Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zwrot podatku19 Marca 2004

  na tematy o ktore ja pytalem bo jest kolsultantka a nie specjalista od reklamacji) - czy celowe wprowadzenie klienta w blad jest zgodne z prawem (to bedzie chyba proste) - czemu podczas pierwszej (...)

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT241 Kwietnia 2010

  sprawy? 1) Czy składając vat 24 mam go wypełniac na swoje nazwisko czy na nazwisko osoby która pojazd sprowadziła ? 2) Czy do vat 24 dołączam umowę kupna sprzedaży zawartą (...)

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce8 Czerwca 2006

  chce dać. To kpiny z ludzi. jelonek0@neostra Witam wszystkich zainteresowanych tematyką odszkodowań. Mogę Państwu pomóc(nieodpłatnie) w uzyskaniu odszkodowania za bezprawne zajęcie działki lub (...)

 • VAT-2529 Marca 2013

  Witam, Zakupiłem motocyl w Stanach Zjednoczonych, motocyl przyszedl w kontenerze do Gdyni, nastepnie zostal oclony w Niemczech, gdzie zostało zapłacone 6% cło oraz 19% VAT od wartości (...)

 • Dziewczyny, jakie alimenty na 1 dziecko zasądził sąd od bezrobotnych tatusiów waszych dzieci?9 Grudnia 2002

  zaoferowł dobrowolnie 250zł miesięcznie na co Wysoki Sąd tak oto zareagował-cytuję...Koszt utrzymania niemowlęcia NIE JEST duży,w zwiąsku z powyższym zasądzam 200zł.Chcę podkreślić,że (...)

 • Alimenty na dziecko2 Sierpnia 2007

  !!!!!Ludzie nie kłamcie!!!! x alimenty.pl Witam... ucze się w szkole średniej i mam przyznane alimenty na siebie ale teraz sam zostaje ojcem... czy w takim wypadku mój ojciec nie musi już (...)

 • Podatek liniowy31 Stycznia 2003

  Od kilku lat trwa w Polsce dyskusja nad wprowadzenim podatku liniowego. Naszym zdaniem jest jest to doskonałe rozwiązanie, upraszczające zapętlony do granic możliwości system podatkowy w (...)

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym26 Czerwca 2006

  siemka, mam 19 lat i dwa dni temu dostałem mandat od policji za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł. Moje pytanie jest takie, w tym roku skończyłem liceum (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  dochód mój i męża przekraczał magiczne 504 zł na osobę (było nas wtedy troje). W lipcu 2008 r. ustaliliśmy z mężem aktem notarialnym rozdzielnośc majątkową. W czerwcu tego (2009) (...)

 • KOMORNIK23 Kwietnia 2008

  się zmieniła(.Nawed co ciekawsze Sąd uważa dziś ze komornik na podstawie bankowego tytułu egzekucyjnego nie powinien rozpoczynać egzekucj)i.Wypełniłem weksel i tak dochodzę naleznosci. Sąd zaliczył (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane