Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego1 Lutego 2004

  kanonisty do poprowadzenia sprawy .jestem z szczecina. proszę o pomoc bo już nie wiem gdzie szukać,ponoć w szczecinie nie ma prawnika kanonisty. Informacje prosze przesłać na adres : gosia.puchatek@wp.pl (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU22 Czerwca 2002

  ajedrzejczak@wp.pl Agata chciałabym żeby ktoś mi przesłał wniosek albo pozew o polisę posagową. Nie mam już siły. Czekam już tak długo i nic. Pomóżcie. Z góry dziekuje. Pozdrawiam (...)

 • Czynsz w spółdzielni3 Listopada 2004

  MIESZKANIE SPOLDZIELCZE NA WLASNOSCIOWE. 1. CZY PRAWDA JEST CZY NOTARIUSZ MUSI ZWROCIC SIE DO OJCA O ZEZWOLENIE NA WYKUP TEGO MIESZKANIA 2. ILE TAK NAPRAWDE KOSZTUJE WIZYTA U NOTARIUSZA W ZWIAZKU (...)

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce8 Czerwca 2006

  przytoczonego przykładu konieczne jest przeprowadzenie sprawy sądowej. UWAGI: Wymagane dokumenty: Dostarcza klient: 1. ksero / odpis aktu własności lub wieczystego użytkowania gruntu, 2. mapa (...)

 • Wykup mieszkania lokatorskiego31 Października 2006

  Zastanawiam się nad przekształceniem lokatorskiego prawa do mieszkania na spółdzielcze własnosciowe prawo do mieszkania , ale moja sółdzielnia zawiesiła wykup mieszkań od lipca zeszłego roku usprawidliwiając (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  bezpłatnym i że nie otrzymuję zasiłku rodzinnego.NA moją prośbę wystawiono zaświadczenie ale nie do końca zgodne z tym o co prosiłam napisano tylko ze nie pobieram zasiłku rodzinnego nie (...)

 • Pozew do Sądu Pracy7 Września 2002

  Proszę o pomoc w znalezieniu wzoru pozwu skladanego do Sądu Pracy (Andrzej 40) leszczyna@go2.pl napisz na prv to Ci wyślę e A czy ktos moze mi podpowiedziec ile powinno trwac rozpatrywanie pozwu przez (...)

 • proces prywatno-skargowy o znieważenie26 Lipca 2004

  Bardzo proszę o informację jak napisać taki pozew o zniesławienie. Jako dowód mam obraźliwy list i nagranie na dyktafonie...czy to wystarczy? Z góry dziękuję za pomoc (Nenetka) mam (...)

 • Policyjne mieszkanie - mam problem z wykupem -WAŻNE!20 Maja 2004

  Uprzedzam, sprawa jest dość skomplikowana (a może mi się tak wydaje). Problem polega na tym, że chciałabym wykupić mieszkanie w którym zamieszkuję. Sprawa wygląda następując: Wraz z babcią (moim (...)

 • Przekształcenie mieszkania spółdzieczego na własnościowe9 Października 2004

  W 1999 r. przekształciłam mieszkanie spółdzielcze na własnościowe, podpisując jedynie umowę ze spółdzielnią mieszkaniową i wpłacając oczywiście odpowiednią kwotę na wykup tego mieszkania (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane