gus formularz z-06 za 2012 r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

wymianie mail'i z tą firmą postanowiliśmy nie płacić nienależnych faktur. Za część z nich (grudzień 2012) dostaliśmy korekty. Za te ze stycznia 2013 nie. Późniejszych (...)

Formularz GUS Z-06 za 2010 rok !!!

Formularz GUS Z-06 za 2010 rok !!!

Formularz GUS Z-06 za 2010 rok !!! Witam! czy ktoś mógłby mi poradzić gdzie mogę znaleźć formularz sprawozdania GUS Z-06 za 2010 r.?? będę (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Witam ma pytanie co do becikowego, jeżeli synka urodziłam pod koniec stycznia 2011 to z którego roku muszę mieć dochody czy z 2010 czy z 2009? Nie pracowałam w 2010 nigdzie tak samo jak (...)

formularz sprawozdania  GUS Z-06 za 2010 r

formularz sprawozdania GUS Z-06 za 2010 r

formularz sprawozdania GUS Z-06 za 2010 r Witam Gdzie moge szukac formularzu sprawozdania Z-06 za rok 2010 będę wdzięczna za wszelkie wskazówki?Z (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Niemca z którym mam umowę, że w Niemczech nie ma potrzeby przerejestrowywania auta po zakupie. W wydziale komunikacji dostałem miękki dowód po paru tygodniach twardy. Dzisiaj dostałem z US (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

dorota.sengotta Ja mam podobnie jak wieszając z was z tym ze ja jeszcze mieszkam u rodziców i mam dług w wysokości 2430 zl z Orange za internet. dzwoniła babka najpierw do mojego (...)

Formularz z-06 Gus 2010 r.

Formularz z-06 Gus 2010 r.

Formularz z-06 Gus 2010 r. Mam problem, czy obliczając przecietna liczbe zatrudnionych wliczam równiez osoby bedace caly rok na urlopie wychowawczym?dzieki

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011

, włącznie z wypłatami z zysku. Według obwieszczenia Prezesa GUS z 19 stycznia 2011 r. w sprawie przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw, włącznie (...)

Odrzucona reklamacja z tytułu niezgodności towaru z umową...

Odrzucona reklamacja z tytułu niezgodności towaru z umową...

towaru z umową http://images70.fotosik.pl/4/48f3f8a9a7878c8d.jpg oraz pismo odmowne z serwisu: http://images70.fotosik.pl/4/70427ace2aeb07a2gen.jpg Z góry bardzo dziękuję za (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

listopadzie czyli niczym I CO Z TYM FANTEM ZROBIĆ GDYBY TAK SIĘ STAŁO ,A Z DOŚWIADCZENIA JESTEM PRZEŚWIADCZONY ŻE TAK BĘDZIE PONIEWAŻ OBSŁUGA FAKTYCZNIE U NICH JEST FATALNA ZA JAKĄ (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

Michala z Gdanska.Ja tez bylem w Bangkoku i z przykroscia stwierdzam,ze Manila badz Cebu sa dosc daleko za stolica Tajlandii pod kazdym wzgledem......w tym aspekcie zgadzam sie z Rikaam. Ja (...)

Uległem wypadkowi w pracy

Uległem wypadkowi w pracy

uraz lub śmierć, które nastąpiło w związku z pracą: ? podczas lub w związku z wykonywaniem przez pracownika zwykłych czynności albo poleceń przełożonych, ? podczas lub w związku z (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

stosownego wniosku. Zgodnie z art. 100 ustawy z dnia 17 grudnia 1998 r. o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych, prawo do świadczeń powstaje w dniu spełnienia (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

temu /połowa listopada 2005/ otrzymałem "Nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym" z 2005r. wraz z pozwem i zlożonymi w sadzie załącznikami. Łącznie z odsetkami i (...)

Abolicja - Osoby, które  prowadziły pozarolniczej działalności 1 września 2012 r.

Abolicja - Osoby, które prowadziły pozarolniczej działalności 1 września 2012 r.

Abolicja - Osoby, które prowadziły pozarolniczej działalności 1 września 2012 r. Co z osobami które prowadziły pozarolniczej działalności 1 września 2012 r.? Ich abolicja (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

splacalam.w 2012 r stracilam prace do splaty pozostalo 12 tys zl W roku 2013 otrzymalam z Sadu nakaz zaplaty z odsetkami 38 tys zl Pozniej podpisalam ugode z bankiem troche (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

cos z tym zrobić?Z góry dziękuję za informacje janko 44 witam. mam problem. moje malżenstwo skonczylo sie rozwodem (sprawa odbyla sie 27.07. br), lecz od meza wyprowadzilam (...)

podatnicy płacą dodatkowo 1,6 mld za biurokracje!!!!

podatnicy płacą dodatkowo 1,6 mld za biurokracje!!!!

, opierając się na danych GUS, przytoczyli przerażające (przynajmniej mnie !) dane. Od grudnia 2007 do grudnia 2009 r., urzędnicza armia wzrosła z 382 do 428 tys. osób, z czego (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

przeprowadzic z nim rozmowę na te tematy i masz go aguś alimenty.pl kostek dobrze ci tak.powinna puscic cie z torbami i nie rob histeri z powodu jej znajomosci w sadzie.masz dziecko to (...)

długi os.fizycznej a zalozenie spółki z o.o.?

długi os.fizycznej a zalozenie spółki z o.o.?

wskazówek..głównie mi chodzi o czas zakładania i rejestrowania spółki jak i do kogo się zgłosić z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam MMonika Stare długi to twoja prywatna sprawa poza sp. (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

utrzymanie itp. Proste Hanka alimenty.pl Hey Mam podobny problem z alimentami, w Polsce place 400 zl, przebywam w anglii , matka z moim synem rowniez, otrzymalem formularz do wypelnienia z (...)

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

komornika.Po dwu miesiącach okazało się że zawieszony komornik nadal potrąca mi z emerytury. Dzwoniąc do komornika i pytając dlaczego mi potrąca z emerytury skoro ja się wywiązuje z (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

utratą możliwości sprawowania opieki nad dzieckiem, jako że opieka z mocy prawa przypada matce. Dziecko już nieco starsze może się wypowiedziec z kim chce być, z mamą czy z (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz mam pytanie gdyż rozstałem sie z zona płace wysokie alimenty na dwie córki żona wyszła ponownie za mąż czy w związku (...)

Jak długo w BIK

Jak długo w BIK

2 dni temu dostalem drugi list z upomnieniem o nie splaceniu i obnirzona zdolnoscia kredytowa z ?1000 na ?200 z wyjasnieniem ze jestem nie rzetelnym kredytobiorca ponownie zadzwonilem powiedzieli (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

pierwszą sprawe, ubiegam sie o uniewaznienie z tytułu niezdolności do podjecia istotnych obowiązków mąłżeńskich [po stronie męża, bardzo Cie proaszę o pomoc, bo boje sie że nic z tego (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

odpowiedź... Od grudnia 2007 przebywam na urlopie wychowawczym. Z racji niskich dochodow otrzymuję z MOPS zasiłek rodzinny wraz z dodatkami m.in dodatek z tyt. przebywania na urlopie (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

z Wenus,ale czy Wy aby napewno tylko z Marsa?Może z jakiejś zwierzęcej epoki,gdzie pozostaje tylko kopulacja,bo i pracy nie ma i zwierzyny malo...Wezcie sie za robotę ,moze potraficie (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

alimenty.pl Witam Mam pytanie co mam zrobic mój mąż nie płacił alimentów więc zaczęła się sprawa z komornikiem tylko teraz nawet komornik nie ma z czego ich brać co teraz mam robić?Z (...)

Darowizna przed śmiercią a zachowek

Darowizna przed śmiercią a zachowek

chciala sprzedac by skarbowka mi nie weszła na glowe. dzis zapytalam pani mecenas za uznanie wujka za niegodnego, ale to wielkie dowody potrzeba a jesli nawet sąd uzna go za takiego jego (...)