abonament za radio i telewizor za 2012rok Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jak nie płacić abonamentu RTV?

Jak nie płacić abonamentu RTV?

mianowicie jakie konsekwencje moge za to poniesc bede wdzieczny za pomoc pozdrawiam luksik84 witam do 2002roku oplacałam abonament rtv, po roku 2002 zaprzestałam płacenia bo z pracą i (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r Witam Ile wynosi abonament RTV za rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc i wszystkie iformacje. Pozdrawiam Witam Mam pytanie od nowego (...)

Abonament RTV za cały rok

Abonament RTV za cały rok

199,80 zł za cały rok kalendarzowy za tv i radio. hammpster Hejka. Tu sosna. Dawno zrezygnowałam z TV bo... bo sami wiecie zresztą, pewnie sami czasami macie ochote na coś (...)

abonament za TV i radio

abonament za TV i radio

Notak, a jeśli (zakładam, że jest teoretycznie taka możliwość) wjadę samochodem (mam w nim radio) w miejsce, w którym wykonuję swoją pracę i włączę radio w samochodzie i (...)

Abonament rtv - kilka odbiorników to kilka abonamentów?

Abonament rtv - kilka odbiorników to kilka abonamentów?

pytanie jeżeliw domu mamy 3 telewiziry to powinniśmy płacic abonament za kazdy? gadek Na szczęście nie, płaci się jak za jeden, a nie za każdy odibornik w domu. paweł78 Jedno (...)

Odpowiedzialność za długi współmałżonka

Odpowiedzialność za długi współmałżonka

za granica. Czy komornik moze mi odebrac rzeczy za jego dlugi dotyczace tamtego dziecka? monika prawo-cywilne.net A ja zadam Wam cięzkie pytanie,moj mąż odziedziczył dług spadkowy i odpowiada (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

! czy mogę od niego żądać zwrotu pieniędzy za rachunki ( zrobiłyśmy nadpłaty za prąd i ogrzewanie), dezynsekcje a także ten abonament za telefonie internetową który (...)

Terror radia w pracy

Terror radia w pracy

tę inwazję decybeli też jest jakiś sposób? Do kogo się zwrócić? Dziękuję z wszelkie rady i sugestie (Misiaczek) A czy firma płaci abonament radiowy? :-) suavec ...no i ZAiKS'owi (...)

psychiczne nękanie przez sąsiadkę

psychiczne nękanie przez sąsiadkę

sie na jakiej podstawie zostałm i on wręczony.Pani się usmiechneła i powiedziała ,że sa skargi.Na pocztatku nie chiała mi wiele powiedziec dopiero kiedy powiedziałam o co chodzi i kto (...)

opłata za telewizor i radio 2011- kwartał

opłata za telewizor i radio 2011- kwartał

opłata za telewizor i radio 2011- kwartał Witam Ile wynosi opłata za abonament telewizyjny i radiowy w roku 2011 za okres 1/4 roku?Będę wdzieczna za (...)

Jak długo w BIK

Jak długo w BIK

mężem i dziecmi na ulicy gdyby nie to że chciałam zrobic mężowi prezent i kupic telewizor na raty okazało się że jesteśmy w bik. Zgłosiłam się do swojego banku i poinformowano (...)

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

telewizor i zaczynaly sie awantury bylkam ponizazna i krytykjowana zabieralam dzieci i wychodzilam z nimi do innego pokoju zeby miec spokoj ale to jest trojka malych szkrabow i (...)

przemoc psychiczna w domu

przemoc psychiczna w domu

, zerem. Wielokrotnie pluł mi w twarz i dwa razy pobił ciągnął za włosy i pięściami bił po głowie,Jest mi bardzo żle i nie mam już siły...Mam czteroletnią córeczkę i (...)

POLSKA ZALOSNA SPRAWIEDLIWOSC

POLSKA ZALOSNA SPRAWIEDLIWOSC

spokoju. Zaczepil ja pod klatka wyzywajac i chcial uderzyc. Zlapalem go za reke i uderzyl mnie w twarz, oddalem mu wybijajac 2 zeby. Bronilem ja przed nim i siebie. Zlozyl sprawe do (...)

Ile będzie wynosić opłata rtv 2012 za radio?

Ile będzie wynosić opłata rtv 2012 za radio?

59,40 zł za rok, Brut A telewizor możecie podać?:> tez na rok oczywiście oliwka14 199,80 zł za rok. Brut

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

teoretycznie gdyż pomaga mu matka/Zapomniałam wspomnieć że ma swoje mieszkanie i bardzo drogi samochód i ogólnie żyje w luksusie a ja spłacam wszystkie długi i kredyty za wychowaczy.prosze (...)

Abonament RTV 2013

Abonament RTV 2013

opłata za używanie odbiornika telewizyjnego lub radiowego i telewizyjnego 18,65 zł miesięcznie. Należy pamiętać, iż płacimy jedynie za jeden telewizor gdyż stawki są takie (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

to cyfra powinna pilnować czyiś spraw. Żenada, żenada i jeszcze raz żenada. Jesteś zielony i taki pozostaniesz do końca życia i nie cwaniakuj bo spotka cie kiedyś w życiu nieprzyjemna (...)

MEZCZYZNI--WAS PROSZE O RADE--ALIMENTY=KOMORNIK

MEZCZYZNI--WAS PROSZE O RADE--ALIMENTY=KOMORNIK

płacił kilka miesięcy to zajmie się tobą prokurator i sprawa karna w sądzie cię czeka, a później być może 1 rok pozbawienia wolności. Więc szukaj pracy za wczasu tatusiu i (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

siedział w zakładzie karnym wyszedł jak syn miał ponad rok i najważniejsi byli koledzy alkochol i chyba narkotyki (taj słyszałam)dziecko było na szarym końcu. Mieszkalismy blok obok (...)

Nr konta bankowego za abonament rtv

Nr konta bankowego za abonament rtv

. danutastreusel Witam Jak ajest kwota abonamentu RTV na rok 2011?Będę wdzięczna za informacje kasia58 Witam Na jakie konta wpłaca sie opłate za abonament rtv?Z góry dziekuje za (...)

radio w sklepie 2012

radio w sklepie 2012

figurkowe, moge puszczac muzykę z radia?? czy Związek Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji może mi za coś takiego wlepić mandat? powinien pan opłacić abonament za to, za (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

TERAZ BEDE MIAL PROBLEMY I ODLACZYLA SIE.POCZYTALEM SOBIE O PRZEDAWNIENIACH I ZAUWAZYLEM ZE TA OPLATA TEZ CHYBA SIE PRZEDAWNILA I MAM PROSBE CZY TO DOBRZE ZE NIE WPLACILEM TYCH 100 ZLOTYCH (...)

opłata roczna za rtv i radio  za 2011 roku

opłata roczna za rtv i radio za 2011 roku

opłata roczna za rtv i radio za 2011 roku Witam Ile wynosi kwota za roczny abonament RTV i radio w roku 2011?W jaki sposób sie opłaca?Z góry dziękuję

opłata za rtv 2012

opłata za rtv 2012

opłata za rtv 2012 Co mi grozi za niepłacenie abonamentu RTV? Chodzą jakieś kontrole słyszałem. ok.600zl kary ariadna1 jaki dokładnie abonament? radio czy radio i (...)

Wymeldowanie chorego psychicznie ojca

Wymeldowanie chorego psychicznie ojca

grzeje tą wodę i ustawia ogrzewanie na 50 stopni i otwiera okna, za prąd bo świateł nie gasi i gra na raz radio i telewizor i inne) i nie mam (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

. Książki tej nie dostałam, ale za to dostałam fakturę za książkę. Fakturę zignorowałam, bo niby dlaczego mam płacić za coś czego nie otrzymałam ?!Zaczęły się telefony i (...)

Jaka jest opłata za rtv na 2011

Jaka jest opłata za rtv na 2011

- za trzy miesiące - 15,50 zł - za sześć miesięcy - 30,65 zł - za rok - 58,75 zł TV lub TV i radio jednocześnie - za jeden miesiąc - 17,15 zł - za (...)

Drazliwa sytuacja rodzinna

Drazliwa sytuacja rodzinna

komornik może zabrać z mieszkania np. telewizor za to, że on nie płaci np. tego rachunku za abonament? Rzeczy te nie należą do niego, a babcia ma na to fakturę. Jednak czy jest (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

że jestem dłużnikiem tej firmy. Posiadam u nich "nieopłacone" faktury ze stycznia i marca 2005 r. Są to ponoć faktury za abonament i nota karna za sprzęt. Dekoder był (...)