podatek od pit 8c -jaki procent 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku Podatek dochodowy od osób fizycznych w 2011 roku wynosi: * Do kwoty 85.528 zł podatek wynosi 18% (minus kwota zmniejszająca podatek, (...)

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

dzisiejszy (brak wydatkowania pieniędzy na ?cele mieszkaniowe?), czy też taką, jaka powinna zostać złożona w 2011 r. (podatek: 0,-) od razu z korektą tegoż PIT-39, wykazującą (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT Witam, kwota wolna od podatku wynika ze skali podatkowej PIT. W roku 2013 największy dochód przy, którym podatek wynosi po zaokrągleniu (...)

Podatek od odszkodowania za wycinkę drzew

Podatek od odszkodowania za wycinkę drzew

. Dziś otrzymałem list polecony z drukiem PIT-8C od zakładu energetycznego. Czy kwotę tą muszę jakoś uwzględnić w zeznaniu podatkowym za 2011r.? Czy muszę odprowadzić od tego (...)

Sąd wystawił mi pit 8c , czy muszę odprowadzic podatek

Sąd wystawił mi pit 8c , czy muszę odprowadzic podatek

Sąd wystawił mi pit 8c , czy muszę odprowadzic podatek Sąd wystawił mi pit 8c , czy muszę odprowadzic podatek dostałem z sądu pit 8c na 4500zł ,ta (...)

Umowa o dzieło - zleceniodawca z Belgii.

Umowa o dzieło - zleceniodawca z Belgii.

część N pit-u 36 w której wykazujemy wpłacone zaliczki w ciągu roku. Należy również pamiętać o załączeniu PIT/ZG gdzie musimy wykazać dochody z zagranicy (zgodnie z art. 27) ? punkt (...)

witam 
mam pytanie dostałem z sądu pit 8c na kwotę 4500zł i od tej kwoty mam zapłacic podatek ,

witam mam pytanie dostałem z sądu pit 8c na kwotę 4500zł i od tej kwoty mam zapłacic podatek ,

witam mam pytanie dostałem z sądu pit 8c na kwotę 4500zł i od tej kwoty mam zapłacic podatek , witam mam pytanie dostałem z sądu pit 8c na kwotę 4500zł i od (...)

błędne rozliczenie pit 2011

błędne rozliczenie pit 2011

naliczył on za niską zaliczkę na podatek dochodowy. Chciałbym się od was dowiedzieć co Ja mam zrobić w takiej sytuacji jak ta? Na podstawie danych z PIT-11 należy prawidłowo rozliczyć (...)

odszkodowanie, a podatek??

odszkodowanie, a podatek??

tej kwoty jak najbardziej trzeba sie tez rozliczyc fabia78 To zależy jakie odszkodowania. Katalog odszkodowań, zwolnionych z PIT i wyjątków od tej reguły zawiera art. 21, ust.1, punkty 3, 3a, (...)

Zmiana zasad zaokrąglania PIT pobieranego od lokat bankowych - koniec antybelkowych lokat !!! - lipiec 2011 !

Zmiana zasad zaokrąglania PIT pobieranego od lokat bankowych - koniec antybelkowych lokat !!! - lipiec 2011 !

Zmiana zasad zaokrąglania PIT pobieranego od lokat bankowych - koniec antybelkowych lokat !!! - lipiec 2011 ! Od 1 lipca 2011 r. podatnicy uzyskujący przychody m.in. z lokat (...)

minimalny dochód podlegajacy opodatkowaniu podatkiem od osób fizycznych w 2011 r.

minimalny dochód podlegajacy opodatkowaniu podatkiem od osób fizycznych w 2011 r.

280 PLN. Potracono mi 40 zł zaliczki na podatek. Czy muszę wypełniać deklaracje podatkową? Jesli tak to na jakim druku PIT-36 czy PIT-37? Probuje wypełnic druk elektroniczny, ale wciaz (...)

Praca za granicą i w Polsce

Praca za granicą i w Polsce

? Zgodnie z tym co czytalam muszę wypełnic pit 36 i załącznik do niego zg. Oznacza to dla mnie, że z dochodów w Niemczech, które są dużo wyższe niż w polsce, będę musiała zapłacić podatek, (...)

Witam Serdecznie,

W tym roku otrzymałem PIT 8c. Zysk ze sprzedaży akcji wyniósł 500zł. Bardzo

Witam Serdecznie, W tym roku otrzymałem PIT 8c. Zysk ze sprzedaży akcji wyniósł 500zł. Bardzo

Witam Serdecznie, W tym roku otrzymałem PIT 8c. Zysk ze sprzedaży akcji wyniósł 500zł. Bardzo Witam Serdecznie, W tym roku otrzymałem PIT 8c. Zysk ze sprzedaży akcji wyniósł (...)

podatek od sprzedaży udziałów w gruncie związanego z lokalem mieszkalnym-osoba fizyczna

podatek od sprzedaży udziałów w gruncie związanego z lokalem mieszkalnym-osoba fizyczna

części wspólnych budynku i prawie użytkowania wieczystego gruntu za łączną cenę 350000,00 zł sprzedali.../ Moje pytanie brzmi: jak mam wyliczyć, od czego, jakiej kwoty, ile procent, itd, (...)

Zamknięcie działalności gospodarczej

Zamknięcie działalności gospodarczej

, wyposazenia itp.Nastepnie dla potrzeb podatku dochodowego nalezyw Pit 5 za ostatni m-c dzialanosci doliczyc podatek od remanentu likwidacyjnego ( bez uwzgledniania wartosci srodkow (...)

Domyślnie Podatek od zysków kapitałowych na giełdzie w Polsce a rezydentura podatkowa w UK

Domyślnie Podatek od zysków kapitałowych na giełdzie w Polsce a rezydentura podatkowa w UK

Wielkiej Brytanii. Wyjechałam tam w 2015 roku i nigdy nie pracowałam w Polsce. Otrzymałem PIT 8C gdzie broker błędnie wystawił go na dane (teleadresowe) polskie. Czy zatem powinnam płacic podatek (...)

opodatkowanie imprez integracyjnych

opodatkowanie imprez integracyjnych

Administracyjny w ostatnim z wyroków niestety przyznał racje temu czemuś. mateo usa to bedzie tzw PIT-8c ale uważam ze to absurd zeby za samo zaproszenie dostac pit a nie za pójscie... (...)

odliczenie faktury męża

odliczenie faktury męża

mieszkaniu, tylko faktura jest na męża. Czy jest taka możliwość? Aby móc odliczyć wydatki na internet od dochodu należy je udokumentować fakturą, na któraj będzie imię (...)

Podatek od odsetek za zwłokę zasądzonych przez sąd...

Podatek od odsetek za zwłokę zasądzonych przez sąd...

otrzymałam PIT 8-c i informacje, że podlega to opodatkowaniu. Czy jest to zgodne z prawem i gdzie ewentualnie znaleźć interpretacje dotyczące tej sprawy? z poważaniem Krystyna W. witam, Krystyno! (...)