Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ile urlopu mi się należy???3 Stycznia 2006

  Pracuje po 5 godzin dziennie oprócz niedziel?Ile w końcu przysługuje mi urlopu?Jeśli chodzi o lata pracy to jest 9 lat.Moja mama pracuje w przedszkolu na 1/2 i ma 26 dni.Jak to w końcu jest??Bardzo proszę (...)

 • praca na 1/2 etatu a ciąża15 Kwietnia 2008

  7 marca podpisałam umowę na 1/2 etatu na okres 1 roku. Jeśli zajdę w ciążę to należą mi się takie same świadczenia jak kobietom pracującym na cały etat? (np. długość urlopu (...)

 • praca na pol etatu2 Września 2004

  Bac na romowie kwalifikacyjnej o prace, powiedzialam ze chcialabym zarabiac 1500 PLN netto. Zaproponowano, że dadza mi prace na pol etatu a reszte pensji w postaci premii. Nie bardzo wiem co (...)

 • Praca na 3/4 etatu28 Stycznia 2013

  Witam mam pytanie odnośnie pracy na 3/4 etatu w systemie cz-tero brygadowym.Sprawa moja jest już w sadzie pracy ponieważ nie wiem czy mam racje pracowałam po 8 godzin przez 4 dni dzień wolnego (...)

 • praca na 1/4 etatu2 Czerwca 2011

  Pracuje na 1/4 etatu! Stosunkowo niedawno rozpocząłem tą prace bo dopiero pół roku temu. Dorabiam do emerytury i muszę w nowej pracy przepracować jeden rok, aby mogli mnie zwolnić, przyjąć (...)

 • praca na pol etatu i zajecie komornicze27 Grudnia 2011

  czy komornk bedzie mi zajmował wynagrodzenie, jesli zatrudnie sie na pol etatu? prosze o pomoc kogos w temacie. Stale uzyskuje zbiezne informacje. nie powinien raczej Cie scigac i targac krwawice (...)

 • Praca na pół etatu a emerytura24 Listopada 2010

  Witam Mam pytanie jak się wlicza praca na pół etatu do emerytury??Z góry dziekuję za informacje

 • ekwiwalent za urlop27 Września 2010

  Witam Mam pytanie pracuję na umowę na czas określony czy w moim przypadku należy mi się ekwiwalent za niewykorzystany urlop?Jeśli tak to jak taka sprawa wygląda czy mam złożyć dokmenty do (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy9 Czerwca 2005

  ZLECENIE. Ale jezeli ja nie podpisałam tej umowy i nie widziałam jej na oczy czy ona jest ważna? Bo jesli nie to ja bardzo chetnie bym odeszła z tamtąd bez zastanowienia? Prosze o odpowiedz Arla prawo-pracy.net (...)

 • umowa na pół etatu20 Lipca 2010

  Witam Czy to prawda, że pracodawca może tylko 2 razy przedłużyć umowę na czas określony a później musi zaproponować umowę na czas nieokreślony. Witam. mam takie pytanie jak wyliczana (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane