Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  upływie którego osoby podlegające ubezpieczeniu chorobowemu dobrowolnie nabywają prawo do zasiłku chorobowego, wynosi 90 dni. 2. Okres zasiłkowy dla ubezpieczonych, których niezdolność do (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy9 Czerwca 2005

  nie ciekawa teraz chciala mnie zwolnic umowe mam na czas nie okreslony wiec poszlam na zwolnienie .Pytam czy pracodawca na zwolnieniu moze mnie zwolnic ? pozdrawiam Alex prawo-pracy.net Witam. (...)

 • przemoc psychiczna w domu20 Lutego 2007

  i nie pomagam mu.Faktem jest że nie pracuję bo nie mam z kim zostawić rocznego dziecka,ale teraz to się zmieni.Nie poddam się,znajdę kogoś do dziecka i pojdę do pracy,ale JEGO w moim życiu już (...)

 • Ile urlopu mi się należy???3 Stycznia 2006

  Pracuje po 5 godzin dziennie oprócz niedziel?Ile w końcu przysługuje mi urlopu?Jeśli chodzi o lata pracy to jest 9 lat.Moja mama pracuje w przedszkolu na 1/2 i ma 26 dni.Jak to w końcu jest??Bardzo (...)

 • Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia12 Marca 2006

  odpowiedz Pozdrawiam ANNNa prawo-pracy.net Witam Od 30 sierpnia 2009 do 18 października 2009 jestem na zwolnieniu lekarskim po przebytej operacji... czy na urlop na poratowanie zdrowia mogę (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę22 Kwietnia 2003

  . poniedziałek. W celu zapewnienia jednakowej ilości dni wolnych zarówno tym, którzy wolną mają sobotę, jak i tym z wolnym poniedziałkiem przyjęto, że ilość dni wolnych musi być dla (...)

 • Społeczny kurator sądowy18 Lipca 2003

  informacje na temat pracy społecznego kuratora sądowego od osoby, która zajmuje się taką dziaalnoscią. Ewa Maria Proponuję przeglądnąc Ustawę z 27 lipca 2001 o kuratorach sądowych, jest (...)

 • CHOROBOWE9 Marca 2008

  Witam!Proszę mi odpowiedzieć za ile dni chorobowego płaci pracodawca a od ,którego dnia płaci ZUS/Chciałam też zapytać czy zakład pracy może rozwiązać ze mną umowę o pracę podczas chorobowego.Jeśli (...)

 • rozwód z orzekaniem o winie1 Czerwca 2007

  nie powiedziała mi nic więcej co już bym sam ustalił i wiedział) myślałem że będzie dobrze. A tu za kilka dni, kiedy żona poszła na rano do pracy wysłała mi sms-a że zostaje jeszcze (...)

 • ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!23 Stycznia 2005

  waznym paszportem w najblizszym dla niej konsulacie RP. Bedzie to Tajlandia badz Szanghaj w Chinach. 5. Ona przyjezdza do PL, bierzecie slub i od tej pory juz jest latwiej jesli chodzi o wizy itp. Po pewnym (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane