abonament rtv na 2013 na jakie konto bankowe Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jak nie płacić abonamentu RTV?

Jak nie płacić abonamentu RTV?

Jak nie płacić abonamentu RTV? Mam pytanie, czy są jakieś sposoby na to żeby nie płacić zaległej opłaty za abonament RTV? Np. co w sytuacji gdy telewizoru nie mam od lat 4 bo (...)

Nr konta bankowego za abonament rtv

Nr konta bankowego za abonament rtv

rejestracja na stronie poczty polskiej? Czy mogę wpłacać na to samo konto co w zeszłym roku? Itap111 Witam Gdzie mogę sie dowiedzieć na jakie konto wpłaca sie kwote (...)

Wyłudzenie alimentów

Wyłudzenie alimentów

Panią Agnieszkę Bąk o zwrot nie należnie pobranych pieniędzy nie mnie,a moje pieniążki proszę a nawet żądam zwrotu w ciągu 5 dni roboczych.I zwrot proszę dokonać na podane przeze mnie konto (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

nastąpić podwyżki w abonamentach RTV, wiadomo już o jakie kwoty chodzi i czy to pewne? Może bardziej będzie opłacało się przejść na satelitę? misie98 podwyżki maja nie byc duże, (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

licznymi "haczykami", np. umowa na 24 miesiące, jak nie wypowiesz umowy na ponad miesiąc przed jej "niby zakończeniem", to automatycznie przedłuża się ona na 12 miesięcy. Niby dlaczego (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

pożyczy na alimenty na swoje dziecko a nie jeździ na rajdy po Polsce,ma w posiadaniu 2 tel. komórkowe,pali dwie paczki papierosów dziennie(marlboro,camele)i stać go na wynajęcie (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

przekazaniem pieniędzy Mojej Byłej. Była złożyła wniosek o kredyt na moje nazwisko na poczet alimentów bez mojej wiedzy.Czy to jest możliwe?czy prawo na to pozwala?Dzieci odwiedzam,zabieram (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

piekna mama, robisz swietna robote i jestes bardzo kochana! Przytrzymaj palec na tym i wyslij dalej.ednakże firma w dalszym ciągu rozpowszechnia dane osobowe moje na stronach publicznych na (...)

Alimenty

Alimenty

wpływają na jej konto i są do jej dyspozycji ale z urzędu nie od ojca. I teraz moje pytanie brzmi czy te alimenty mogłyby przepływać na moje konto bankowe, a nie żeby (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

(mimo mojego pisemnego sprzeciwu i bez mojej wiedzy) została przedłużona na czas nieokreślony. Po miesiącu otrzymałam FV opiewającą na kwotę przewidzianego, w zawartej wcześniej ze mną (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

to mało? I twoje 500 na dziecko to już jest 1000 i co to mało na Twoje dziecko? Monika Twoja bezczelnosc nie zna granic, skoro nie znasz sie na sprawie ani prawie, nie wypowiadaj sie na (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

konto. Przelew na konto zawsze dojdzie i kosztuje znacznie mniej niż przekaz pocztowy i nie trzeba nawet o nim pamiętać (wystarczy zlecenie stałe). Kasę na pocztę ojciec musi (...)

Abonament RTV 2013

Abonament RTV 2013

mojego portfela.  A więcej o tych zniżkach poczytać można tutaj: Abonament RTV 2013 adamN Z dniem 1 stycznia 2013 roku, opłata za używanie odbiornika radiowego wyniesie 5,65 (...)

Czy jest możliwość płacenia abonamentu RTV przez internet i na jakie konto bankowe. Z GÓRY dziękuję.

Czy jest możliwość płacenia abonamentu RTV przez internet i na jakie konto bankowe. Z GÓRY dziękuję.

Czy jest możliwość płacenia abonamentu RTV przez internet i na jakie konto bankowe. Z GÓRY dziękuję. Czy jest możliwość płacenia abonamentu RTV przez internet (...)

Opłata za RTV za 2011 na jakie konto

Opłata za RTV za 2011 na jakie konto

Opłata za RTV za 2011 na jakie konto Witam Na na jakie konto wpłaca sie kwotę za abonament RTV?Z góry dziekuję

abonament za TV i radio

abonament za TV i radio

poczty rozkładany stolik. Jeśli nikt nie wejdzie do Waszego mieszkania to nie będziecie mieć problemów ze złodziejami chcącymi kraść Wam pieniądze na podobnych zasadach na jakich odbywa (...)

alimenty - jak się pozbyć komornika

alimenty - jak się pozbyć komornika

komornika i on oczywiście założył mi blokadę na konto bez żadnego powiadomienia ( dowiedziałem się dopiero jak robiłem zakupy i się okazało że mam puste konto gdzie miajwiecej godzinę (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

poszczególnych jego członków, że nie zgadzamy się na ich nieuczciwe postępowanie. Brońmy idei i własnych przekonoań. Powodzenia!!! Kasia Aby opowiedzieć cała swą historię musiałam rozbić ją (...)

Abonament RTV za cały rok

Abonament RTV za cały rok

abonament na rok 2011?Z góry dziękuję za odpowiedzi natta27 Witam Ile wynosi roczna opłata za abonament RTV w roku 2011?Z góry dziękuję za informacje tomek39 do kiedy trzeba zapłacic (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

personalne ale ja jestem zbyt inteligentny by z hołotą rozmawiać ! a tera idę na Krzyś Pan Krzyś tonie w dlugach ale sra po forach na prawników i innych bo mu sie do doopy dobrali, buhahaha. (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

czy na konto intrum obojetne (kwestia tzw zaufania) liczy sie ztw skutecznosc. gdzie wplacasz nie ma zanaczenia 4. na kotre konto wplacasz najlepiej mopwic odrazu)(inrum i/lub konto (...)

niesłuszna windykacja

niesłuszna windykacja

współpracownicy odnotowali wpłatę zadłużenia na Państwa konto bankowe. odpisali (pracownik) W nawiązaniu do otrzymanego maila informuję, iż zaległość w sprawie KM ............... (...)

zadłużenie

zadłużenie

mam czyste konto (zresztą mam w tej chwili telefon na abonament oraz telewizję cyfrową i rachunki płacę systematycznie na siebie i nie miałem problemu z uzyskanie dostępu do tych (...)

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

Kto nie musi płacić abonamentu RTV? Czy jako emeryt z pierwszą grupą jestem zwolniony od płacenia abonamentu rtv? Czy w tym roku zmieniło się coś w związku ze zwolnieniem z opłat na (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

pracuje jako samozatrudniony dostaje tez zasilki tyle ze wplacane sa na jej konto bankowe ale ona wydaje te pieniadze jedynie na wlasne potrzeby takie jak doczepianie wlosuw .paznokcie (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

kasę na nią, a nie na konto z którego pobiera się kwota raty... Poza tym, EBSA (Eurobank S.A.) ma 2 systemy operacyjne i nawet w tym drugim mimo oczekiwania 2 dni roboczych na zaksięgowanie (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

bez slubu,podajac go o alimenty jakie mam szanse na uzyskanie wysokich alimentow na dzieci i na mnie?poniewaz nie pracuje wcale agatka alimenty.pl Mam córkę która skończyła 21 lat (...)

Ściągnięcie alimentów przez komornika

Ściągnięcie alimentów przez komornika

komornika? jakie są opłaty i czy to ja je poniąsę? tatuś ukrywa swoje dochody-nie ma podpisanej umowy o pracę. ma konto bankowe i mieszkanie własnościowe. czy komornik może zająć (...)

Opodatkowanie dochodów

Opodatkowanie dochodów

), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje. Z tych 1000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób (12.5% z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

reszty społeczeństwa. Bo to nie ZUS wam płaci, to reszta tych, która zapieprza i odprowadza na was pieniądze. Trudno, jak was nie stać na kolejna dzieci, to nie powinnyście się na nie (...)

1

2

3

4

5

...

20