Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Obywatelstwo niemieckie24 Czerwca 2002

  Staatsangehorikeitausweis,lub abstammungsausweis.wtedy mosisz zlozyc wniosek do najbliszego konsulatu niemieckiego wraz z twojm aktem urodzenia orginal akt slubu rodzicow orginal i ten dokument co (...)

 • intrum justitia - pilne5 Sierpnia 2004

  firmie windykacyjnej, bo oni zadłużeń do 1 tyś. zł nie kierują do sądu? Co się dzieje z takimi długami? Zostają umożone? Czytam Wasze posty na forum, ale nie mogę zrozumieć jasno sytuacji. Pozdrawiam (...)

 • Podwyższenie alimentów22 Lipca 2004

  częstotliwosci kontaktów z dzieckiem i upływu czasu, ale też gdyby to kobiety miały płacić alimenty to podejrzewam, że nie byłyby lepsze od mężczyzn. A jeśli chodzi o dobro dziecka to jaką decyzję (...)

 • Rozwód kościelny8 Stycznia 2002

  uniewaznienia. Prosze Cie rowniez o jakiekolwiek informacje. beata_pt@wp.pl beata_pt z przyjemnoscia zaufam ksiedzu ktory zdecyduje sie "popilotowac" moja sprawe... zaznaczam - probowalem znalezc.... tnieznajomy@wp.pl (...)

 • Rozwód kościelny - PILNE!!!1 Września 2003

  pragnę uzyskać rozwód kościelny lecz nie mam pieniędzy jak to załatwić banderaz alimenty.pl Jeżeli ma Pan rzeczywiście niskie dochody proszę wraz ze skargą powodową złożyć wniosek o zwolnienie (...)

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce8 Czerwca 2006

  , którą przebiega linia energetyczna wybudowana w 1991 roku. Czy należy się odszkodowanie? lukasz.chilinski Witam, znalazłam na stronie Sądu Najwyższego R.P. dość "świeżą" Uchwałę, bo z 8 września (...)

 • Do Kuratorów zawodowych16 Czerwca 2004

  to jednak jest od finansów sadu). Odpowiedz na pytanie 2. U nas interpretuje się, że dozór nakładany jest na czas wykonywania kary ograniczenia wolności, więc trwa tak długo jak długo wykonywana (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO23 Sierpnia 2004

  pory straciłam jedna pensję miesięczną/1500zł/+ 250zł na badanie przez psychologa 100za wydanie decyzji o unieważnieniu małżeństwa w celu uprawomocnienia wyroku w II instancji. Ito nie koniec jeszcze (...)

 • zadlużone mieszkanie ojca21 Kwietnia 2014

  Witam. Pisze w takiej sprawie iz, w 2008 roku wymeldowalam sie od ojca. W styczniu 2014 roku dopiero przyszło mi pismo od komornika, jestem obciążona spłatą długu , gdyż moj ojciec nie opłacał mieszkania. (...)

 • Prawo rodzicielskie10 Kwietnia 2001

  PROSZE O UDZIELENIE INFORMACJI, JAK MOZNA ODEBRAC PRAWA RODZICIELSKIE-ZUPELNIE?MOJ EX NIE INTERESUJE SIE DZIECMI. W WYROKU MA ZAZNACZONE WIDZENIA Z DZIECMI , RAZ NA DWA TYGODNIE. TRZYMAL SIE (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane