abonament i odsetki za 2012 rok Wyszukiwarka e-prawnik.pl


ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

jeden miesiąc - 5,35 zł * za dwa miesiące - 10,45 zł * za trzy miesiące - 15,50 zł * za sześć miesięcy - 30,65 zł * za rok - 58,75 zł TV / TV i RADIO jednocześnie * (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

to cyfra powinna pilnować czyiś spraw. Żenada, żenada i jeszcze raz żenada. Jesteś zielony i taki pozostaniesz do końca życia i nie cwaniakuj bo spotka cie kiedyś w życiu nieprzyjemna (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

zgłaszana przez cały rok. i za każdym razem dostawałam odp że już wszystko w porządku i rachunki będą przychodzić - tak było parenaście razy. w końcu 2 tyg temu Pani mi (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

. Książki tej nie dostałam, ale za to dostałam fakturę za książkę. Fakturę zignorowałam, bo niby dlaczego mam płacić za coś czego nie otrzymałam ?!Zaczęły się telefony i (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

terminie i pisali ze sprawa zamknieta .Za miesiac nakaz zaplaty z sądu za odsetki 137zł koszty sądowe i 29 odsetki -wpłacilem . po 4 miesiącach znów dzwonia ze opłata (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

pękł ! I tu tyle piszecie a wydaje mi sie ze najlepszym rozwiązaniem jest podać grupowo firmę raport do sadu o odszkodowanie za udostępnienie danych osobowych w internecie , za nękanie (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

NIE POSIADALEM,DO TEGO JESZCZE ODSETKI I KOSZTY SPRAWY SADOWEJ.POWIEDZIALEM ZE TO SA KONSZACHTY ZE BEZ KONKRETNEGO ZAWIADOMIENIA DO REKI ROBIA SPRAWE I NALICZAJA JESZCZE KOSZTA.LUDZIE JESTEM (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

że jestem dłużnikiem tej firmy. Posiadam u nich "nieopłacone" faktury ze stycznia i marca 2005 r. Są to ponoć faktury za abonament i nota karna za sprzęt. Dekoder był (...)

Darowizna przed śmiercią a zachowek

Darowizna przed śmiercią a zachowek

minie rok i zamelduje sie w tym mieszkaniu. Ale nawet jak rozlozą mi kwote - roszczenie wuja na raty na rok... odsetki by szły. dziekuje i pozdrawiam betel Ojciec przechodząc (...)

Pobieraczek - wezwanie do zapłaty i niekompletne dane. Pomocy!!!

Pobieraczek - wezwanie do zapłaty i niekompletne dane. Pomocy!!!

własnie firmy i nie wiem co robić.120 zł to dla mnie dużo i nie chce płacić! Rodzice mnie z domu wyrzuca jak się dowiedzą. Nie przypominam sobie żebym się gdziekolwiek logowała tymbardziej (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

TŁUMACZY CO I JAK I NIE OWIJA KLIENTA TYLKO MÓWI WPROST CO MOŻNA ZROBIĆ A CO NIE , A DO TEGO WIEDZĄ JAK PILNOWAĆ PŁATNOŚCI I NA CO ZWRACAĆ UWAGĘ SAM WŁAŚCICIEL ZAJMUJE SIĘ 17 LAT (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

! czy mogę od niego żądać zwrotu pieniędzy za rachunki ( zrobiłyśmy nadpłaty za prąd i ogrzewanie), dezynsekcje a także ten abonament za telefonie internetową który (...)

alimenty - jak się pozbyć komornika

alimenty - jak się pozbyć komornika

konto i było wszystko ok) zajechałem do komornika i przedstawiłem mu 21 wyciągów z konta gdzie były same przelewy na konto byłej żony że 2017rok i 6 potwierdzeń przelewu w (...)

Jak długo w BIK

Jak długo w BIK

mężem i dziecmi na ulicy gdyby nie to że chciałam zrobic mężowi prezent i kupic telewizor na raty okazało się że jesteśmy w bik. Zgłosiłam się do swojego banku i poinformowano (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

. Za to bardzo bliska, cudowna dziewczyna z którą znamy się od dziecka w trakcie studiów zaszła w ciążę i wyszła za mąż za idiotę. Rok pózniej byli już po rozwodzie. (...)

Abonament RTV za cały rok

Abonament RTV za cały rok

Abonament RTV za cały rok Witam Ile wynosi kwota za całoroczny abonament za rok 2011?W jaki sposób mozna to opłacic?Z góry dziekuje za informacje (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

projektu biznesowego i płacenie za wszystkie inne należności osobiste i finansowanie wszystkich potrzeb finansowych. Joycesmithloan Finance jest spółką zależną joycesmith LLC i (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

rentowe i takie tam mnoza razy 9 miesiecy ciazy i dziela na cały rok i potem jeszcze przez liczbe rodziny najlepiej podejsc do nich a nie słuchac innych bo kazdy gada co innego i (...)

Nr konta bankowego za abonament rtv

Nr konta bankowego za abonament rtv

. danutastreusel Witam Jak ajest kwota abonamentu RTV na rok 2011?Będę wdzięczna za informacje kasia58 Witam Na jakie konta wpłaca sie opłate za abonament rtv?Z góry dziekuje za (...)

Intrum Justitia

Intrum Justitia

sama pieniądze za zobowiązania, dostęp do faktur miałam elektroniczny. Po zerwaniu umowy pod koniec kwietnia pobrano mi z konta zwyczajną kwotę za abonament, a jak wiadomo abonament (...)

ZUS i zadłużenie

ZUS i zadłużenie

ratalnych do komornika. Z chwilą wydania takiej decyzji nie ma Pan "zobowiązań", i ponosi pan dodatkową opłatę prolągacyjną. Jeśli ZUS tego nie zrobił proszę przedstawić taką informację komornikowi (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

wyjaśni, a best jest bezsilny i straszy. Nagraj i zgłoś w prokuraturze nękanie i tzw. naruszenie miru domowego. Na więcej tutaj nie ma czasu i miejsca. W/g mnie przedawniły się (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

siedział w zakładzie karnym wyszedł jak syn miał ponad rok i najważniejsi byli koledzy alkochol i chyba narkotyki (taj słyszałam)dziecko było na szarym końcu. Mieszkalismy blok obok (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

urodziłam i chciałam załatwić sprawy z becikowym. W mopsie Pani powiedziała mi że mam jej przynieść pity 11 za rok 2011 i 2012 oraz zaświadczenie z urzędu skarbowego (...)

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

problemem. To jest jakaś granda. Codziennie ww firma wydzwania do mnie i chce mnie nastraszyc sądem i komornikiem za to, że nie zaplacilam za cos, czego de facto nie dostałam!!! (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

kończyła. Firma ultimo od 2006 roku naliczyła sobie odsetki i teraz wymaga ode mnie 1,514 zł i straszy mnie komornikiem. dzwoniłam tam i powiedziałam że jestem wdową z dwójką (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

to że ona powiedziala ze nie wroci do Polski zamierza wyjsc za maz za wlocha w UK i zmienic synowi Nicolas777 Witam ponownie i dokańczam. Chce zmienic synowi Nazwisko bez mojej zgody. (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

niska i nic sie za nia nie zrobi praktycznie!! mozna sie upic zawsze;] jsydl8 to mało, trudno opłacic za to chocby kawalerke za 800zł plus media... Trzeba być z kimś, najlepiej (...)

Nienależnie pobrane świadczenia rodzinne

Nienależnie pobrane świadczenia rodzinne

zostawić na pastwę losu i też ta jej praca jest od tego uzależniona. Zresztą ma ją do listopada i już się boi co będzie dalej. No i właśnie tu pojawia się pytanie. Czy biorąc (...)

Ksiazeczka mieszkaniowa

Ksiazeczka mieszkaniowa

narzeczonym kupilismy mieszkanie w 1/2 dla mnie i w 1/2 dla niego i ucieszona bardzo bo rodzice maja dla mnie ksiązeczke a dla mój narzeczony miał 2 jedna od rodziców i jedna od barta, (...)

1

2

3

4

5

...

8