abonament rtv za lata od 2000 do 2013 r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jak nie płacić abonamentu RTV?

Jak nie płacić abonamentu RTV?

mianowicie jakie konsekwencje moge za to poniesc bede wdzieczny za pomoc pozdrawiam luksik84 witam do 2002roku oplacałam abonament rtv, po roku 2002 zaprzestałam płacenia (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

zadł. ok 1000zł jak nie to sprawę kierują do sądu, Dodam, że wpłacałem co miesiąc kwotę taką jaką mogłem od 200zł do 10zł stwierdzili, że za mało i sprawa ma trafić (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

jak przeżyc od 1go do 1go, bank to bogata instytucja wiec nie ma porównania z osoba fizyczną RadcaPrawny Ja mam problem z Intrium.Dali sprawę do komornika i zlozylam do sądu zarzut (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r Witam Ile wynosi abonament RTV za rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc i wszystkie iformacje. Pozdrawiam Witam Mam pytanie (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

ten okres od maja 2005r do wrzesień 2009r kiedy prowadziliśmy wspólne gospodarstwo domowe. Dodam że: mieszkamy nadal razem (żona i jej dzieci oraz nasza córka), córka dopiero (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

Kruk ściga mnie za tą karną opłate.To co menti W 2004 roku nie zapłaciłam faktury za telefony w Idei. Ci odłączyli mi te telefony , a potem chcieli kary za ponowne podłączenie.Zapłaciłam (...)

abonament za TV i radio

abonament za TV i radio

marnowane. Mam 60 lat całe życie abonament płaciłem do 12/2005 r. Traz już dość . iti Nazywam sie Maria Pilarczyk pisze w sprawie mojej corki ,od roku zamieszkala u swojego partnera (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w pazdzierniku (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

mnie listy od lutego do sierpnia 2006 r. Żadnych listów nie dostawałam ! No właśnie, kto ich wpuści do domu. A jednak wpuściła ich moja mama i już nie miałam wyjścia musiałam (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

r Bank sprzedal dlug z odsetkami 47 tys zl do Raport.Dlug zostal sprzedany w listopadzie 2017 r. W lutym 2018 r otrzymalam pismo od firmy Raport ze mam do splacenia (...)

Nr konta bankowego za abonament rtv

Nr konta bankowego za abonament rtv

Nr konta bankowego za abonament rtv Witam , czy ktoś może wie jaki jest nr konta bankowego do wpłat za abonament rtv 2011? Numer konta bankowego jest ustalany (...)

Abonament RTV 2013

Abonament RTV 2013

Abonament RTV 2013 Witam! Od 1 stycznia 2013 roku opłata za używanie odbiornika radiowego wyniesie 5,65 zł miesięcznie, a opłata za używanie odbiornika telewizyjnego (...)

zachowek

zachowek

. [/cytat]Tę wypowiedź kieruję do Jurystki. Przepraszam za zamieszanie. bounty Witam Czy można w formie aktu notarialnego zrzec sie prawa do zachowku? Jaka może być opłata? stresik5 (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

! czy mogę od niego żądać zwrotu pieniędzy za rachunki ( zrobiłyśmy nadpłaty za prąd i ogrzewanie), dezynsekcje a także ten abonament za telefonie internetową który (...)

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

od urodzenia i do końca to mieszkanie jest jego jedynym centrum życiowym. Ja codziennie przyjeżdżałam do mojej mamy i opiekowałam się nią wraz ze starszym synem. Kiedy byłam w pracy (...)

Canal+, roszczenie KRUK-a

Canal+, roszczenie KRUK-a

podobnych do waszych przypadkach termin przedawnienia wynosi 3 lata od momentu jego wymagalności. Np. fakturę za canal + trzeba było zapłacić 10.10.2000 r to termin przedawnienia (...)

alimenty - jak się pozbyć komornika

alimenty - jak się pozbyć komornika

Warszawie mrozowskim A czy jeśli dokonam nadpłaty na konto wierzyciela za 2 miesiace i ona ta kwotę uzna to mogę domagać się pozbawienia tytułu wykonawczego wykonalności za okres za (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

) - no i masz komornika z dochodzącymi do tego kosztami. Naucz się jednej ważnej rzeczy:PISZ PISMA I ZOSTAWIAJ SOBIE POTWIERDZONĄ KOPIĘ KAŻDEGO Z NICH! do każdej instytucji do której (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

. Książki tej nie dostałam, ale za to dostałam fakturę za książkę. Fakturę zignorowałam, bo niby dlaczego mam płacić za coś czego nie otrzymałam ?!Zaczęły się telefony i pisma (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

lepiej temu dziecku sie zylo za 900 od ojca i za, dajmy na to 500 od mamy niz teraz jemu za 600. Pojmujesz roznice? lilka Fajne prawo w tym kraiku. Syn płodzi dzieci na lewo (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

zaciągnąłem kredyt w 1999r. niestety sytuacja zmusiła mnie do tego, że zaprzestałem spłat. Kredyt trafił do egzekucji komorniczej w 2000 roku, gdzie był spłacany. Po ok 2 latach (...)

Jak długo w BIK

Jak długo w BIK

, kredytów dobrze spłacanych i tych nie spłaconych z informacją, które z nich i kiedy były spłacane, a jeżeli były opóźnienia to czy wynosiły do 30 dni, do 60 dni, do 90 itd. Nie (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

nadal.Jezdzeilem 4 razy do roku do synka.Przywozac prezenty ciuszki zawsze!! Za ciuszki zbieram rachunki od kilku...miesiecy poniewaz jej ni ufam!Wzielem kredyt na dom wczesniej w ktorym (...)

Komornik za .... zaufanie...;o(

Komornik za .... zaufanie...;o(

, powołując się na art. 244 Kodeksu Karnego, że złożę skargę do sądu i za nierespektowanie postanowienia sądu może iść na 3 lata do więzienia. Dziecka nie dostaję nadal, (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

byłem z dziewczyną od 2 lat tylko tyle że mieszkałem za granicą co trzy miesiące zjeżdzałem do Polski i wszystko było ok aż do czasu gdy zaszła w ciąże , zadzwoniła do (...)

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

Kto nie musi płacić abonamentu RTV? Czy jako emeryt z pierwszą grupą jestem zwolniony od płacenia abonamentu rtv? Czy w tym roku zmieniło się coś w związku ze zwolnieniem z opłat na (...)

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

płatności minął 12.10.2007 r i 26.10.2007 r. Zastanawiam się dlaczego dopiero w styczniu 2008 r. po dwóch miesiącach od upływu terminów zapłaty, firma IMP Sp. z o.o. przysyła (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

2 lata a nawet jak dziecko skończy 18 lat) znów dojrzejesz do decyzji o rozstaniu i wyjmujesz sobie tą decyzję i wtedy pójdzie mu wpięty bo będzie musiał Ci zapłacić alimenty za te (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

pytanie od 16 sierpnia 2008r. po urlopie wypoczynowym poszłam na roczny urlop zdrowotny. 17 sierpnia 2009r. mam wrócić do pracy. Czy należy mi się urlop wypoczynkowy za 2009r. (...)

Wyłudzenie alimentów

Wyłudzenie alimentów

wyjechałem za granice do Holandii w celu zarobkowym i od kwietnia 2013 roku dokładnie od 26-04-2013 zacząłem płacić alimenty oraz regulować wcześniejsze zadłużenie. Lecz (...)

1

2

3

4

5

...

21