol. Inaczej przedstawia się możliwość dochodzenia z majątku wspólnego kar majątkowych orzeczonych przez sąd lub kosztów (...)

Dziwna sprawa z bankiem BPH?

Dziwna sprawa z bankiem BPH?

, to widziałbym tu uchybienie / ale to rzadko sie zdarza/ i możliwośc dogadania sie odnośnie częściowego umorzenia odsetek przed wysłaniem pozwu do sądu , celem nadania klauz wykonalności na bankowym (...)