jaki procent podatku vat na us��ugi w 2011 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

opodatkowania. To może nakłonić brudasa do zmiany zdania. mrozowskim Witam. Kupiłem samochód w Niemczech na rachunek z autokomisu na siebie, czy w związku z tym mogę go odsprzedać (...)

VAT-25

VAT-25

podatku VAT w innych urzędach skarbowych w Polsce, niesłusznie opłacił on podatek VAT na terenie Polski. W świetle obowiązującego stanu prawnego stanowisko (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

kancelaria ODDAJMI pobiera (z dołu,po wygranej ) 40% + VAT. Tylko jaki w tym sens, skoro ja straciłam dwa lata na czekaniu aby ODDAJMI złozyła pozew i na koniec sama musiałam (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

alimenty.pl W 2005 roku wyjechale na stale z Polski do Anglii. W ty czasie moja ex wystapila o rozwod i w bardzo krotkim czasie go uzyskala (3 miesiace). Zostaly mi przysadzone (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

to bywa w życiu? (walkarz) Potrzebuję informacji na temat możliwości wyegzekwowania alimentów na dziecko w od bezrobotnego? czy są na to jakies szanse? czy w momencie (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

windykacja z rynku. RadcaPrawny mam pytanie :)) jak wygląda sprawa z tymi przedawnieniami i ile to trwa w 2002 roku podpisałam umowę w idei i w 2004 roku kiedy skradziono mi (...)

vat od paliwa 2011 - co i jak ???

vat od paliwa 2011 - co i jak ???

. podatku za firmowe auto, ale nie więcej niż 6 tys. złotych. Odliczenie podatku od zakupu paliwa będzie natomiast w ogóle niemożliwe. Ograniczenia zostaną wprowadzone w 2011 (...)

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

. Jakie są Limity zwrotów dla osób, które złożyły pierwszy wniosek o zwrot VAT przed do 31 grudnia 2010 r., a w 2011 roku składają kolejny wniosek w II kwartale? kamila28 (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, lub do24 roku życia, jeżeli kontynuuje naukę w szkole lub w szkole wyższej. Zasiłek wynosi 68 zł na dziecko w wieku do (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

w którymś momencie będę musiał działalność gospodarczą zamknąć i tak się stało. Matka synów jednak danych nie oddawała. Wystawiłem w tym roku w 4 agancjach na (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

. i jaki pozew napisać zeby dziecko miało nazwisko tamtego ojca. dziekuje. maja1991_2009 Dzień dobry. W wrześniu 2011 roku dostałam rozwód byłam wtedy w ciąży, mała (...)

Prawo jazdy a VAT - kursy na prawo jazdy zwolnione z VAT , z wyjątkiem motocykli !!!

Prawo jazdy a VAT - kursy na prawo jazdy zwolnione z VAT , z wyjątkiem motocykli !!!

Prawo jazdy a VAT - kursy na prawo jazdy zwolnione z VAT , z wyjątkiem motocykli !!! Dotychczas wszystkie kursy prawa jazdy były zwolnione z podatku VAT. Od 1 stycznia 2011 (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

wystawienia faktury lub w innym terminie, jaki nadawca lub odbiorca uzgodnił na piśmie z UPS." Nie wyraziłam zgody na dopłatę, bo wg mnie są to żądania bezpodstawne, nie jest (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

co faktycznie się należy i masz wszystko w nosie. Raz do roku Chorwacja, zimą na narty ? Mnie tego nauczył znajomy asesor komorniczy, facet jest w temacie? Opowiedz coś więcej (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Signum Wojciecha Dynasia z Sosnowca. Skutecznie w 100% choc nie ukrywam, troche się naczekałem szczególnie w kolejce na pierwsza wizyte. Gość widac rozchwytywany i pozajmowany bo nawet (...)

wynajem lokalu a podatek VAT

wynajem lokalu a podatek VAT

. Dopiero w przypadku przekroczenia w roku podatkowym kwoty przychodu, o której powyżej - zobowiązana jest zarejestrować się jako podatnik VAT i od tego momentu wystawiać faktury (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

...... H(a)Ci do tego Ja dostalam mandat 100 zl za otwarta puszke piwa siedzac spokojnie z kumpela na murku wieczorkiem w pierwszy dzien pobytu w Polsce,takie bylo przywitanie mnie w (...)

częściowe przekazanie lokalu na cele mieszkaniowe z vat

częściowe przekazanie lokalu na cele mieszkaniowe z vat

. Należy jednak pamiętać o konsekwencjach podatkowych takiego postępowania, m.in. w podatku VAT. rzekazanie towarów należących do firmy na cele prywatne podatnika nie jest sprzedażą. (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

głównym sukcesem w życiu jest zajście w ciąże i urodzenie dziecka. Pańć, które tuż po zobaczeniu na teście dwóch kresek lecą na L-4 i domagają się od państwa często (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

od czasu rozwodu ogranicza widzenia z dziecmi? na ferie nie zabiera, na wakacje tylko na 2 tyg. reszta go nie obchodzi, bo nie ma urlopu i ma w nosie co ja wtedy z dziecmi zrobie. czy (...)

spadek

spadek

pieniędzy był tylko mój mąż ze względu na to że ojciec nie utrzymywał kontaktu z córką. Moje pytanie brzmi, czy w chwili nabycia praw spadkowych w/w polisa wchodzi w (...)

Zakup auta z tzw

Zakup auta z tzw "kratką" - Ostatnie chwile na odlicznenie VAT

końca roku, a zarazem do końca okresu w którym to odliczenie jest możliwe (z uwagi na zmiany w przepisach od 2011 r), pozostało tylko 18 dni. EFLdoradcaonline [cytat] [cytat] raberra, (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

. Pozdrawiam panie. hanale 012 z tego co wiem to w roku 2012 kwota wolna od podatku ma wyniesc 3.091 zł. urka5 Mam pytanie, czy w tym roku ma zmienic sie wysokość kwoty wolnej (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

ktorej bylem zatrudniony na pelny etat ?? Jasiu prawo-pracy.net Mam pytanie ile należy mi sie urlopu??? W 2007 w czerwcu skończyłam szkołe a w pażdzierniku poszłam na staż (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila (...)

jak uniknąć płacenia podatku kupując samochód firmowy?

jak uniknąć płacenia podatku kupując samochód firmowy?

uniknąć płacenia podatku od tych samochodów! Oczywiście wszystko zgodnie z prawem, ale zastanawiam się czy jest w ogóle jakieś takie wyjście, aby nie płacić tak wysokiego podatku (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

. Troszke kultury gosc.1 alimenty.pl Witam, ja czekam na badania w Sopocie i szczerze mowiac nie wiem co bedzie. Na 2 sprawach rozwodowych maz sie w ogole nie pojawil. Na 3 wyrok (...)

WARTA zaniża wypłatę odszkodowanie z OC

WARTA zaniża wypłatę odszkodowanie z OC

: 3.500 zl. odszkodowania oraz pomoc w sprzedazy auta w stanie w jakim jest za 3.100 zl. Tak czy siak chlop jest w plecy ok. 3.500 zl plus strata na wartosci auta, dlatego, wiem (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

NIEOKREŚLONY, A W DRUGIM NA 10/18 I MAM UMOWĘ NA CZAS OKREŚLONY. CZY MOGĘ WZIĄĆ URLOP WYCHOWAWCZY W ZAKŁADZIE, W KTÓRYM MAM UMOWĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY I PRACOWAĆ (...)

POLISA POSAGOWA PZU

POLISA POSAGOWA PZU

dzieci na rzecz swojego syna. Ubezpieczenie rozpoczęło się w 1988 roku, okres ubezpieczenia został określony na 20 lat. Suma ubezpieczenia została ustalona na kwotę 150.000 (...)

1

2

3

4

5

...

10