abonament rtv za 2009 r zniżki dla emerytów Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jak nie płacić abonamentu RTV?

Jak nie płacić abonamentu RTV?

mianowicie jakie konsekwencje moge za to poniesc bede wdzieczny za pomoc pozdrawiam luksik84 witam do 2002roku oplacałam abonament rtv, po roku 2002 zaprzestałam płacenia bo z pracą (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r Witam Ile wynosi abonament RTV za rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc i wszystkie iformacje. Pozdrawiam Witam Mam pytanie (...)

abonament za TV i radio

abonament za TV i radio

zamieszkania (w gospodarstwie domowym). Posiadam jeden radioodbiornik za używanie którego płacę abonament. UŻYWAM radioodbiornik w godz. 7-15 w pracy, a następnie ten sam przenośny radioodbiornik, (...)

Nr konta bankowego za abonament rtv

Nr konta bankowego za abonament rtv

Nr konta bankowego za abonament rtv Witam , czy ktoś może wie jaki jest nr konta bankowego do wpłat za abonament rtv 2011? Numer konta bankowego jest ustalany indywidualnie (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

ten okres od maja 2005r do wrzesień 2009r kiedy prowadziliśmy wspólne gospodarstwo domowe. Dodam że: mieszkamy nadal razem (żona i jej dzieci oraz nasza córka), córka dopiero w maju kończy (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

że jestem dłużnikiem tej firmy. Posiadam u nich "nieopłacone" faktury ze stycznia i marca 2005 r. Są to ponoć faktury za abonament i nota karna za sprzęt. Dekoder był oddany (...)

opłata rtv dla emerytów zwolnienia w 2011 r

opłata rtv dla emerytów zwolnienia w 2011 r

opłata rtv dla emerytów zwolnienia w 2011 r Witam Mam pytanie kto może zostac zwolniony z opłaty za abonamnet RTV w roku 2011?I ile taka ulga wynosi?Z góry dziekuje (...)

Równoważnik za remont lokalu albo jego brak dla emeryta policyjnego

Równoważnik za remont lokalu albo jego brak dla emeryta policyjnego

zadawałem prawnikom pytania po tym wyroku, mój szef (komendant powiatowy) przyznaje wdowom równoważnik za remont lokalu mieszkalnego. Jeżeli chodzi o równoważnik za brak lokalu mieszkalnego (...)

gdzie można złożyć skargę na prac, obsługi w orange??

gdzie można złożyć skargę na prac, obsługi w orange??

120 zł zrobili mi na 277 zł.Operator zaproponował mi rezygnację z jednego numeru i przejścia z drugim numerem na inny plan.Teraz płacę za sprzęt z wcześniejszej zerwaniej umowy. I za dwa (...)

Oto zniżki dla emerytów! Sprawdź

Oto zniżki dla emerytów! Sprawdź

Oto zniżki dla emerytów! Sprawdź Witaj! Twój wiek jest tutaj atutem. Na rynku jest sporo ofert z mniejszymi cenami dla ludzi starszych. Fakt część takich zniżek już znalazł. (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

pytanie od 16 sierpnia 2008r. po urlopie wypoczynowym poszłam na roczny urlop zdrowotny. 17 sierpnia 2009r. mam wrócić do pracy. Czy należy mi się urlop wypoczynkowy za 2009r. jestem (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

! czy mogę od niego żądać zwrotu pieniędzy za rachunki ( zrobiłyśmy nadpłaty za prąd i ogrzewanie), dezynsekcje a także ten abonament za telefonie internetową który płaciłyśmy (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

data przedawnienia? (liczona jest od daty wystawienia czy wymagalnosci?). 2. czy jest ona ( data przedawnienia) liczona dla każdej należności osobno? Czy dla całości zadłużenia? A jeżeli dla (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

okres ciąży Zgodnie z nowym brzmieniem art. 8 ustawy z dnia 25 czerwca 1999 r. od 1 stycznia 2009 r. okres zasiłkowy dla ubezpieczonych, których niezdolność do pracy przypada (...)

PLUSGSM - Nieuznana reklamacja - brak możliwości odwołania (?)

PLUSGSM - Nieuznana reklamacja - brak możliwości odwołania (?)

obniżenie abonamentu za telewizję z 89,90 na 69,90, lecz, tak, jak już wspomniałem, nie zostałem poinformowany o tym, że przystanie na tą ofertę spowoduje uchylenie rabatu na abonament za (...)

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

zapłacenia rachunek za abonament rtv 1600 zł pod groźbą zajęcia mienia przez komornika. Tata tak się wystraszył że zapłacił (z pożyczonych pieniędzy) bez wahania........chociaż (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

kazali mi za marzec mi przynieść ale mi przekracza kamila prawo-pracy.net witam.chcialabym sie dowiedziec czy nalezy mi sie płatny wychowawczy gdy z pitu za 2009 r nie przekracza (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

to ja nie mam zaufania,proszę doradźcie coś.pozdrawiam Wkurzona Witam mam podobny problem z firmą raport. Zaczeło się od polsatu za nieterminowe zdanie sprzętu za 100zł naliczono mi kare 300zł (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

. Książki tej nie dostałam, ale za to dostałam fakturę za książkę. Fakturę zignorowałam, bo niby dlaczego mam płacić za coś czego nie otrzymałam ?!Zaczęły się telefony i pisma (...)

problem z byłym mężem

problem z byłym mężem

wygląda następująco: W czerwcu 2008 r. po ślubie przeprowadziłam się z mężem do Niemiec, gdzie pracował. W listopadzie urodziły się dzieci. Od kwietnia 2009 r. mąż już nie pracował, (...)

jakie ulgi dla seniorów

jakie ulgi dla seniorów

egzystencji, niewidomi i osoby im towarzyszące. Na pociąg. Przewoźnicy proponują zniżki na przejazdy. W PKP InterCity karta seniora, która dla osób pow. 60 r. życia kosztuje (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

mają na każdej rozprawie 5 adwokatów, możecie im skoczyć, składaja sprawy przez sąd w Łodzi który działa na ich korzyśc. Będziecie mądrale apelować, płacić za adwokata za pozew, za (...)

Mieszkanie policyjne

Mieszkanie policyjne

. Mieszkanie pod meldunkiem mamy znajduje się już 23 lata. Chciałbym się dowiedzieć jak sytuacja z wykupem tego typu lokali wygląda na dzień dzisiejszy. Jakie są szanse dokonania tego, jakie przysługują (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

zaplace za badanie. Nie bede uchylal sie od alimentow, ale chce miec pewnosc. za tydzien badanie, co robic? jestem bezrobotny czy moge byc zwolniony z oplaty za bad. DNA gdy przegram? POMOCY (...)

kiedy przedawnia sie opłata za rtv ?!

kiedy przedawnia sie opłata za rtv ?!

kiedy przedawnia sie opłata za rtv ?! Witam ile czasu trwa przedawnienie zaległości za abonament RTV?! po 5 latach waldek_80 Można również starać się o umorzenie (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

jak to jest.... Rozwód miałam 2 lutego 2009 roku....ciąze liczy sie od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki czyli u mnie od 6 lutego 2009... a tak naprawde zapłodniona zostałam 12 lutego 2009- (...)

Ile przysługuje mi urlopu

Ile przysługuje mi urlopu

obecnej firmie pracuje od lutego 2009. Za zeszły rok wykorzystałem urlop. Czy w kolejnym roku urlop należy mi się w pełni od jego początku czy za każdy przepracowany miesiąc ok 2 dni (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

2008 do września 2008 jedna praca a od listopada 2008 do chwili obecnej druga praca ale od grudnia 2009 jestem na zwolnieniu lekarskim (za 2009 r mam 4 dni urlopu zaległego) a od 07 (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

podobnymi Tobie. Co z tego, że piszesz o naprawianiu szkody. Musisz najpierw wykazać przed sądem, że ją poniosłeś. Zacznij podawać do sądu "nieuczciwych płatników" np. Cyfry plus. Za (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

KOSZTA ???? cimex1 Cimex1 - dzięki za wsparcie wllodek99 Tak chodzi mi o odszkodowanie za bezumowne korzystanie z grunt ( za jakieś 10 lat z tego co kojarzę)do końca to też nie jestem (...)