zasilki rodzinne na dzieci 2011 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

prawo-pracy.net WITAM.CZY JESLI DOCHOD NA OSOBE PRZEKROCZYL 504 ZŁ NA OSOBE,A WYNIUSŁ 529 ZŁ NA OSOBE.CZY W TEJ SYTUACJI NALERZY MI SIE DODATEK W KWOCIE 400ZŁ?JESTEM NA URLOPIE WYCHOWAWCZYM.UMOWE (...)

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

alimenty.pl Witam! Panie Grzegorzu od postanowienia sądu o zabezpieczeniu alimentów na czas trwania procesu na małoletnie dzieci, jeżeli wysokość Panu nie odpowiada należy się odwołać, (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

czynsz ktory podzielila na dzieci gaz prąd oraz wode zaznaczyła ze idzie na reke nie wliczajac w to zabawek i slodyczy dzieci sa w wieku 9 i 16 ten ostatni pracuje jak dorosly za stawke (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

. marcella32 Witam, mianowicie otrzymuję zasiłek rodzinny na troje dzieci, dostaję również dodatek na trzecie dziecko.Córka podpisała umowę o pracę na okres próbny Czy będę (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

wiedział co robi i jakie są jego obowiązki.on mi pomaga wychowywać dzieci,ale to chore co piszesz że musi wziąść na siebie całą odpowiedzialność.ojciec dzieci bimba na wszystko,a (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

od czasu rozwodu ogranicza widzenia z dziecmi? na ferie nie zabiera, na wakacje tylko na 2 tyg. reszta go nie obchodzi, bo nie ma urlopu i ma w nosie co ja wtedy z dziecmi zrobie. czy naprawde (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

mi czy becikowe dostaje sie na jedno dziecko czy na każde osobno? czy na drugie dziecko jest nieco więcej czy tyle samo?! pozdrawiam młoda mama hytra99 tyle co w zeszłym, na kazde (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

mąż się rozpił już do końca, na dzieci dawał 50 zł miesięcznie a od 3 miesięcy nic. Jeszcze długów narobił na kilka tys, nie wiem na co to poszło, bo podczas małżeństwa (...)

Alimenty na dziecko - jak długo do rąk matki ?

Alimenty na dziecko - jak długo do rąk matki ?

luksusow, tezau placze ze nie ma pieniedzy i 1300EUR jej nie starcza na utrzymanie. Na dzien dzisiejszy zarabiam w Niemczech na reke 1450 EUR, kwota jest moze na Polskie warunki nie (...)

Polskie malzenstwo w Niemczech - rozwod...

Polskie malzenstwo w Niemczech - rozwod...

oddac zonie na alimenty (zarabiam 1400, zona na pol etatu 600 euro), gdyz alimenty na trojke dzieci plus na zone na pewno doprowadziloby mnie do tego minimum socjalnego. (...)

prawa rodzicielskie

prawa rodzicielskie

swojej sytuacji w domu ,szkoła wezwała na rozmowe dziadków ze strony ojca,którzy potwierdzili wersje córki,są jeszcze inni świadkowie na to min sasiadka..oprocz tego corka ma blizny na (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

[przeciwko sąsiadce]facet pracuje na kopalni zarabia pieniądze na dwoje dzieci oraz na wspanialą żonę która po wyjsciu męża do pracy robila się w domu balety,a po baletach wychodziła (...)

Alimenty i zasiłek dla samotnej matki

Alimenty i zasiłek dla samotnej matki

przekraczam podstawy na jedną osobę ,pracuje na cały etat i otrzymuje alimenty.Składałam wniosek o rodzinne i zasiłek dla samotnej matki w lutym 2005 i otrzymałam jedno i drugie. groszek68 (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

kilku miesiącach sami wystawili mi pismo, że rozkładają dług na raty. Z tym, że ja wpłacałam wszystko na konto TP, nie na ich ponieważ nigdy nie dostałam informacji z TP, że mój (...)

Podwyzszenie / obniżenie alimentow ?

Podwyzszenie / obniżenie alimentow ?

rodzinne na dzieci w angli oraz inne zasilki przyslugujace osoba pracujacym tutaj tzn(tax credit,child benefid oraz rodzinne) Chcialbym dowiedziec sie czy mam szanse na (...)

Zasiłek dla samotnie wychowującej matki

Zasiłek dla samotnie wychowującej matki

mieszkanie? pomuszcie anetkaaaa alimenty.pl Witam, moja siostra obecnie jest na urlopie wychowawczym bezpłatnym . Ma dwoje dzieci i samotnie je wychowuje. Dzieci mają nazwisko ojca ale nie (...)

Alimenty na chore dziecko

Alimenty na chore dziecko

pracy iść nie może. Jak sama piszesz, to głównie ona zajmuje sie tym chorym dzieckiem. I nie pobiera ona 800 zł na dziecko i na zajęcia dla niego tylko: Rodzinne-91 zł( dla dziecka) (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

wcześniej bo w maju. Bardzo się zdziwiłam,gdy nie chcieli mi zapisać dziecka na mojego narzeczonego tylko na byłego męża(300 dni).Nie było innego wyjścia jak tylko zapisać na ex męża.Po (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

nie każdego stać na 100 czy 200 zł na poradę ,bądź ok . 1000- 1500 na "reprezentanta" w sądzie iza12014gmail.com alimenty.pl Prawo rzekomo mówi tyle ile ojciec dziecka płaci ty masz (...)

Nienależnie pobrane świadczenia rodzinne

Nienależnie pobrane świadczenia rodzinne

podobna sytuację- nienależnie pobrane świadczenia rodzinne. W marcu tego roku( 2012) złożyliśmy wniosek o zasiłek na dzieci. Musieliśmy oczywiście dostarczyć wszystkie niezbędne (...)

Jakie mam podjąć kroki i jakie są moje szanse na przejęcie w całości spłaty kredytu hipotecznego.

Jakie mam podjąć kroki i jakie są moje szanse na przejęcie w całości spłaty kredytu hipotecznego.

mnie. W kwietniu 2011 była żona została właścicielem domu po swych rodzicach. Na poczet spłaty sióstr oraz na remont jej domu zaciągnęliśmy kredyt hipoteczny - oboje pod hipotekę (...)

majątek ojca dziecka a wysokość alimentów

majątek ojca dziecka a wysokość alimentów

alimenty na 2 dzieci w wysokości 600 zł miesięcznie , które są wypłacane przez fundusz alimentacyjny. Ojciec dzieci podjął się pracy od września 2011 roku, chciałabym się (...)

nieletni pod wpływem alkoholu w szkole

nieletni pod wpływem alkoholu w szkole

DZIAŁANIA INTERWENCYJNE (DOTYCZĄ ZACHOWANIA UCZNIA NIE TYLKO NA TERENIE SZKOŁY! nie jest już oficjalnym dokumentem a szkoły wykorzystują go gdyż nie ma żadnego innego dokumentu na ten temat (...)

Intrum Justitia

Intrum Justitia

spłatach pomaga mi narzeczony bo ja nie pracuje i jedynym dochodem są alimenty i rodzinne w wysokości 441zł a ona mi na to że mam wpłacić do 1 marca 660zł wtedy może rozłożą mi te 2100na (...)

Rozwud,ograniczenie praw! Prosze o rade!

Rozwud,ograniczenie praw! Prosze o rade!

wogole nie interesuje sie dziecmi. Od tamtego czasu jest po raz drugi na leczeniu odwykowym od narkotykow i alkocholu. Mam zasadzone alimety na dzieci (sciagane przez komornika) i sa ustalone (...)

presco

presco

sposobem na załatwienie sprawy. Jeżeli chce Pani rozmawiać o wybranej przez siebie porze - proszę zadzwonić do P.R.E.S.C.O w godzinach 8-20 od poniedziałku do piątku i będzie mogła Pani na (...)