z-05 sprawozdanie 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


sprawozdanie z-06 druk 2011

sprawozdanie z-06 druk 2011

sprawozdanie z-06 druk 2011 Witam Gdzie znajdę sprawozdanie druku Z-06 na rok 2011?Będę bardzow dzięczny za wszelka pomoc. Pozdrawiam

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku stawka minimalna (...)

sprawozdanie

sprawozdanie

wszystkich wydatków z księgowości, od niej odejmę sobie wartość zamówień > 14 000 euro i tyle. im dłużej się nad tym zastanawiam tym mniej jestem tego pewna ;p Jaki Wy macie sposób na zrobienie (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

...zapoznałam się z całym regulaminem..:)) Przy okazji odkryłam artykuł 348,którego wczesniej nie znałam.Zgodnie z nim powinnismy składać sądowi sprawozdanie z dozoru przy WU (...)

Szkolenia WOLTERS KLUWER POLSKA - czerwiec 2011 - KALENDARIUM !!!

Szkolenia WOLTERS KLUWER POLSKA - czerwiec 2011 - KALENDARIUM !!!

termin: 17 czerwca 2011 r. Warszawa, w godz. 10:00 - 16:00 wykładowca: Joanna Ćwik?Bielińska ? Sędzia Sądu Okręgowego w Krakowie, wykładowca z wieloletnim doświadczeniem w zakresie problematyki (...)

zarząd

zarząd

uwagi śmieje się wszystkim w twarz. Drugi zarządca sądowy złożył sprawozdanie typu ?śmiech na sali?. Zostało odrzucone i co? Sąd kazał je uzupełnić. Uzupełnił o jakieś bzdety. Dalej sprawozdanie (...)

jak napisać sprawozdanie roczne sprawozdanie finansowe?

jak napisać sprawozdanie roczne sprawozdanie finansowe?

jak napisać sprawozdanie roczne sprawozdanie finansowe? jak napisać sprawozdanie roczne sprawozdanie finansowe? Witam. Pomogę w napisaniu, piszę tego typu rzeczy, wszystko z (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

urodziłam i chciałam załatwić sprawy z becikowym. W mopsie Pani powiedziała mi że mam jej przynieść pity 11 za rok 2011 i 2012 oraz zaświadczenie z urzędu skarbowego o wysokości (...)

Odszkodowanie za zakaz konkurencji - 3 umowy

Odszkodowanie za zakaz konkurencji - 3 umowy

Panem Y a XXX sp. z o.o. tj. z dniem 31 maja 2011 roku." Pomijając chwilowo fakt, która z 3 umów jest obowiązująca proszę o informację czy obowiązek wypłacania odszkodowania (...)

 Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

wypłacano wynagrodzenia obliczane na bazie nowej średniej pensji krajowej z grudnia 2010 roku, a z ustawy wynikało, że powinny być na bazie średniej z 2009 roku. Dociekliwy wiceprezes, (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

wiem dlaczego zerwali z Tobą umowę, musisz się tego dowiedzieć. To, że nie przysyłali Ci żadnych monitów to nic nie znaczy. Z tego co wiem Orange w swoim regulaminie ma zapis zgodnie z (...)

Czy firma Hekko toleruje łamanie prawa autorskiego?

Czy firma Hekko toleruje łamanie prawa autorskiego?

początku tego roku 7 stycznia 2011, data indeksacji w google jest także z 7 Sty 2011. Jakbym był uparty to bym wszedł jeszcze w wyszukiwanie zaawansowane, ustawił przedział czasowy na (...)

Juwenalia w Gliwicach - IGRY 2011 !!!

Juwenalia w Gliwicach - IGRY 2011 !!!

Kapel Studenckich 21:00-22:00 Występ zespołu Lustro 23:00-0:00 Występ zespołu Farben Lehre 00:00 -1:00 Zabawa z DJ?em * 11 maja 2011 ? środa: pokaz filmowy (Teren pomiędzy Ds. Piast i Ds. (...)

sprawozdanie z-06b druk

sprawozdanie z-06b druk

sprawozdanie z-06b druk Witam Gdzie znajde wzór druku sprawozdanie, który podałam w temacie mojego postu?Z góry dziękuję

Sprzedaż akcji spółki z o.o.

Sprzedaż akcji spółki z o.o.

Sprzedaż akcji spółki z o.o. Witam, Proszę o poradę prawną bo nie wiem gdzie zacząć szukać informacji. Mój ojciec ma akcję spółki z o.o.. Dostał je podczas prywatyzacji jako pracownik (...)

jak napisać sprawozdanie z posiedzenia komisji bhp?

jak napisać sprawozdanie z posiedzenia komisji bhp?

jak napisać sprawozdanie z posiedzenia komisji bhp? jak napisać sprawozdanie z posiedzenia komisji bhp?

jak napisać sprawozdanie z przebiegu stażu sprzedawca?

jak napisać sprawozdanie z przebiegu stażu sprzedawca?

jak napisać sprawozdanie z przebiegu stażu sprzedawca? jak napisać sprawozdanie z przebiegu stażu sprzedawca?

jak napisac sprawozdanie z przebiegu stażu sprzedawcy?

jak napisac sprawozdanie z przebiegu stażu sprzedawcy?

jak napisac sprawozdanie z przebiegu stażu sprzedawcy? jak napisac sprawozdanie z przebiegu stażu sprzedawcy?

jak napisać sprawozdanie z rodziny zastępczej?

jak napisać sprawozdanie z rodziny zastępczej?

jak napisać sprawozdanie z rodziny zastępczej? jak napisać sprawozdanie z rodziny zastępczej?

jak wypełnić sprawozdanie z objęcia dozoru?

jak wypełnić sprawozdanie z objęcia dozoru?

jak wypełnić sprawozdanie z objęcia dozoru? jak wypełnić sprawozdanie z objęcia dozoru?

jak napisać sprawozdanie z opieki nad ubezwłasnowolnionym?

jak napisać sprawozdanie z opieki nad ubezwłasnowolnionym?

jak napisać sprawozdanie z opieki nad ubezwłasnowolnionym? jak napisać sprawozdanie z opieki nad ubezwłasnowolnionym?

jak napisać sprawozdanie z odbytego stażu w biurze?

jak napisać sprawozdanie z odbytego stażu w biurze?

jak napisać sprawozdanie z odbytego stażu w biurze? jak napisać sprawozdanie z odbytego stażu w biurze?

jak napisać sprawozdanie z przebiegu stażu w starostwie powiatowym?

jak napisać sprawozdanie z przebiegu stażu w starostwie powiatowym?

jak napisać sprawozdanie z przebiegu stażu w starostwie powiatowym? jak napisać sprawozdanie z przebiegu stażu w starostwie powiatowym?

jak napisać sprawozdanie z przebiegu stażu pracownik biurowy?

jak napisać sprawozdanie z przebiegu stażu pracownik biurowy?

jak napisać sprawozdanie z przebiegu stażu pracownik biurowy? jak napisać sprawozdanie z przebiegu stażu pracownik biurowy?

jak napisać do sądu sprawozdanie z pieczy sprawowanej przez opiekuna prawnego, kuratora?

jak napisać do sądu sprawozdanie z pieczy sprawowanej przez opiekuna prawnego, kuratora?

jak napisać do sądu sprawozdanie z pieczy sprawowanej przez opiekuna prawnego, kuratora? jak napisać do sądu sprawozdanie z pieczy sprawowanej przez opiekuna prawnego, kuratora?

Ordynacjia Wyborcza - art.202j

Ordynacjia Wyborcza - art.202j

policje (na wezwaniu pisze że jako świadek) i został mi postawiony zarzut z art.202j § 1 Ustawy Ordynacji wyborczej do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw. Sprawozdanie zostało złożone (...)

Sprawozdanie roczne w Spólce która fizycznie nie istnieje

Sprawozdanie roczne w Spólce która fizycznie nie istnieje

nie mam żadnego kontaktu z wspólnikami. Jak mam złożyć to sprawozdanie ??? Sąd postanowił "wezwac Zarząd do uiszczenia opłat za dokonanie zmian w KRS w wysokości 40 zł za wpis do rejestru, (...)

Pytanie o zaliczkę na poczet dywidendy

Pytanie o zaliczkę na poczet dywidendy

Pytanie o zaliczkę na poczet dywidendy Nasza spółka z o.o. była udziałowcem w drugiej spółce z o.o., która została zlikwidowana. Z tego tytułu otrzymaliśmy w roku 2009 mienie polikwidacyjne (...)

Od 14 maja 2011 - strefa ruchu na drogach osiedlowych - ZA CO MANDAT ??

Od 14 maja 2011 - strefa ruchu na drogach osiedlowych - ZA CO MANDAT ??

administracji z 12 kwietnia 2011 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie znaków i sygnałów drogowych (Dz.U. z 2011 r. nr 89, poz. 509).

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

służebności przesyłu roszczenie o naprawienie szkody z powodu obniżenia jej wartości, związanego z normalnym korzystaniem z nieruchomości w zakresie odpowiadającym treści takiej służebności (...)

1

2

3

4

5

...

29