renta socjalna od 1 marca 2013 ile wynosi netto Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

dowiedzieć się ile wynosi kwota netto należy wziąć pod uwagę dwa aspekty: * najniższa krajowa netto (wypłata \\\"na rękę\\\") (przy standardowych kosztach uzyskania przychodu) (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

minimalna pensje. zibo ile wynosi najniższa pensja w tym roku? oczekuje prostej odpowiedzi;) XXX90 1111 netto. wincenta1 1500 brutto 1500 brutto 1500 brutto 1500 brutto 1500 brutto 1500 (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe Od razu chciałbym przeprosić jeżeli napisałem w złym dziale. Mam pytanie, za 2 tygodnie mam wyznaczony porod, wiem, chcialabym wiec sie dowiedziec (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego? Jaką wysokość alimentów zasądzi sąd od bezrobotnego młodego faceta, który uchyla się od legalnej pracy? ja w pozwie wpisałam 400zł,bo sama zarabiam (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

wytrzymala. root_error_351 SKORO SŁUŻYSZ POMOCĄ TO CO POWIESZ NA TO ŻE: OD KILKU MIESIĘCI JESTEM Z MĘŻCZYZNA, KTÓRY ODSZEDŁ OD ŻONY BOWIEM BYŁA DLA NIEGO KOSZMAREM.ZONA ZNĘCAŁA SIE NAD (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

(czego teraz żałuję). Sendit od prawie pół roku nie chce zwrócić niesłusznie pobranych pieniędzy. Reklamacja do teraz nie została rozpatrzona choć przewoźnik miał na to 30 dni. Radzę trzymać (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. ALE PONOC TRZEBA

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

cztero zmianowym zrobię ok 1,500? ale pracuje poza tym nadgodziny i mój miesięczny dochód wynosi 3,000 ? moja zona żąda alimenty 15% od dochodu wienc od 3,000 wyjdzie 450? jak działa (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

wiem dlaczego nie pracujesz więc trudno mi się wypowiadać. Alimenty zależą od potrzeb dziecka tego ile ma lat, od twojej sytuacji materialnej i możliwości finansowych męża (a więc (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

stopnia zawodowego, od 1200zł.- w górę. Anca Anca barzo Ci dziękuję za odpowiedź. Chciałbym się jeszcze dowiedzieć ile wynosi pensja aplikanta a ile pracownika już po aplikacji (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

zlecenie z najniższą stawką krajową do lutego 2008 od 1 marca 2008 dostałam umowe na czas nieokreślony od początku pracy tj 15 września pracowałam po 8 godzin tygodniowo i (...)

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

troszke chaotycznie to napisalem ale sam juz nie wiem gdzie napisac... Pozdrawiam kuj-pom Witam serdecznie. W sierpniu skończyłam 18 lat i kontynuuję naukę , chciałabym się ubiegać o alimenty od ojca, (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

członka rodziny. Niestety nie wiem ile obecnie wynosi ta suma. PgUp Od 1 października tego roku wzrosły kryteria dochodowe uprawniające do świadczeń z pomocy społecznej, dochód (...)

alimenty

alimenty

alimentow na syna. Jestem tata od 7 miesiecy. Od urodzenia sie malego jestem w zwiazku nieformalnym z mama syna. Opiekuje sie nim codziennie, loze na jego utrzymanie dbam o wszystko aby bylo mu jak (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

o wysokość netto, bo to mnie interesuje. pozdrawiam Piotr. pietrek44 To zależy, min od tego ile pracowałeś wcześniej? do 5 lat masz liczone inaczej niż od 5 lat pracy. wojciek1 (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

rzeczy, nie chciałam od niego nic dosłownie. Wiem miałam pracę , ale nie zarabiałam kokosów, jakoś dałam sobie radę , teraz mam satysfakcję że tak naprawdę wygrałam, bo nie jestem od (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

sąd napisał wtedy własnie taką formułkę. Miałem też taki przypadek, że sąd I instancji, który orzekł odmownie nie ściągnął nawet akt od komornika i nie zażądał od niego wyjaśnień (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

, pracowała również za granicą lecz tylko po dwa lub trzy miesiące, obecnie od trzech miesięcy nie pracuje , dodatkowo zawsze dorabia sobie u jej brata w badylarstwie. Mamy dwoje dorosłych dzieci (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

twierdzić że masz 1 klienta . Jest to proste liczenie 1000 klientów X opłata sądowa powiedzmy 1500 zł = 1 500 000 do tego opłata biegłego powiedzmy 2000 zł. to kolejne 2 000 000 zł. (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

czas określony od 20 października 2008-20października2009r(pełny etat)Od 12 listopada dowiedziałam się że jestem w ciąży 6 tydz.-dostałam skierowanie do szpitala -od tego czasu jestem (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

osobę. Spokojnie mozesz żadać 1 tys. zł. Powodzenia Eliza Się podepnę . Płace od 3 lat alimenty od momentu wyprowadzenia się z domu , jeszcze przed wyrokiem 500 pln . Ani razu się (...)

alimenty a możliwości ojca....

alimenty a możliwości ojca....

. [Zakres świadczeń alimentacyjnych] § 1. Zakres świadczeń alimentacyjnych zależy od usprawiedliwionych potrzeb uprawnionego oraz od zarobkowych i majątkowych możliwości zobowiązanego. Art (...)

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

minimalna wynosi 1500 zł brutto, czyli na rękę dostajesz jakieś 1111,86 zł przy standardowych kosztach uzyskania przychodu. Tu znajdzesz przystępny opis tego, jak się płacę netto wylicza (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

Walczę od roku z Sądem Okręgowym o alimenty od dłuznika przebywajacego na stałe w Hiszpanii. Własnie składam dokumenty o przyspieszenie toku sprawy :) Sunny alimenty.pl Witam, Ja od (...)

ile wynosić ma najniższa emerytura 2013

ile wynosić ma najniższa emerytura 2013

ile wynosić ma najniższa emerytura 2013 Ile ma wynosić najniższa emerytura 2013? Wie pan ile wynosi obecnie najniższa? No to tyle plus waloryzacja- tzn jakies kolejne (...)

ile wynosi wynagrodzenie za staż 2013?

ile wynosi wynagrodzenie za staż 2013?

ile wynosi wynagrodzenie za staż 2013? ile wynosi wynagrodzenie za staż 2013? ponawiam pytanie ile wynosi wynagrodzenie za staż 2013? ja Do 1 (...)

Świadczenie przedemerytalne - 2013 r.

Świadczenie przedemerytalne - 2013 r.

Świadczenie przedemerytalne - 2013 r. Ile wynoszą świadczenie przedemerytalne w okresie od 1 marca 2012 do 28 lutego 2013 r., miesięcznie? Świadczenie przedemerytalne (...)

Okres ciąży a alimenty

Okres ciąży a alimenty

przyzna sie do tego ze to jego dziecko a ja mam swiadkow ze od marca z nim bylam i od kwietnia w ciazy jestem uda mi sie?prosze pomozcie niunia1611 Niech Pani przestanie panikować i zacznie (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

kwocie 450 zl miesieczne. Sa to alimenty przyznane wstecz a dokladnie od wrzesnia 2010r. Ojciec dziecka jest mi jeszcze winien 1800 zl lecz w tym miesiacu nie dostalam nic od niego, poprostu przestal

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

ustawo wolny od pracy w tym przypadku jest to 3 maja i 1 listopada przypadaja w dni wolne od pracy to pracodawca ma obowiazek dac pracownikowi inny wolny dzien w pracy. Mowi o tym Kodeks Pracy, (...)

1

2

3