abonament rtv cena za dwa miesiace 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jak nie płacić abonamentu RTV?

Jak nie płacić abonamentu RTV?

mianowicie jakie konsekwencje moge za to poniesc bede wdzieczny za pomoc pozdrawiam luksik84 witam do 2002roku oplacałam abonament rtv, po roku 2002 zaprzestałam płacenia bo z pracą (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

jeden miesiąc - 5,35 zł * za dwa miesiące - 10,45 zł * za trzy miesiące - 15,50 zł * za sześć miesięcy - 30,65 zł * za rok - 58,75 zł TV / TV i RADIO jednocześnie * (...)

abonament za TV i radio

abonament za TV i radio

zamieszkania (w gospodarstwie domowym). Posiadam jeden radioodbiornik za używanie którego płacę abonament. UŻYWAM radioodbiornik w godz. 7-15 w pracy, a następnie ten sam przenośny radioodbiornik, (...)

Darowizna przed śmiercią a zachowek

Darowizna przed śmiercią a zachowek

chciala sprzedac by skarbowka mi nie weszła na glowe. dzis zapytalam pani mecenas za uznanie wujka za niegodnego, ale to wielkie dowody potrzeba a jesli nawet sąd uzna go za takiego jego (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

! czy mogę od niego żądać zwrotu pieniędzy za rachunki ( zrobiłyśmy nadpłaty za prąd i ogrzewanie), dezynsekcje a także ten abonament za telefonie internetową który płaciłyśmy (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

tak sie nazywa moja obecna zona,jestesmy juz 1 rok i 2 miesiace od kiedy sie poznalismy.5 miesiecy temu wzielismy slub oczywiscie na Filipinach(bylem tam 2 miesiace i nie zaluje ani chwili jaka tam

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

przedawnienia (dotyczy faktur okresowych, czyli za abonament). Kara za sprzęt chyba się nie przedawniła, bo domyślnie jest 10 lat. Musisz poszperać w pamięci, czy przypadkiem w trakcie (...)

Abonament rtv - kilka odbiorników to kilka abonamentów?

Abonament rtv - kilka odbiorników to kilka abonamentów?

pytanie jeżeliw domu mamy 3 telewiziry to powinniśmy płacic abonament za kazdy? gadek Na szczęście nie, płaci się jak za jeden, a nie za każdy odibornik w domu. paweł78 Jedno (...)

Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

?. Intuicyjnie podjęłam decyzję, bo wszystko wskazywało na to że pani Magda jest moim najlepszym wyborem. Cena za sprawę była bardzo rozsądna. Po miesiącu sprawa była złożona do sądu. (...)

opłaty za RTV

opłaty za RTV

opłaty za RTV Temat, który powraca, a wiele osób i tak nie płaci abonamentu za RTV i ja do nich należę. Czy ktoś może mi wyjaśnić "po chłopsku" dlaczego za te same programy (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

przekracza.Mam pyatnie: Czy mój dochód można uznać za utracony?Gdyż teraz nie będę miałą zadnych dochodów jeżeli pojde na urlop wychowawczy.(dochód męża to 1500 brutto a jest nas trójka) Kolejne (...)

opłata za rtv 2012

opłata za rtv 2012

opłata za rtv 2012 Co mi grozi za niepłacenie abonamentu RTV? Chodzą jakieś kontrole słyszałem. ok.600zl kary ariadna1 jaki dokładnie abonament? radio czy radio (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

rozwodu.w 2010 urodziłam dziecko za granicą,wróciłam do polski jak dziecko miało 6,5 miesiąca, czyli już za póżno na składanie wniosku(nie wiedziałam że istnieje termin)mój były mąż (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

czesne za prywatną szkole syna żony z pierwszego małżeństwa, P, w kwocie od 220 do 250 zł miesięcznie przez kilka lat, wiec, jeżeli płaciłem za szkole syna zony, to zrozumiale jest ze zaspakajałem (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

to ja nie mam zaufania,proszę doradźcie coś.pozdrawiam Wkurzona Witam mam podobny problem z firmą raport. Zaczeło się od polsatu za nieterminowe zdanie sprzętu za 100zł naliczono mi kare 300zł (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

pozbawiony praw rodzicielskich- za zgodą nas obojga (znalazł sobie inną i chciał jak najszybciej uzyskać rozwód). Do tej pory nie interesował się dzieckiem, a teraz po rozwodzie wpada bez żadnego (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

Kruk ściga mnie za tą karną opłate.To co menti W 2004 roku nie zapłaciłam faktury za telefony w Idei. Ci odłączyli mi te telefony , a potem chcieli kary za ponowne podłączenie.Zapłaciłam (...)

PRESCO!POMOCY!!!

PRESCO!POMOCY!!!

;-) jak przyjada do poznania to sie za nich wezniemy inaczej do l..u.Bo windykator z presco to podrubka komornika.do zobaczenia. kukla Az sie płakac chce i smiac zarazem. Komornik wezmie swoje za

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

, sprawy toczą się w sądach po kilka lat, a u komornika po kilkanaście. Rzeczywiscie pobierają opłaty ale opłącają za mnie 50% kosztów i nic za komornika. W razie pytań proszę pisać: piasecki-kon@o2.pl

Konkubinat a podzial majatku

Konkubinat a podzial majatku

WSZYSTKO JA MAM 28 LAT I ZACZYNAM WSZYSTKO OD POCZĄTKU TO JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ,ALE CÓŻ ZA NAIWNOŚĆ TRZEBA PŁACIĆ I MAM NADZIEJĘ ŻE ON TEŻ KIEDYŚ ZA NAIWNOŚĆ ZAPŁACI gazella9 prawo-cywilne.net

Podział majątku

Podział majątku

darowiźnie od swoich rodziców. Mimo, iż kredyt na budowę mamy wspólny, jednak faktury vat (za materiały budowlane) wystawiane są na mojego męża. To samo dotyczy umów za prąd, wodę itp. Wcześniej (...)

opłata rtv 2012 - kontrola odbiorników

opłata rtv 2012 - kontrola odbiorników

opłata rtv 2012 - kontrola odbiorników Witam, może mi ktoś powiedzieć kto kontroluje to czy mamy w domu odbiorniki tv lub radia za które powinniśmy płacić abonament? czy mam (...)

alimenty - jak się pozbyć komornika

alimenty - jak się pozbyć komornika

Warszawie mrozowskim A czy jeśli dokonam nadpłaty na konto wierzyciela za 2 miesiace i ona ta kwotę uzna to mogę domagać się pozbawienia tytułu wykonawczego wykonalności za okres za (...)

kruk-wizja

kruk-wizja

wszystki sprzet tuner itd a oni napisali mi ze mam zaplacic im 300 zl za to ze zapozno oddalem im tuner i okolo 300 zl za rachunki ito bylo w 2002roku teraz mam list do odebrania polecony prawdopodobnie (...)

USTALANIE OJCOSTWA

USTALANIE OJCOSTWA

badaniu? asiula A ja ci proponuje wyslac za granice probki ojca i dziecka - BIOGEN i INSTYTUT BADAN DNA tak jak i wiekszosc prywatnych instytucji to gowno warte podmioty nie ponoszace odpowiedzialnosci za

Sprzedałem motorower bez umowy KS co mam teraz zrobic ?!?!

Sprzedałem motorower bez umowy KS co mam teraz zrobic ?!?!

skończyło się w lipcu 2012 roku i nie wykupiłem następnego jakoś zapomniałem a pzu się nie upominało , a przypominam motorower został wyrejestrowany w sierpniu 2012 roku , wiec właśnie (...)

ile będzie wynosić opłata za rtv w 2012

ile będzie wynosić opłata za rtv w 2012

ile będzie wynosić opłata za rtv w 2012 witam. ile ma wynosić czyli ile zapewne ma wzrosnąć opłata za aobnament radiowo telewizyjny w przyszłym roku? Opłata za telewizję (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

gdzie jak ile za pomoc bardzo dziękuję parzy czesc jestem w podobnej sytuacji - i mam zla wiadomosc nie masz za bardzo szans - zabiara ci 1/3 bez slowa nie ma zadnej sprawy w sadzie specjalna agencja

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

wynagrodzenie za pracę. Pracuję w systemie czterobrygadowym i stawka za nockę różni się od stawki dziennej. Stawka brutto nocna: 8,20 PLN Stawka brutto dzienna: 7,20 PLN I przykładowo w tym (...)

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

przysyłali zawiadomienie że odłączyli za niepłacenie. Po jakiś następnych 2 miesiącach zadzwonili, że muszę zwrócić kartę. Zwróciłem. A później się zaczeło, wezwania za 3 -mce abonamentu (...)

1

2