Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  mam do lutego 2009 Magdalena prawo-pracy.net Jak napisać taki wniosek o urlop macierzyński,jak zwykłe podanie,czy może są do tego odpowiednie formularze,jeżeli tak to skąd je (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego1 Lutego 2004

  malzenskim ale cale zycie prowadzi je podwojnie i chce to zmienic pod wplywem innej osoby moze sie starac o uniewaznienie? maluch Pomogę,podpowiem jak zacząć sprawę z unieważnieniem ślubu kościelnego. (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście29 Października 2008

  a tak ma pranie mozgu i nie jestes w stanie to zmienic prosze tylko o jakies podpowiedzi jak z tego w miare wyjsc tak zeby dzieciaki nie ucierpialy a ja w miare jakos zyc bo skakac sobie do gardla (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!11 Września 2006

  smsa od firmy IJ: Dział Przedsądowy Intrum Justitia informuje:W związku z brakiem wpłaty, planujemy złożenie pozwu o nakaz sądowy do spłaty i telefon. co mam zrobic?? cavalii Ty ćwoku pewnie tam (...)

 • Cyfrowy Polsta nęka mailami6 Września 2011

  Witam serdecznie, Od kilku miesięcy otrzymuję maile od Cyfrowego Polsatu z wezwaniem do uregulowania zadłużenia. Straszą mie też, że jeśli tego nie zrobie rozpoczną procedurę windykacyjną. (...)

 • Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!22 Lipca 2005

  Szanowni Państwo, zauważyłem, że stale przewija się przez to forum ten sam temat. Ponieważ jestem ojcem dwojga dzieci, które niezmiernie kocham i płacę alimenty (bez wyroku sądowego) dość spore bo w (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU22 Czerwca 2002

  . graal Witam serdecznie! Proszę o pomoc. Jak napisać pozew sądowy i wniosek o zwolnienie z kosztów sądowych w sprawie przeciwko PZU-Życie SA. Otrzymałam odpowiedż na moje odwołanie (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO23 Sierpnia 2004

  jestesmy razem dlugo rozwod juz ma mam razem syna z tamtego zwiazku ma dwoje dzieci ja bardzo chce miec slub koscielny prosze o odpowiedz pozdrawiam bladi alimenty.pl czekam już 6 rok na unieważnienie (...)

 • Ograniczenie władzy rodzicielskiej14 Lipca 2004

  działce za miastem, dokarmiany był tylko w weekendy a cały tydzień stróżował i nie miał żadnych szczepień podjął decyzję o natychmiastowym podaniu dziecku serii szczepionek przeciwko wścielkiźnie!!! Policja (...)

 • Do Kuratorów zawodowych16 Czerwca 2004

  . (po co dodatkowa robota typu wniosek kuratora celem skierowania należy to do zadań sekcji wykonawczej) Zespół kuratorskiej Służby Sadowej nie jest sądem jesteśmy tak naprawdę odrębną komórką (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane