Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Remont domu nalezącego do mnie i siostry w 1/2 czesci26 Czerwca 2014

  Witam, Mam problem z którym nie potrafię sobie poradzić a mianowicie : wraz z siostrą jestem wspólwlascicielem poniemieckiego domku wolnostojącego, który otrzymalismy w spadku po rodzicach w 1/2 czesci (mieszkalismy (...)

 • Sprzedaż mieszkania podzielonego na rodzeństwo 28 Kwietnia 2014

  Witam! Potrzebuję pare porad Mieszkam w mieszkaniu razem z ojcem, które jest podzielone po śmierci mamy (2 lata) na całą rodzine tato + 6 rodzeństwa Tato dostaje rente po mamie, co mu starcza zaledwie na (...)

 • zadlużone mieszkanie ojca21 Kwietnia 2014

  Witam. Pisze w takiej sprawie iz, w 2008 roku wymeldowalam sie od ojca. W styczniu 2014 roku dopiero przyszło mi pismo od komornika, jestem obciążona spłatą długu , gdyż moj ojciec nie opłacał mieszkania. (...)

 • Nienormalna sąsiadka15 Kwietnia 2014

  Witam! Wraz ze znajomymi wynajmuję mieszkanie we Wrocławskim bloku. Na początku kwietnia właściciel mieszkania sprzedał je i kupił inne a nas na nie przeniósł. Teraz dokładnie pod nami mieszka starsza (...)

 • Ciąża nauczycielki na zastępstwie, a brak podpisanej umowy o pracę19 Marca 2014

  Witam! Proszę o pilną odpowiedź w bardzo skomplikowanej sprawie: Jestem nauczycielką, która od września 2013r. pracuje na zastępstwie za kobietę, która przebywa obecnie na macierzyńskim. Okazało (...)

 • Podział majątku po rozwodzie a wspólne nakłady na mieszkanie17 Marca 2014

  Witam, mam pytanie odnośnie nastepujacej sprawy. Przed 6 laty w 2008 (niebędąc małżeństwem) kupiliśmy z moim obecnym mężem mieszkanie (zawarcie związku małżeńskiego w 2010 roku). Umowę kredytową podpisaliśmy (...)

 • Spadek po babci i problemy z mamą26 Lutego 2014

  W 2009 roku zmarła moja babcia pozostawiając po sobie mieszkanie własnościowe spółdzielcze oraz kilka kredytów. Kredyty udało się załatwić że są pospłacane z ubezpieczeń, a mieszkanie do tej (...)

 • Żle wykonana usługa14 Lutego 2014

  Witam. Jak można dochodzić od wykonawcy firma remontowo budowlana reklamacji albo zwrotu poniesionych kosztów materiału oraz zwrotu zapłaconej kwoty za wykonaną usługę? Posiadam z wykonawcą zawartą (...)

 • Sędzia zwrócił uwagę na istnienie kc Art.514 Lutego 2014

  Powód(spadkobierca właściciela pierwotnego) wniósł sprawę o uiszczenie, 102,000 wraz z odsetkami. Za bezumowne bez prawa do lokalu mieszkania w jego nieruchomości. Początek sprawy, odbył (...)

 • Odebranie od brata rzeczy po zm. mamie, oraz oddanie ubezpieczenia które mu przepisałem.12 Lutego 2014

  Witam, sprawa wygląda następująco. Gdy mama zmarła, brat był dla mnie bardzo miły, choć nigdy jakoś specialnie za sobą nie przepadaliśmy. Ja jako że nie miałem ojca bo zmarł w 2008 roku, i teraz (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane