8030z Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

wynikającą z nakazu zgodnie z umową była ich wynagrodzeniem. acor Miałem identyczną sytuację. Znajomy polecił mi firmę windykacyjną, z której usług sam korzystał. Nie obiecywali (...)

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

czuje i nie ma z nim więzi, jak zbuduje więź z własnym dzieckiem, dopiero wtedy powinien starać się o budowanie więzi z dzieckiem i swoją nową motylkową połową... mój mąż nie (...)

KONTAKTY Z DZIECKIEM

KONTAKTY Z DZIECKIEM

, że nie chciał spotykać sie z nim, czy powiesz mu prawdę. Ze Ty nie chciałaś aby miał z nim kontakt. Zrobisz co zechcesz, ale nie niszcz życia dziecka z egoistycznych pobudek. DZIECKO (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

umowe kupna-sprzedaży z gościem z briefu.Z tego co tu czytam na forum chyba jest mi potrzebny jeszcze rachunek? auto pochodzi z innego rejonu lecz było wyrejestrowane w tym gdzie kupiłem(tam (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

mieć do mnie smsy po jednym peso, jeszcze doładowala tą kartę. Mam pytanie, jak to załatwić? Proszę o pomoc kogoś z Filipin, (Filipińczyka, czy Filipinkę) będącą z Polakiem/Polką. Za (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

o Was o waszych relacjach z dziećmi Przemass Witajacie! ja mam taki problem...zylam z facetem 6 lat w zwiazku zwanym 'konkubinatem' mamy dziecko.facet mnie wyrzucil z domu,wczesniej zamknal (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

guzik z pętelką . Sąd ubolewał, ze powinnam olać pismo z Zus , dzięki temu nie miałabym problemu z wypłatą. Jednym słowem z tymi złodziejami nie wygrasz. Sąd apelacyjny nie (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

dowiedziałam się ze utrzymuje kontakt telefoniczny z naszą wspólną znajomą z polski,znalazłam smsy i biling rozmów ,które nie były dla mnie zwykłymi koleżeskimi rozmowami,gdy pewnego dnia (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

wiem dlaczego zerwali z Tobą umowę, musisz się tego dowiedzieć. To, że nie przysyłali Ci żadnych monitów to nic nie znaczy. Z tego co wiem Orange w swoim regulaminie ma zapis zgodnie z (...)

Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

na sprawdzonego prawnika z Warszawy - chodzi o przeprowadzenie rozwodu z orzeczeniem o winie, z mojej winy. W grę wchodzi też kwestia z kim zostaną dzieci- chcę żeby były ze mną. (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

bac i płacic... nie warto płacic!!! To dlaczego jeździsz bez biletu autobusem. Skorzystałeś z usługi wiec musisz za nią zapłacić. Swoje zobowiązania trzeba regulować i tyle. RADA: Nie korzystaj (...)

Dobry prawnik prawo rodzinne Poznań

Dobry prawnik prawo rodzinne Poznań

prokurator umarza mi postepowanie z powodu ograniczenia praw rodzicielskich - była partnerka okradła mnie z pieniędzy trochę ponad 60.000zł. Była to gotówka która była odkładana z (...)

ślub z obywatelem Turcji

ślub z obywatelem Turcji

bardzo mi przykro iz kilka z was doswiadczyo przykrych doswiadczwn z turkami,ale pamietajcie ze to nie dlatego ze byli oni z turcji. rownie dobrze moglby to byc facet z polski lub z (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

sprzeczne z dobrem dziecka. W opiece wspólnej nie różnicuje się rodziców na lepszych i gorszych przez ustalanie miejsca zamieszkania przy którymś z nich jedynie ustala czas w którym dziecko (...)

Szukam dobrego prawnika!!!! Pomocy!!!

Szukam dobrego prawnika!!!! Pomocy!!!

Oźminkowski z Poznania. Świetnie radzi sobie z rozwodami, sprawami o podział majątku i o alimenty. Z doświadczenia wiem, że jest skuteczny i nie żąda zbyt wiele za pomoc prawną. Nitta (...)

szukam adwokata z Krakowa z zacięciem do rozwodów

szukam adwokata z Krakowa z zacięciem do rozwodów

bezproblemu odpowiada. POLECAM, polecam i jeszcze raz polecam!! misiaa Ja korzystałam z pomocy prawnika z jwc kancelarii w krakowie. szybkie, sprawne i fachowe podejscie do sprawy. byłam bardzo (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

zrozumieć, ale jeśli ja będę szczęśliwy, to moje dziecko też będzie szczęśliwe. Dlaczego? Choćby dlatego że może kiedyś dziecko uzna, że z różnych przyczyn woli mieszkać z ojcem (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

z Wenus,ale czy Wy aby napewno tylko z Marsa?Może z jakiejś zwierzęcej epoki,gdzie pozostaje tylko kopulacja,bo i pracy nie ma i zwierzyny malo...Wezcie sie za robotę ,moze potraficie (...)

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

jest homoseksualizm byłej zony męża. Zarówno przed slubem , jak i w trakcie trwania "papierowego" małżeństwa i obecnie utrzymuje kontakty z innymi kobietami, z jedna z nich mieszka (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

zarobkach 2100 powinien na każde dziecko łożyć po 700 zł? Gdyby facet miał troje dzieci to by zdechł z glodu. A co powiesz pełnym rodzinom, z dwójką dzieci, gdzie łączny dochód na tę (...)

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

jestem mloda z dziecmi daje sobie rade i jest z nimi cudownie rodzice pomagaja mi jak moga.znimi mi tu dobrze jakos z czasem dam rade i uloze sobie to zycie,ale pomozcie mi jak z tym (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

Witam, Ja mam następujący problem z firmą Raport. Otóż w 2000 roku rozwiązałam umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych z firmą Plkomtel. Stosowne pismo złożyłam w jednym z (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

dlugi ktore ja z obecna zona splacam bo to mnie scigaja banki byla zona nie placi nic a ja z 500 zl ktore otrzymuje musze sie wyzywic i splacac wierzytelnosci z poprzedniego zwiazku niemam (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

. Szczerze mówiąc- tak się tylko mówi że pieniądze z alimentów są dla dzieci a prawda jest taka, że z tych pieniędzy opłaca sie rachunki, czynsz a dzieci z tego nie maja nic. wiem (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

utratą możliwości sprawowania opieki nad dzieckiem, jako że opieka z mocy prawa przypada matce. Dziecko już nieco starsze może się wypowiedziec z kim chce być, z mamą czy z (...)

Chcę się rozwieść

Chcę się rozwieść

siebie nie mówimy. Z tego co wyczytałam najlepiej aby udowodnić stały rozpad związku przez rok nie mieszkać ze sobą, a co zrobić jeżeli on nie chce się wyprowadzić? Przecież nie pójdę z (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

alimentami pow. zę alimenty procentowe czyli 45% z ogólnego zarobku,a nie mniej niż 450zł.msc. Zaznaczając we wniosku ,że ze wszystkimi dodatkami socjanymi,które ojciec lub matka dziecka pobiera (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

mimo wszystko zawsze chciałam zeby moje dziecko miało kontakt z ojcem, i wtedy z wielka łaska sie z nim spotka ale w zamian musze wyjsc z nim do kina. Jesli nie pujde to nie oddaje (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

z kazdego miasta zostalo wyslane do zarzadu pismo o okreslonej tresci z podpisami dziewczyn ze wszystkich punktow z tego miasta(zebrac je lepiej osobiscie bo znow gdzies utkwi) to dalo by to (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

przeprowadzić sie do chłopaka z dzieckiem i z nim zamieszkać. Czy ja mam obowiązek płacenia na nią alimentów w takiej sytuacji? i czy jak założę sprawę sądową to kto pokrywa koszty? bardzo (...)