Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce8 Czerwca 2006

  przytoczonego przykładu konieczne jest przeprowadzenie sprawy sądowej. UWAGI: Wymagane dokumenty: Dostarcza klient: 1. ksero / odpis aktu własności lub wieczystego użytkowania gruntu, 2. mapa (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego1 Lutego 2004

  kanonisty do poprowadzenia sprawy .jestem z szczecina. proszę o pomoc bo już nie wiem gdzie szukać,ponoć w szczecinie nie ma prawnika kanonisty. Informacje prosze przesłać na adres : gosia.puchatek@wp.pl (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU22 Czerwca 2002

  ajedrzejczak@wp.pl Agata chciałabym żeby ktoś mi przesłał wniosek albo pozew o polisę posagową. Nie mam już siły. Czekam już tak długo i nic. Pomóżcie. Z góry dziekuje. Pozdrawiam (...)

 • Czynsz w spółdzielni3 Listopada 2004

  MIESZKANIE SPOLDZIELCZE NA WLASNOSCIOWE. 1. CZY PRAWDA JEST CZY NOTARIUSZ MUSI ZWROCIC SIE DO OJCA O ZEZWOLENIE NA WYKUP TEGO MIESZKANIA 2. ILE TAK NAPRAWDE KOSZTUJE WIZYTA U NOTARIUSZA W ZWIAZKU (...)

 • Wykup mieszkania lokatorskiego31 Października 2006

  Zastanawiam się nad przekształceniem lokatorskiego prawa do mieszkania na spółdzielcze własnosciowe prawo do mieszkania , ale moja sółdzielnia zawiesiła wykup mieszkań od lipca zeszłego roku usprawidliwiając (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  bezpłatnym i że nie otrzymuję zasiłku rodzinnego.NA moją prośbę wystawiono zaświadczenie ale nie do końca zgodne z tym o co prosiłam napisano tylko ze nie pobieram zasiłku rodzinnego nie (...)

 • Pozew do Sądu Pracy7 Września 2002

  Proszę o pomoc w znalezieniu wzoru pozwu skladanego do Sądu Pracy (Andrzej 40) leszczyna@go2.pl napisz na prv to Ci wyślę e A czy ktos moze mi podpowiedziec ile powinno trwac rozpatrywanie pozwu przez (...)

 • Podział majątku26 Lutego 2001

  Komu należy się dom wybudowany na działce nalężącej do jednego ze współmałżonków (niezamieszkały). Jak spłacić drugą stronę stronę wg czego? Nakładów, aktualnej wartości? Co zrobić jak żadna (...)

 • Przekształcenie mieszkania spółdzieczego na własnościowe9 Października 2004

  W 1999 r. przekształciłam mieszkanie spółdzielcze na własnościowe, podpisując jedynie umowę ze spółdzielnią mieszkaniową i wpłacając oczywiście odpowiednią kwotę na wykup tego mieszkania (...)

 • Policyjne mieszkanie - mam problem z wykupem -WAŻNE!20 Maja 2004

  Uprzedzam, sprawa jest dość skomplikowana (a może mi się tak wydaje). Problem polega na tym, że chciałabym wykupić mieszkanie w którym zamieszkuję. Sprawa wygląda następując: Wraz z babcią (moim (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane