jak napisać doniesienie do prokuratury o naruszeniu art.212 k.k Wyszukiwarka e-prawnik.pl


zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

. anekha mam podobną sytuacje z firmą raport,wydzwaniają nawet w niedziele o 8 rano.są beszczelni do granic i właśnie zamierzam ich podać do odpowiednich organów za bezprawne wypisywanie (...)

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

. Mniejsza o wyskość, jęzeli nie są płacone kierujcie sprawę do prokuratury (art. 209 KK). Gdy to nie skutkuje alimenciarz, lub alimenciara (sroki za wyrazy) idzie siedzieć. (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

żadnego kontaktu.proszę pomóżcie mi jak mam napisać ten wniosek. nica1980 witam.Mam pytanie jak mam napisać wniosek do prokuratury o zaprzeczeniu ojcostwa.Z (...)

CZY KTOŚ SCIAGAL ALIMENTY PRZEZ PROKURATURE????

CZY KTOŚ SCIAGAL ALIMENTY PRZEZ PROKURATURE????

. Could moge zrobic? Marcia bebi odezwij sie , iga022@o2.pl mila Olu nie idź n policję ale od razu złóż doniesienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa z art. (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

informacji nie piję wogóle wódki... jak dla mnie jest to trunek nie do przełknięcia) - jak to udowodnić??? jak udowodnić, że wiecznie dbałam o dom, remontowałam a on (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

......robisz sobie z nas pośmiewisko....... A potem o windykacji mówi się jak o wariatach......Żal i sromota wielka Tez windykator Fifi przeczytaj sobie Ustawę o prawie telekomunikacyjnym (...)

Nieuczciwy pracodawca - prawnik

Nieuczciwy pracodawca - prawnik

złożyć zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przez właściciela kancelarii przestępstwa z art. 219 kk (nieubezpieczenie) i 286 kk (oszustwo). Mozna jeszcze rozważyć (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

. Zniechęca klientów do korzystania z usługa a pamiętajcie że dłużnik taki czy owaki może być jeszcze kiedyś Waszym klientem. Jeśli zadzwoni do niego ktoś z tej kancelarii tak jak (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

,dlatego bardzo proszę o pomoc. Sama myślałam o napisaniu pisma jeszcze raz do Ultimo, ale nie znam się na przepisach prawnych, przeglądając wcześniejsze posty wiem ,ze można napisać (...)

alimenty a możliwości ojca....

alimenty a możliwości ojca....

wyrok, co do kwoty, bo podstawy do alimentów nie ma nawet co rozważać, z chwilą narodzenia się dziecka i nadania mu prawengo ojcostwa, obowiązek ten powstał samoistnie i jest WIĄŻĄCY, do (...)

Podrobiona legitymacja

Podrobiona legitymacja

i wysłał do prokuratury czy na Policję. Skończyło się skazaniem w sądzie karnym!!!! Najlepiej więc nie dawać konduktorowi do ręki legitymacji! - nie ma prawa brać do ręki, (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

roszczeń przez komornika, he,he,he.Przyznać musze zę tak do konca nie wiemy jak z tym postepować. Co do pisania wniosku o uznanie kary za wykonaną to, hmmm, nie wiem czy jest on (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

dzisiejszego nie wystąpiłam o podwyżkę. Jestem o to zla na siebie, ale pojście do sądu i "proszenie" się o pieniądze kosztuje mnie za dużo nerwów. Alimenty powinnny być płacone (...)

PROKURATURA ! czy mozna to wnieśc do prokuratury !

PROKURATURA ! czy mozna to wnieśc do prokuratury !

cywilnego m,oge go podać do prokuratury? proszę o odpowiedż. monikornel we wniosku o zwolnienie z kosztów sądowych musisz równiez zawrzeć oświadczenie, iż nie posiadasz ruchomości, (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

"tak jak ja" to wal to jak do Ciebie zadzwonią powiedz im żeby przesłali Ci ten niby rachunek czy faktur która jest nieuregulowana. a jak prześlą w co wątpie"mi nic nie przesłali" (...)

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

to rodzenstwu / i ktos bedzie musial za niego placic / a juz oni sobie od niego sciagna albo zmusza go do placenia! ana witam podobna sytuacja , spróbuj isć do komornika a jak to nie pomoże (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

to wnieś do sądu pozew o podwyższenie alimentów do kwoty 850 zł. Tyle na pewno nie dostaniesz bo sądy mają zwyczaj zawsze obniżać wysokość alimentów, więc będzie miał z czego (...)

Oskarżony kompletnie za nic?

Oskarżony kompletnie za nic?

postawiony zarzut a nie jesteś osobą pokrzywdzoną. Tak często bywa, ze strony wzajemnie się oskarżają. Przestępstwo z art. 190§1 kk jest o tyle trudne do wyjaśnienia, ze generalnie (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

tylko zabieraj się do pracy .oraz skozystaj z lustra do goscia alimenty.pl Zgadzm sie z tym co piszesz moge miec tylko pretensje do syna że jak przychodzila taka do mego syna (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

mieszkaniem, o wszelkich przeglądach, o tym, że dotarła do niej jakaś korespondencja itp. O mieszkanie dbałam jak o swój własny kąt, tak że oddałam je właścicielce (...)

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

ogólna do zapłaty 187,62 :) Asia U mojej mamy to samo - 31,12,1998 :P 187, 62 do zapłaty, oczywiscie zwykłym listem Magda Dzisiaj tym razem do mnie przyszło pismo o zadłużeniu (...)

doniesienie o niealimentacji

doniesienie o niealimentacji

zajęcie nieruchomości. Zrobiłam to, w odpowiedzi za ok. miesiąc otrzymałam pismo, żebym złożyła do prokuratury doniesienie o niealimentacji. Czy to mi coś da? Czy po prostu (...)

Umorzenie sprawy o pobicie mimo przyznania się do winy podejrzanego

Umorzenie sprawy o pobicie mimo przyznania się do winy podejrzanego

dni, tj. o czyn z art. 157 p1 k.k na podstawie art. 17p1 pkt 2 k.p.k wobec braku znamion czynu zabronionego. II. umorzyć dochodzenie o naruszenie czynności narzadku działa (...)

Jak mam sie uwolnic?

Jak mam sie uwolnic?

walce o o odzyskanie swojego życia) Prosze zapytac może podczas badania psychologicznego o takie miejsce lub taka grupę . Może też pani wnieść sprawę o znęcanie się na podstawie (...)

INTRUM JUSTTITIA

INTRUM JUSTTITIA

denerwuje. Żadne pisma do Intrum ani telefony nie dają rezultatów a oni z uporem maniaka piszą grożą i straszą proszę o odpowiedź !!! Do jakiego sądu mógłbym złożyć pozew????? Pozdrawiam (...)

straciłem prace,nie płaca alimentow,jaka jest procedura komornika ??

straciłem prace,nie płaca alimentow,jaka jest procedura komornika ??

początku wybiegi zanim skombinuje kasę będą wskazane, lecz tylko z początku. Lepiej niech zaskarży o obniżenie alimentów. Może również o ile się nie mylę napisać wniosek o (...)

Łamanie praw ojca!

Łamanie praw ojca!

poszliśmy do mnie o ustalonej godzinę odprowadziłem córkę do matki ,córka nie chciała wracać do matki inaczej nie mogłem postąpić jak tylko odprowadzić po kilku (...)

W pełni udokumentowany przypadek przygotowywania sprawy karnej z art.207 kk

W pełni udokumentowany przypadek przygotowywania sprawy karnej z art.207 kk

W pełni udokumentowany przypadek przygotowywania sprawy karnej z art.207 kk Panowie! Mam w pełni udokumentowane przygotowanie sprawy przeciwko mnie z art. 207kk czyli znęcanie psychiczne (...)

MIESZKANIE WLASNOSCIOWE a rozwod

MIESZKANIE WLASNOSCIOWE a rozwod

7m-cy. ami DD chciałam cię o coś zapytać.Złozyłam pozew z orzekaniem o winie.Mąż ma sprawe u prokuratora o groźby karalne.Mamy 2 dzieci (2 latka i i drugie7-mcy),niemam jak (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

sprawę do prokuratury o wyłudzenie. A słyszałeś kurwa o czymś takim jak klauzula wykonalności? O sprawach odbywających się w trybie zaocznym? O tym że (...)

1

2

3

4

5

...

20