abonament rtv 2011 kto nie płaci rencista Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jak nie płacić abonamentu RTV?

Jak nie płacić abonamentu RTV?

Jak nie płacić abonamentu RTV? Mam pytanie, czy są jakieś sposoby na to żeby nie płacić zaległej opłaty za abonament RTV? Np. co w sytuacji gdy telewizoru nie mam (...)

abonament za TV i radio

abonament za TV i radio

) to nie robi wrażenia. Nie maja haka na ten abonament, bo przecież to nie ich dobra wola ,że darują nam tyle kasy miesięcznie, jak by sie dalo, to już dawno byśmy placili na waciki (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r Witam Ile wynosi abonament RTV za rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc i wszystkie iformacje. Pozdrawiam Witam Mam pytanie od nowego roku (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

tak na prawdę nic nie możesz zrobić MOJA RADA..czasem warto zacisnąć zęby nawet jeśli właściciel nie ma racji..po to tylko żeby ją odzyskać.Rachunku za wodę nie musisz opłacać (...)

Nr konta bankowego za abonament rtv

Nr konta bankowego za abonament rtv

Nr konta bankowego za abonament rtv Witam , czy ktoś może wie jaki jest nr konta bankowego do wpłat za abonament rtv 2011? Numer konta bankowego jest ustalany indywidualnie (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

firmy. www123 [cytat] Szanowny Panie Dyrektorze. Nic nie mam do zarabiania i zysku, nie popieram długów ale poważna firma powinna działać profesjonalnie a nie zyska pond wszystko, po (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

2012. Oczywiście nikt wcześniej, mimo ich listów, nie dzwonił w tej sprawie (jak nie dzwonił, jak dzwonił i sprawa zaczęła się w maju 2011, a nie lipcu 2012). Był bardzo nie (...)

Abonament RTV za cały rok

Abonament RTV za cały rok

Abonament RTV za cały rok Witam Ile wynosi kwota za całoroczny abonament za rok 2011?W jaki sposób mozna to opłacic?Z góry dziekuje za informacje Witam Interesuje mnie (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

nie widujemy dziecka wcale. I co teraz? Mąż płaci 600zł. Spłaca pożyczkę w banku i ogromny dług u państwa, dzięki któremu przez wiele lat kwota alimentów nie będzie podwyższona, (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

robi awantury w domu nie raz mnie pobił wiec chciala bym pozbawic go wszelkich praw rodzcielskich bo nie chce zeby mnie bił ani ranił po co mi taki ojciec.Prosze o pomoc bo nie mam pojecia (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

były 7lat nie płaci alimentów,ponownie się ożenil,kolejna na niego pracuje, frajerka!Nie mszczę się na nikim.To nie w moim stylu!Więc,nie pisz,że mamy się brać do roboty (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

mężczyzna, nie mozna tak generalizować. Nie widzę u Pani podstaw do tak ostrej krytyki własnej matki, tym bardziej że była pani dzieckiem i może nie wszystko pani pamięta, nie (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

do puki nie znajde stalej pracy .moja sytuacje juz mnie przerasta wiec prosze o pomoc bo nie mam nawet kontaktu z curka ktora nie mam ograniczonych praw prosze o pomoc jaki byloby najlepsze (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

on nigdzie nie jest zarejestrowany, nie pracuje Co mogę zrobić by zaczął płacić ? alicja 34 Proszę o poradę, mój ojciec nie płaci mi alimentów i nie stawia sie na (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

to nikt nie płaci a czasami sama do tego musze dokładac pieniedzy i starań.to nie jest łatwa praca biorac pod uwage żę nigdy wczesniej w życiu nie miałam styczności z prawem. (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

,a młodsza go zupełnie nie zna...Nie stawiał sie na żadne rozprawy sądowe i teraz biedaczysko pewnie nie wie ,że ma płacić więcej,dodam że nigdy nie dał 1 zł,a kase dostaję (...)

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

Kto nie musi płacić abonamentu RTV? Czy jako emeryt z pierwszą grupą jestem zwolniony od płacenia abonamentu rtv? Czy w tym roku zmieniło się coś w związku ze zwolnieniem z opłat (...)

Loteria TVP - !?UCZCIWA?! - oszustwo i sprawa w sądzie!!

Loteria TVP - !?UCZCIWA?! - oszustwo i sprawa w sądzie!!

zarządała od TVP i MobileFormats 20 tys.zł. Zniecierpliwiony i nieświadomy uczestnik,nie wiedział ile ostatecznie płaci za udział w loterii, więc złożył reklamację. Podczas procesu jednak (...)

alimenty a możliwości ojca....

alimenty a możliwości ojca....

jak jej się zachce itp bo nie jest służacą.Embargo na sex bo nie chce robić tak jak ona chce (obcym to pod krzykiem d...da a swojemu to nawet w łóżku nie -niewracanie do domu na noc (...)

Abonament rtv - kilka odbiorników to kilka abonamentów?

Abonament rtv - kilka odbiorników to kilka abonamentów?

pytanie jeżeliw domu mamy 3 telewiziry to powinniśmy płacic abonament za kazdy? gadek Na szczęście nie, płaci się jak za jeden, a nie za każdy odibornik w domu. paweł78 Jedno (...)

opłaty za RTV

opłaty za RTV

opłaty za RTV Temat, który powraca, a wiele osób i tak nie płaci abonamentu za RTV i ja do nich należę. Czy ktoś może mi wyjaśnić "po chłopsku" dlaczego za te same programy (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

zobowiązania nie pozwalają na ich samodzielną spłatę. Masz długi, z którymi nie potrafisz sobie poradzić, a Twoi wierzyciele nie chcą się wykazać elastycznością? Nie widzisz (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

jako zadłużenie z ich winy i zaniedbania. Dlatego brzydko powiem spadaj stąd bo nikt cie nie prosi tu o zdanie, tym bardziej jeśli nie rozumiesz i nie doczytasz do konca wypowiedzi meggi76 (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ktoś na tym forum kto dostał czy nie i na jakich warunkach np. czy miał zasiedzenie tylko tyle nie nic więcej Remek55 Witam, Przegrzebałem forum i nie widzę przypadku podobnego (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

rodziców nie przejawia oznak jakiejkolwiek patologii, np. alkoholizmu czy agresji? A teraz drogie panie? czekam na lincz. Pozdrawiam. [/cytat] Nie będę Cię linczowac, nie taka ma rola. (...)

Intrum Justitia

Intrum Justitia

wojtas Dzieki Wojtas,ale jestes tego pewien-nie bedzie tak,ze za kilka lat odsetki mnie zjedzą.? arima Napewno jest już przedawnione. :-) więc nie bądz nierozsądny i nie płać aikido (...)

prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

dzieckiem i zakupuje nie dam ani funta ktory moze byc przeznaczony na fryziera tipsy czy co kolwiek nie i koniec mozecie mnie nawet zamknac a nie dam i prosze sad zgodzil sie ze mna ja szlak (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

.Nie był na 4 sprawach rozwodowych ,nie był na wizytach (Diagnostyczno-Konsultacyjnych) nie widuje się z dziećmi,nie dzwoni i nic go nie interesuje .Założyłam nowy związek (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

!!!!! zszokowana Tak Ordynusko, to jest brutalna prawda. Jednak Twoje myślenie nie jest w pełni racjonalne. Nikt tu się nie uwiesza na rodzicach, a chęci to swoją drogą. W ogóle Kochana nie (...)

odpowiedzialność materialna?

odpowiedzialność materialna?

spłacać je mimo że nie będę już tam pracwała? dodam że podpisałam jakąś odpowiedzialność. zawsze jak wychodziło manko na sklepie to było spłacane z premii które dostawałśmy.Czy mogę w (...)

1

2