Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Do Kuratorów zawodowych16 Czerwca 2004

  przeżywam to samo. Penit mówi" góra naciska, musimy ustalać art. 164 kkw, wy kuratorzy cos z Tym zrobicie" Ochoczo moje dane podali do CZSW i pewnie znowu bedzie jakies szkolenie na ten temat. (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę22 Kwietnia 2003

  dotyczy...i nadal poruszam he he. jak cosik wykombinujecie to my jestesmy ZA!!! zrobmy jakis strajk i zawalczmy o podwyzki tez bo to co zarabiamy to...hmmm....ochlapy !!!! w biedronce wiecej zarabiaja!!! (...)

 • Rozwód kościelny8 Stycznia 2002

  po slubie przestanie aga W jakim Sadzie prowadzone było postępowanie w pierwszej instancji ? Czy mógłbyś coś więcej napisać o podejściu do spraw wnoszonych przez kobiety ? O czym musi (...)

 • Społeczny kurator sądowy18 Lipca 2003

  jednak dużo szacunku dla Twojej pracy,podoba mi sie Twoje zaangażowanie,/chociaż moze za dużo emocji../ Jeżeli chodzi o wysokość ryczałtu to jest on regulowany przez ustawę.A zatem nie może być (...)

 • Ograniczenie władzy rodzicielskiej14 Lipca 2004

  pozbyć władzy sąd powiedział że muszą być rażące oznaki czyli takie jak stosowana przemoc wobec dziecka lub alkohol. Więc nie widzę żadnych szans . A co do paszportu trzeba założyć osobną (...)

 • Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?23 Lipca 2013

  popełnienia przestępstwa po przez tą firmę . Myślałam że to się już skończy i przez okres 2 tygodni była cisza. Aż nagle puka listonosz do moich drzwi z listem Poleconym. Co się okazuje był (...)

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce8 Czerwca 2006

  , a nie wymianie zdań. Pani już otrzymała określoną kwotę i powinna Pani byc zadowolona, chyba, że nie. Pozdrawiam i oczywiście zapraszam wszystkie osoby, które zainteresowane są odzyskaniem (...)

 • Zwrot podatku19 Marca 2004

  . Jak ktoś szuka takiej firmy to polecam :) Julia Możesz ubiegać się o zwrot podatku za ostatanie pięć lat. Co zrobić żeby odzyskać? Masz dwa wyjścia: samemu wypełniać formluarze i wysłać do (...)

 • Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków12 Kwietnia 2005

  Czy skreślenie z listy członków prowadzi bezpośrednio do eksmisji? Co z moim prawem własnościowym do mieszkania? Jakie są praktyczne skutki skreślenia z listy członków? Mam po prostu problem (...)

 • nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie16 Września 2004

  swoje zobowiązania, a firmy windykacyne nie będą pukać do naszych drzwi, a jeżeli chodzi o Kruka - sam miałem do czynienia z osobami, które trafiły do sądu z powodu długu, (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane