gus formularz z-06 za 2012 r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

dorota.sengotta Ja mam podobnie jak wieszając z was z tym ze ja jeszcze mieszkam u rodziców i mam dług w wysokości 2430 zl z Orange za internet. dzwoniła babka najpierw do mojego (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

splacalam.w 2012 r stracilam prace do splaty pozostalo 12 tys zl W roku 2013 otrzymalam z Sadu nakaz zaplaty z odsetkami 38 tys zl Pozniej podpisalam ugode z bankiem troche (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

cos z tym zrobić?Z góry dziękuję za informacje janko 44 witam. mam problem. moje malżenstwo skonczylo sie rozwodem (sprawa odbyla sie 27.07. br), lecz od meza wyprowadzilam (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

temu /połowa listopada 2005/ otrzymałem "Nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym" z 2005r. wraz z pozwem i zlożonymi w sadzie załącznikami. Łącznie z odsetkami i (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

listopadzie czyli niczym I CO Z TYM FANTEM ZROBIĆ GDYBY TAK SIĘ STAŁO ,A Z DOŚWIADCZENIA JESTEM PRZEŚWIADCZONY ŻE TAK BĘDZIE PONIEWAŻ OBSŁUGA FAKTYCZNIE U NICH JEST FATALNA ZA JAKĄ (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

utrzymanie itp. Proste Hanka alimenty.pl Hey Mam podobny problem z alimentami, w Polsce place 400 zl, przebywam w anglii , matka z moim synem rowniez, otrzymalem formularz do wypelnienia z (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

przeprowadzic z nim rozmowę na te tematy i masz go aguś alimenty.pl kostek dobrze ci tak.powinna puscic cie z torbami i nie rob histeri z powodu jej znajomosci w sadzie.masz dziecko to (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

odpowiedź... Od grudnia 2007 przebywam na urlopie wychowawczym. Z racji niskich dochodow otrzymuję z MOPS zasiłek rodzinny wraz z dodatkami m.in dodatek z tyt. przebywania na urlopie (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

stosownego wniosku. Zgodnie z art. 100 ustawy z dnia 17 grudnia 1998 r. o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych, prawo do świadczeń powstaje w dniu spełnienia (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

z Wenus,ale czy Wy aby napewno tylko z Marsa?Może z jakiejś zwierzęcej epoki,gdzie pozostaje tylko kopulacja,bo i pracy nie ma i zwierzyny malo...Wezcie sie za robotę ,moze potraficie (...)

Uległem wypadkowi w pracy

Uległem wypadkowi w pracy

uraz lub śmierć, które nastąpiło w związku z pracą: ? podczas lub w związku z wykonywaniem przez pracownika zwykłych czynności albo poleceń przełożonych, ? podczas lub w związku z (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

utratą możliwości sprawowania opieki nad dzieckiem, jako że opieka z mocy prawa przypada matce. Dziecko już nieco starsze może się wypowiedziec z kim chce być, z mamą czy z (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

wynikającą z nakazu zgodnie z umową była ich wynagrodzeniem. acor Miałem identyczną sytuację. Znajomy polecił mi firmę windykacyjną, z której usług sam korzystał. Nie obiecywali (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

pierwszą sprawe, ubiegam sie o uniewaznienie z tytułu niezdolności do podjecia istotnych obowiązków mąłżeńskich [po stronie męża, bardzo Cie proaszę o pomoc, bo boje sie że nic z tego (...)

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

komornika.Po dwu miesiącach okazało się że zawieszony komornik nadal potrąca mi z emerytury. Dzwoniąc do komornika i pytając dlaczego mi potrąca z emerytury skoro ja się wywiązuje z (...)

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

za to wszystko + karę za zerwanie umowy,razem 625 zł.Dalej pisałam o odsłuchanie rozmowy,z jakiej ja się wywiązałam i co powiedział do mnie konsultant.Zero reakcji z ich strony. W (...)

Jak długo w BIK

Jak długo w BIK

2 dni temu dostalem drugi list z upomnieniem o nie splaceniu i obnirzona zdolnoscia kredytowa z ?1000 na ?200 z wyjasnieniem ze jestem nie rzetelnym kredytobiorca ponownie zadzwonilem powiedzieli (...)

długi os.fizycznej a zalozenie spółki z o.o.?

długi os.fizycznej a zalozenie spółki z o.o.?

wskazówek..głównie mi chodzi o czas zakładania i rejestrowania spółki jak i do kogo się zgłosić z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam MMonika Stare długi to twoja prywatna sprawa poza sp. (...)

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

. Sprawa sądowa o nabycie spadku została założona dopiero w 2010 r. i z dniem 15.10.2010 r. wyrok został uprawomocniony. Pytanie czy w tej sytuacji zgłoszenie odziedziczenia spadku będzie (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

pienięzy na synka?Z góry dziękuję za pomoc krysia 54 Witam Gdzie mam donieść, że mój mąż bierze zasiłek rodzinny na dziecko, a dziecko jest ze mną nie daje nam nawet grosza z tego (...)

Ściągnięcie alimentów przez komornika

Ściągnięcie alimentów przez komornika

płaci mi już 4 miesiąc idzie z tego powodu ze niby nie dostał pisma ze ma płacić i twierdzi że wpłaci chodź tego nie robi. I pytanie jest takie czy jesli zgłoszę się do komornika z mojej (...)

JAK ODZYSKAĆ pozostawione w mieszkaniu byłego męża rzeczy i przedmioty osobiste?

JAK ODZYSKAĆ pozostawione w mieszkaniu byłego męża rzeczy i przedmioty osobiste?

z tego powodu, że wszystko zaczęło się w 2001 r. Byłem żonaty z mężczyzną o imieniu Johan Smith z Wielka Brytania, męczył się ze mną po 11 latach małżeństwa i nie ma (...)

Wyłudzenie alimentów

Wyłudzenie alimentów

administracyjne na podstawie przepisów ustawy z dnia 7 września 2007 r. o pomocy osobom uprawnionym do alimentów (tekst jednolity: Dz.U. z 2012 r. poz.1228 z póź. (...)

Umowa o dzieło

Umowa o dzieło

zerwać tą umowę , czy ponoszę jakąś odpowiedzialność . W umowie był załącznik " zakres czynności" który także podpisałem i tam było napisane "W przypadku nie wywiązania się z obowiązków (...)

zwolnienie dyscyplinarne

zwolnienie dyscyplinarne

urlop, ale niestety dogadaliśmy sie tylko słownie co mogę w takiej sytuacji zrobić? z góry dziękuję za pomoc pietrekm Witam Mam taki problem zostałem zwolniony dyscyplinarnie z (...)

Ołata za wprowadzanie gazów i pyłów do atmosfery

Ołata za wprowadzanie gazów i pyłów do atmosfery

Ołata za wprowadzanie gazów i pyłów do atmosfery Prosze o podanie gestości gazu płynnego uzywany do samochodów. Nie umien przeliczyć litrów gazu na tony.Podobno jest to w Dzienniku Urzędowym GUS (...)

meldunek

meldunek

z podpisem właściciela lokalu, skrócony akt urodzenia dziecka, umowa najmu z której wynika prawo własności do lokalu). Dowód osobisty dla dziecka można wyrobić bez posiadania przez nie zameldowania. Z

presco

presco

dowody zapłaty żeby im cokolwiek udowodnić? Z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam dewon Witam, mma podobna sytuacje, czy udalo sie Panu cos zadzialc w tym temacie? Wdzieczny bede za pomoc. (...)

Unieważnienie ślubu kościelnego -jak zacząć i co dalej?

Unieważnienie ślubu kościelnego -jak zacząć i co dalej?

doświadczenia. trawa Witam jestem po rozwodzie cywilnym ok 7 lat chce uniewaznic moj slub kościelny odrazu powiem ze kontaktowałam sie z adwokatem koscielnym ktory za napoisanie wniosku i prowadzenie (...)

Ksiazeczka mieszkaniowa

Ksiazeczka mieszkaniowa

z majątku odrębnego lub w trakcie trwania związku małżeńskiego wraz z małżonkiem z majątku wspólnego. Wyklucza się kupno udziałów mieszkania gdyż zgodnie z ustawą bodajże (...)

1

2