abonament rtv na 2012 na jakie konto Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jak nie płacić abonamentu RTV?

Jak nie płacić abonamentu RTV?

Jak nie płacić abonamentu RTV? Mam pytanie, czy są jakieś sposoby na to żeby nie płacić zaległej opłaty za abonament RTV? Np. co w sytuacji gdy telewizoru nie mam od lat 4 bo (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

5 Podwyżka opłat za używanie odbiorników telewizyjnych i radiofonicznych będzie obowiązywać od 1 stycznia 2012r.  tomekk26 Czy słyszeliście już o tym że abonament rtv w 2012 (...)

Nr konta bankowego za abonament rtv

Nr konta bankowego za abonament rtv

rejestracja na stronie poczty polskiej? Czy mogę wpłacać na to samo konto co w zeszłym roku? Itap111 Witam Gdzie mogę sie dowiedzieć na jakie konto wpłaca sie kwote (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

piekna mama, robisz swietna robote i jestes bardzo kochana! Przytrzymaj palec na tym i wyslij dalej.ednakże firma w dalszym ciągu rozpowszechnia dane osobowe moje na stronach publicznych na (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

licznymi "haczykami", np. umowa na 24 miesiące, jak nie wypowiesz umowy na ponad miesiąc przed jej "niby zakończeniem", to automatycznie przedłuża się ona na 12 miesięcy. Niby dlaczego (...)

Opłata za RTV za 2011 na jakie konto

Opłata za RTV za 2011 na jakie konto

Opłata za RTV za 2011 na jakie konto Witam Na na jakie konto wpłaca sie kwotę za abonament RTV?Z góry dziekuję

abonament za TV i radio

abonament za TV i radio

poczty rozkładany stolik. Jeśli nikt nie wejdzie do Waszego mieszkania to nie będziecie mieć problemów ze złodziejami chcącymi kraść Wam pieniądze na podobnych zasadach na jakich odbywa (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

poszczególnych jego członków, że nie zgadzamy się na ich nieuczciwe postępowanie. Brońmy idei i własnych przekonoań. Powodzenia!!! Kasia Aby opowiedzieć cała swą historię musiałam rozbić ją (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

pożyczy na alimenty na swoje dziecko a nie jeździ na rajdy po Polsce,ma w posiadaniu 2 tel. komórkowe,pali dwie paczki papierosów dziennie(marlboro,camele)i stać go na wynajęcie (...)

Abonament RTV za cały rok

Abonament RTV za cały rok

abonament na rok 2011?Z góry dziękuję za odpowiedzi natta27 Witam Ile wynosi roczna opłata za abonament RTV w roku 2011?Z góry dziękuję za informacje tomek39 do kiedy trzeba zapłacic (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

na wpłąte 1500zl. Nie stać mnie na to, jestem studentką co prawda pracuje, ale niewiele zarabiam. Powiedziałam o tym i do tego zgłosiłam, ze miałam otrzymac informacje na temat rozłozenia (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

czy na konto intrum obojetne (kwestia tzw zaufania) liczy sie ztw skutecznosc. gdzie wplacasz nie ma zanaczenia 4. na kotre konto wplacasz najlepiej mopwic odrazu)(inrum i/lub konto (...)

zadłużenie

zadłużenie

mam czyste konto (zresztą mam w tej chwili telefon na abonament oraz telewizję cyfrową i rachunki płacę systematycznie na siebie i nie miałem problemu z uzyskanie dostępu do tych (...)

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

Kto nie musi płacić abonamentu RTV? Czy jako emeryt z pierwszą grupą jestem zwolniony od płacenia abonamentu rtv? Czy w tym roku zmieniło się coś w związku ze zwolnieniem z opłat na (...)

Opłata abonamentowa za rtv - zawiadomienie o zajęciu prawa majątkowego

Opłata abonamentowa za rtv - zawiadomienie o zajęciu prawa majątkowego

jeśli nie podpisywałem umowy na dostarczenie sygnału telewizyjnego. Jeśli nikt takiego podpisu nie złożył bo nie mógł, bo takiej umowy nie było, więc NIKT nikogo nie może zmusić aby płacić (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

konto. Przelew na konto zawsze dojdzie i kosztuje znacznie mniej niż przekaz pocztowy i nie trzeba nawet o nim pamiętać (wystarczy zlecenie stałe). Kasę na pocztę ojciec musi (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

jestem zadowolony. Co prawda nie odzyskują kasy w 5 minut ale sukcesywnie należności wpływają mi na konto. Myślę że skoro reklamują się na Widzewie i na plakatach konkursowych (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

wystawienia faktury lub w innym terminie, jaki nadawca lub odbiorca uzgodnił na piśmie z UPS." Nie wyraziłam zgody na dopłatę, bo wg mnie są to żądania bezpodstawne, nie jest napisane na (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

(mimo mojego pisemnego sprzeciwu i bez mojej wiedzy) została przedłużona na czas nieokreślony. Po miesiącu otrzymałam FV opiewającą na kwotę przewidzianego, w zawartej wcześniej ze mną (...)

Opłata rtv na 2011 za cały rok

Opłata rtv na 2011 za cały rok

Opłata rtv na 2011 za cały rok Witam czy da się opłacić abonament za cały rok z góry? Czy można to wpłacić na to samo konto co abonament co miesięczny ? Wystarczy (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

to mało? I twoje 500 na dziecko to już jest 1000 i co to mało na Twoje dziecko? Monika Twoja bezczelnosc nie zna granic, skoro nie znasz sie na sprawie ani prawie, nie wypowiadaj sie na (...)

opłata za rtv 2012

opłata za rtv 2012

opłata za rtv 2012 Co mi grozi za niepłacenie abonamentu RTV? Chodzą jakieś kontrole słyszałem. ok.600zl kary ariadna1 jaki dokładnie abonament? radio czy radio i tv? zreszta, (...)

Wyłudzenie alimentów

Wyłudzenie alimentów

Panią Agnieszkę Bąk o zwrot nie należnie pobranych pieniędzy nie mnie,a moje pieniążki proszę a nawet żądam zwrotu w ciągu 5 dni roboczych.I zwrot proszę dokonać na podane przeze mnie konto (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

prawo-pracy.net WITAM.CZY JESLI DOCHOD NA OSOBE PRZEKROCZYL 504 ZŁ NA OSOBE,A WYNIUSŁ 529 ZŁ NA OSOBE.CZY W TEJ SYTUACJI NALERZY MI SIE DODATEK W KWOCIE 400ZŁ?JESTEM NA URLOPIE WYCHOWAWCZYM.UMOWE (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

[cytat] My friend. Jeśli pracujesz legalnie na umowe o prace (nie przez agencje) przysługuje ci od państwa (UK) zasiłek który wynosi około 100 funtów na każde dziecko, a to wystarczy (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

wcześniej bo w maju. Bardzo się zdziwiłam,gdy nie chcieli mi zapisać dziecka na mojego narzeczonego tylko na byłego męża(300 dni).Nie było innego wyjścia jak tylko zapisać na ex męża.Po (...)

Alimenty

Alimenty

na nie bo to jego a pani nie powinna do tego dopuscić ma dziecko powinien je kochać i sam chcieć na niego łozyć jako kobieta i kiedyśmatka powinna pani sama go namówicna samowolne łozene na (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

czy warto się pogrążąć i narażać na dodatkowe koszty i kosekwencje. Pozdrawiam. Bezimienna a ja mamy pytanie.była zawarta umowa w erze na 2 telefony na wysoki abonament w maju (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

zawarcia nowego związku, odpadnie część pieniędzy wpływających co miesiąc na konto. Widzicie tylko i wyłącznie swoją sytuację.. ale sytuacji drugiej strony to już nie dostrzegacie. Po (...)

alimenty - jak się pozbyć komornika

alimenty - jak się pozbyć komornika

komornika i on oczywiście założył mi blokadę na konto bez żadnego powiadomienia ( dowiedziałem się dopiero jak robiłem zakupy i się okazało że mam puste konto gdzie miajwiecej godzinę (...)

1

2

3

4

5

...

15