abonament radiowy za 2011r. Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jak nie płacić abonamentu RTV?

Jak nie płacić abonamentu RTV?

wiecie, że abonament telewizyjno-radiowy jest niezgodny z prawem unijnym?! Szykują się chyba jakieś kary za pobieranie pieniędzy od abonamentów. Czy jest możliwość, skoro opłacałam (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r Witam Ile wynosi abonament RTV za rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc i wszystkie iformacje. Pozdrawiam Witam Mam pytanie od nowego roku (...)

abonament za TV i radio

abonament za TV i radio

zamieszkania (w gospodarstwie domowym). Posiadam jeden radioodbiornik za używanie którego płacę abonament. UŻYWAM radioodbiornik w godz. 7-15 w pracy, a następnie ten sam przenośny radioodbiornik, (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

metrów ktoś z piwkiem. Zaczęło mnie zastanawiać za co tak karali tych ludzi ?????? Za posiadanie butelki z naklejką piwa , za przełykanie alkoholu , no może ze szklanki widać jak ubywa (...)

opłata za telewizor i radio 2011- kwartał

opłata za telewizor i radio 2011- kwartał

opłata za telewizor i radio 2011- kwartał Witam Ile wynosi opłata za abonament telewizyjny i radiowy w roku 2011 za okres 1/4 roku?Będę wdzieczna za odpowiedzi. Pozdrawiam

Terror radia w pracy

Terror radia w pracy

tę inwazję decybeli też jest jakiś sposób? Do kogo się zwrócić? Dziękuję z wszelkie rady i sugestie (Misiaczek) A czy firma płaci abonament radiowy? :-) suavec ...no i ZAiKS'owi za (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

że jestem dłużnikiem tej firmy. Posiadam u nich "nieopłacone" faktury ze stycznia i marca 2005 r. Są to ponoć faktury za abonament i nota karna za sprzęt. Dekoder był oddany (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

podobnymi Tobie. Co z tego, że piszesz o naprawianiu szkody. Musisz najpierw wykazać przed sądem, że ją poniosłeś. Zacznij podawać do sądu "nieuczciwych płatników" np. Cyfry plus. Za (...)

Problem FIRMA kruk

Problem FIRMA kruk

płacenia dodatkowego abonamentu za telefon który i tak nie będzie nam potrzebny;-) są komunikatory, poczta elektroniczna wystarczy tylko nauczyć się wykorzystywać te wszystkie nowinki aby nie być (...)

"Oszustwo, wyłudzenie ? przestępstwo polegające na.."

tylko glupotą.niestety do dzis ponoszę za to konsekwencję, ale chciałabym, żeby to osoba za to odpowiedzialna za wszystko zapłąciła. Zacznę od tego, że zaczeło się w 2013r. (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

przedawni i będę się chował za słowem "przedawnienie".... Przedawnienie po 2 latach, przedawnienie po 3 latach... wielcy fachowcy doradzaja, nie płać bo się przedawniło i takie tam. FOTO MONTAZ! Większość

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

Kruk ściga mnie za tą karną opłate.To co menti W 2004 roku nie zapłaciłam faktury za telefony w Idei. Ci odłączyli mi te telefony , a potem chcieli kary za ponowne podłączenie.Zapłaciłam (...)

Nadchodzi KRUK - ratunku!!!

Nadchodzi KRUK - ratunku!!!

Ideą. Aparat sprzedałem a za abonament płaciłem tylko w pierwszych miesiącach (nie wykonałem z tej karty nawet jednego telefonu, więc stwierdziłem, że nie będę płacił za coś czego (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

to ja nie mam zaufania,proszę doradźcie coś.pozdrawiam Wkurzona Witam mam podobny problem z firmą raport. Zaczeło się od polsatu za nieterminowe zdanie sprzętu za 100zł naliczono mi kare 300zł (...)

alimenty - jak się pozbyć komornika

alimenty - jak się pozbyć komornika

była żona wyszarpała podwójnie alimenty, czyli za okres za który Pan już sam zapłacił? mrozowskim Oszustka wyszarpała podwójne alimenty, Wyszarpała za lipiec i sierpień bo oświadczyła, (...)

gdzie można złożyć skargę na prac, obsługi w orange??

gdzie można złożyć skargę na prac, obsługi w orange??

120 zł zrobili mi na 277 zł.Operator zaproponował mi rezygnację z jednego numeru i przejścia z drugim numerem na inny plan.Teraz płacę za sprzęt z wcześniejszej zerwaniej umowy. I za dwa (...)

alimenty na ojca

alimenty na ojca

mogę zrobić czy mam jakias szanse wywalczyc za ten czas 8 lat i czy ojciec dzieci ma obowiazek za te 8 lat nadpłacenia.Ile mam prawo zażądać Alimentów.? Czy wogóle mam jakąś szanse? samotna (...)

Canal+, roszczenie KRUK-a

Canal+, roszczenie KRUK-a

to samo na 155zł z 1999roku, przez kilka lat byłam za granicą wracam i szkaluje mnie Kruk, nie wiem dokładnie za co, napisane ze z Canal +, jak mam się bronić nie pamiętem po 6 latach o co (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

. Książki tej nie dostałam, ale za to dostałam fakturę za książkę. Fakturę zignorowałam, bo niby dlaczego mam płacić za coś czego nie otrzymałam ?!Zaczęły się telefony i pisma (...)

Intrum. Potrzebna pomoc.

Intrum. Potrzebna pomoc.

przygotowaniami do niej. Nie miałam głowy, z mojej winy, nie płaciłam za abonament, ale nie byłam w stanie. W czerwcu podjęłam znowu pracę, miałam jechać do Orange zapłacić wszystko, ale (...)

prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

nie bedzie go nastawial przeciwko mnie. Da ktos? Grażka I jeszcze jedno. Panowie, alimenty są dla dziecka, a nie za widzenia dziecka. Alimenty to nie bilet do kina, że placi się za obejrzenie (...)

PRESCO!POMOCY!!!

PRESCO!POMOCY!!!

;-) jak przyjada do poznania to sie za nich wezniemy inaczej do l..u.Bo windykator z presco to podrubka komornika.do zobaczenia. kukla Az sie płakac chce i smiac zarazem. Komornik wezmie swoje za

problem z byłym mężem

problem z byłym mężem

firmę z powodu kryzysu. Przeszedł na zasiłek. W maju 2010 r. odeszłam od męża i wróciłam do Polski z dziećmi (dosłownie, to uciekłam od niego, bo znęcał się nade mną psychicznie). Od grudnia (...)

Jak długo w BIK

Jak długo w BIK

zaden bank nie da mi kredytu???? Z gory dziekuje za pomoc Anka prawo-cywilne.net jak sprawdzić czy jestem w biku leszek prawo-cywilne.net Witam! Jeżeli kogoś dziwi fakt,że widnieje w BIK za 5zl66gr,to

PLUSGSM - Nieuznana reklamacja - brak możliwości odwołania (?)

PLUSGSM - Nieuznana reklamacja - brak możliwości odwołania (?)

obniżenie abonamentu za telewizję z 89,90 na 69,90, lecz, tak, jak już wspomniałem, nie zostałem poinformowany o tym, że przystanie na tą ofertę spowoduje uchylenie rabatu na abonament za (...)

Pobieraczek - wezwanie do zapłaty i niekompletne dane. Pomocy!!!

Pobieraczek - wezwanie do zapłaty i niekompletne dane. Pomocy!!!

napisane czy nie. Po przeczytaniu tych wszystkich wpisów mój tato wyrzucił to po prostu bo to nie przyszło poleconym nawet. Wiem ze było wyznaczone ze suma wynosiła te 94 czy 96 zł a teraz za odsetki (...)

ULTIMO i komornik sądowy

ULTIMO i komornik sądowy

ULTIMO i komornik sądowy Witam serdecznie W czerwcu 2004r. wzięłam tel. na abonament w dawnej Erze. Niestety w trakcie przeprowadzki zaginęły mi wszystkie dokumenty, a tel miała tymczasowo znajoma

kiedy przedawnia sie opłata za rtv ?!

kiedy przedawnia sie opłata za rtv ?!

kiedy przedawnia sie opłata za rtv ?! Witam ile czasu trwa przedawnienie zaległości za abonament RTV?! po 5 latach waldek_80 Można również starać się o umorzenie zaległości abonamentowych. (...)

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

zapłacenia rachunek za abonament rtv 1600 zł pod groźbą zajęcia mienia przez komornika. Tata tak się wystraszył że zapłacił (z pożyczonych pieniędzy) bez wahania........chociaż jak mu (...)

Oszustwo

Oszustwo

mnie oszukał i nie wysłal mi mojego zakupu co mam zrobić jak odzyskac pieniądze? z góry dziękuję za pomoc patekk mam pytanie w 2000r ktos wziol na mnie tel komorkowy na abonament w zeszlym (...)

1

2