kto ma obowiązek płacić pfron 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

zstępnych wyprzedza obowiązek wstępnych, a obowiązek wstępnych wyprzedza obowiązek rodzeństwa. Tym samym najpierw powinniśmy zwrócić się o alimenty do naszych dzieci, a w razie (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

... Z czego on ma płacic??? nie ma pracy od pól roku, ale wiem ze szuka, juz nie daje sobie biedny rade, mame ma na rencie, ojciec nie zyje... A odsetki dalej leca, juz ma 10 tys długu... (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

została oddalona a ty nie wiesz dlaczego, bo nie ma uzasadnienia a jak nie ma uzasadnienia to nie możesz złożyć zażalenia do sądu II instancji i sprawa zostaje utrącona. Zapis Konstytucji (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

mieszkacie. Ewentualnie jedno zdanie komentarza. Proszę tym razem bez komentarzy,dlaczego tak mało/dużo. Kto ma się wziąć do pracy, a kto jest debilem i nierobem. Chciałbym byśmy stworzyli (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

A może i mnie coś podpowiesz w mojej sytuacji ? Mąż zalega mi z alimentami na dość dużą kwotę - nie pracuje i nie ma zamiaru pracować bo nie ma takiej potrzeby (jest na utrzymaniu mamusi), (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY? Mój mąż ma 18-letnie dziecko sprzed naszego małużeństwa (małużeństwo zawarliśmy 10 lat temu). Dotąd płaci regularnie (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

samodzielnie się utrzymać, żyjąc nawet na najniższym poziomie. Czy ojciec będzie miał obowiązek płacenia alimentów w tej sytuacji? Czy pracująca mama również ma obowiązek pomagania (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimentów. baon24@wp.pl baon24 Dzięki Rasia Ale bzdury piszesz. Jeżeli ona ma męża i ma swoją rodzinę to czemu rodzice mają spełniać jej "widzi mi się" ??? Ja jej nie stać na (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

,a mianowicie czy ktoś ma ładny dom, jakim samochodem jeździ i tak dalej. Ta wiedza przyda się w momencie kierowania sprawy do sądu. Bo łatwiej jest ściągnąć od dłużnika, który coś ma (...)

alimenty

alimenty

mojej mamy ? kamila123412345 witam mam pytanie zona ma syna syn chce mieszkac u swojego biologicznego ojca i pewnie bedzie musiała płacic alimenty zona ma moje nazwisko a jej syn ma swojego (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

przygotowaną umowę dotyczącą przebudowy lini 110kV. Na mojej działce ma zostać wybudowany słup. Prawo ograniczone jest do pasa gruntu o szerokości 18m i długości 31m. Zaznaczam, że działka ma (...)

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

normalną kasę ma. A wy??????????????? niulka72 Nie zostawało by 40% z wypłaty męża gdyby regularnie płacił na dzieci,teraz ma tyle bo ma na dupie komornika. Mają codzienny kontakt (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

pieniądze na utrzymanie matki dziecka. Ktoś kto nie otrzymuje żadnych świdczeń od byłego partnera powinien się o to starać a każdy kto wiąże się z kimś kto miał juz rodzine powinien (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

mąż ma syma z 1 małżeństwa- 21 lat z zawodem- pracował ,ale teraz uczy sie w wieczorówce i nie chce podjąc pracy, bo jak twierdzi nie ma czasu. Chce alimenty od męża. Czy ma prawo (...)

Odebranie praw rodzicielskich a alimenty

Odebranie praw rodzicielskich a alimenty

wyjechala z polski bo on tak samo jak ty niechce sie zgodzic na paszport pozdrawiam pawlik ol A kto ma na nie płacić???????????????????pani madralo???????To chyba nie w porządku wobec niewinnych (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

syna polegal na tym, ze czuwal nas tym, zeby jego mamie nic sie nie stalo. Doskonale wiedzial, ze ojciec wrocil od kochanki, i ze ma zamiar nast. dnia isc do niej znowu. Sami panstwo ocencie kto tu (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

- latka ) tak więc powołać dziecko na świat to było komu a już zainteresować się czy dziecko ma zapewnione wszystkie swoje potrzeby wg . 135 art par 1 KRiO to już nie ma komu - jak kukułki (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

, a magda ma niezle warunki finansowe. jesli magda nie odwolala sie od tej decyzji (ma na to bodajze 2 tyg po otrzyamniu uzasadnienia wyroku) to nie bardzo ma podstawy by wnosic o podwyzszenie. zeby (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

udowodnić mu, kto ma rację chociaż mam chwile zwątpienia, najśmiejśniejszy jest w tym wszystkim podatek, bo masz płacić a pasożyt nie płaci. Prawo polskie jest w tym miejscu do......!!! Pozdrawiam Paweł (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

wygoda posadka kawka herbatka i gitara gra. Mende alimenty.pl a można prosić o namiary na takiego? madzia alimenty.pl MĄŻ MA OBOWIĄZEK łożenia na żone (byłą) do póki, ona sama ma (...)

prawa rodzicielskie

prawa rodzicielskie

ma ojca,nigdy go na oczy nie widzial i ze ten czlowiek ma zabrane prawa rodzicielskie. To mi pani odpowiedziala ze mimo wszystko musze podac jego dane do dokumentacji szkoly bo jest jego ojcem! I (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

rozumiem nie ma sposobu...co zatem z alimentami na rzecz dziecka ? zostały również orzeczone z miejscem przebywania dziecka przy byłej żonie, jednak dziecko mieszka od 2 lat ze mną. Czy matka ma (...)

Nazwisko dziecka

Nazwisko dziecka

wiec ma obowiązek dalej płacić na dziecko niestety nie są to wiadomości potwierdzone. amelia dorka-marti:gdy dziecko ma Twoje panieńskie nazwisko to nie powinno być zadnego problemu. (...)

Ściągnięcie alimentów przez komornika

Ściągnięcie alimentów przez komornika

płacić na utrzymanie swojego dziecka bo ono nie powinno głodować tylko dlatego, że tatuś ma nową żonę, ma takie samo zobowiązanie wobec tamtego dziecka jak i wobec tych z Tobą a (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

nadal 1200 no bo przeciez ma wysokie mozliwosci zarobkowe i wtedy zaczyna sie rola matki polki ktora ma w nosie to ze on juz nie ma jak placic pelnej stawki i placi tylko polowe (choc podobno (...)

Jak nie płacić alimentów ?

Jak nie płacić alimentów ?

to oddała dziecko do przedszkola,mieszka z rodzicami gdzie tylko jedno z rodziców pracuje,a drugie równiez jest w domu,bo nie ma potrzeby pracy:)Także była zona ma o wiele lepsze warunki finansowe.Każdy (...)

Koniec nauki a alimenty

Koniec nauki a alimenty

17 niedługo skończy 18 jest w 5 m- cu ciąży i została wyrzucona że szkoły czy muszę płacić dalej alimenty na nią?proszę o pomoc Felek Nawiązując do pytania do kiedy trzeba płacić alimenty, (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

nie ma - były mąż nigdzie nie pracuje od prawie 3 lat, jest na utrzymaniu matki-emerytki, nic nie ma, nic nie posiada. Ma za to żądania co do spłaty powłowy z majątku wspólnego. Ta (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

gotowym wzorem i karze mu podpisać jakby twierdził ze nie ma wzoru rachunku. Prosze jak ktoś ma o wysłanie wzoru rachunku niemieckiego na adres Mustang85@interia.pl z góry dziekuje za pomoc (...)

Dziecko z koleżanką,ona pracuje,ja studiuje i pracuje.Nie chce mieć tego dziecka

Dziecko z koleżanką,ona pracuje,ja studiuje i pracuje.Nie chce mieć tego dziecka

nie chcesz płacić alimentów? Oczywiście to jeśli to twoje dziecko to oczywiście masz obowiązek płacić, bo jesteś za nie TAK SAMO odpowiedzialny jak i jego matka. A kobieta ma (...)

1

2

3

4

5

...

6