7450b Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Summer Party Camp - najlepsze wakacje 2013

Summer Party Camp - najlepsze wakacje 2013

Polsce zapraszają do zapoznania się z ofertą obozów studenckich 2013![/b] [b]Szczegółowych informacje o ofertach znajdziesz na stronie: [url]www.summerpartycamp.pl[/url][/b] [b]Jedź (...)

UoP czy B2B

UoP czy B2B

UoP czy B2B Dzień dobry, mam dylemat, ponieważ pracodawca zaproponował zatrudnienie w ramach umowy B2B (obecnie pracuję na UoP), za miesiąc kończę 25 lat, więc nie płacę PIT (...)

Umowa B2B

Umowa B2B

Umowa B2B Posiadam umowę cywilnoprawną Business to Business z firmą ?Karol? na świadczenie usług bhp dla klienta ? firmy ?Tomasz?. Umowa została przedłużona do dnia 31.03.2020 Od 1.04 Chciałbym

sprawa spadkowa

sprawa spadkowa

pism do spółdzielni ale jestem zbywany , podejrzewam że spółdzielnia celowo ukrywa niektóre fakty ponieważ Włodzimierz B był członkiem jej zarządu) Jak dochodzić swoich praw do mieszkania? Czy (...)

Notujesz na wykładach? Zamienimy Twoje notatki na kasę :)

Notujesz na wykładach? Zamienimy Twoje notatki na kasę :)

inne materiały z zajęć, [B]damy Ci za nie kasę na zakup butów![/B] [B]Jak to działa?[/B][LIST] [*] Zaloguj się w serwisie [B][url=http://www.notatek.pl]Notatek.pl[/url][/B] [*] (...)

Rozwiązanie umowy typu B2B

Rozwiązanie umowy typu B2B

Rozwiązanie umowy typu B2B Cześć, Mam pewien problem pracuje jakieś 2 miesiące dla jednej firmy na umowie B2B, ale niedawno zgłosiła się do mnie inna firma z lepszymi warunkami. (...)

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

praktyczną jazdę. Posiadał prawo jazdy kat. A,B,C, E. W wyroku sądowym napisane jest iż zatrzymuje mu się prawo kat. A,B. O innych nic nie ma. Mąż zdał na B czy odzyska C i E. Laki (...)

POMOCY piszę test z prawa

POMOCY piszę test z prawa

. ryzyka. c. słuszności. 17. Obowiązek naprawienia szkody obejmuje rekompensatę a. strat. b. utraconych korzyści. . strat i utraconych korzyści. 18. Wykonanie dzieła stanowi dla wykonawcy a. dług. b

PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!!

wówczas, kiedy rozliczamy się wspólnie z małżonkiem. Wśród pity 2010 formularze w pit 37 druk, część B przeznaczona jest do wpisania danych identyfikacyjnych oraz adresu zamieszkania, jest ona (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

dotyczącą tego rodzaju transakcji. Jeżeli zakupiłeś już działkę ze słupem, nie martw się - po prostu podpisz umowę cesji z osobą, która sprzedała Ci działkę "po fakcie". [b]Gdzie nas znajdziesz?[/b

Mandat za B2

Mandat za B2

kanalizacji. Pewnego dnia jak co dzień skręcił w uliczkę i zatrzymała go Policja. Dostał mandat za B2. Przy czym faktyczny znak jaki stoi to zakaz wjazdu za wyjątkiem służb budowlanych. Ale... został (...)

mandat za znak B-23

mandat za znak B-23

termin 30 dniowy i ta kamera.Czy straż może w tym przypadku wystąpić do sądu grodzkiego o ukaranie mnie ? dziś dostałem wezwanie na przesłuchanie w cha-rze obwinionego.Art.129b Kodeksu Drogowego (...)

sprawozdanie z-06b druk

sprawozdanie z-06b druk

sprawozdanie z-06b druk Witam Gdzie znajde wzór druku sprawozdanie, który podałam w temacie mojego postu?Z góry dziękuję

O B R A Z A

O B R A Z A

O B R A Z A czy obraza mnie w komunikatorze jest przestępstwem i czy grozi za to jakaś kara ?? jak cos mam dowod w archiwum

Procedura Wyboru Prezesa (Członka Zarządu w Sp. z o.o.)

Procedura Wyboru Prezesa (Członka Zarządu w Sp. z o.o.)

1 proponuje udziałowca A1 na stanowisko Prezesa udziałowiec B2 proponuje udziałowca A2 na stanowisko Prezesa udziałowiec B3 proponuje udziałowca A3 na stanowisko Prezesa Wszyscy udziałowcy A1, (...)

Kolizja z OC sprawcy, wypłata w kwocie netto

Kolizja z OC sprawcy, wypłata w kwocie netto

]4509,10 PLN[/b] oraz ASO [b]12130,65 PLN[/b]. Poniżej napisano [b]Pełny koszt naprawy - 14799 PLN[/b] - co jak wynika z wyliczeń jest to kwota 12130,65 powiększona o VAT (...)

Jak odzyskać część wspólnego majątku nie mając przeprowadzonego podziału majątku?

Jak odzyskać część wspólnego majątku nie mając przeprowadzonego podziału majątku?

nieaktualna. Straciłabym pieniądze a jedynym rozwiązaniem była jej cesja na rzecz b. męża. Do tego kroku siłą rzeczy także zostałam przymuszona. Po rozwodzie (nie mieliśmy podziału majątku) (...)

 wniosek o stwierdzenie nabycia spadku - dokumenty

wniosek o stwierdzenie nabycia spadku - dokumenty

Cywilnego będą potrzebne aby wniosek był kompletny. Spadkodawca: WACŁAWA Ś /panna, bezdzietna/ Spadkobiercy: A/siostra ALINA B /z d. Ś - żyje/ B/siostra BARBARA B /z d. Ś - zamężna (...)

Umowa najmu na czas określony-jak wypowiedzieć

Umowa najmu na czas określony-jak wypowiedzieć

, a Wynajmujący nie usunął ich w odpowiednim czasie, nie dłuższym niż 7 dni roboczych od dnia wezwania b) w trakcie trwania umowy najmu, w przedmiocie najmu powstały wady utrudniające jego używanie, (...)

"Przejście części zakładu pracy na innego pracodawcę" a ulgi ZUS i Podatki

poprzez odrębny podmiot. 2. SPÓŁKA B sp. z o.o. (nowy pracodawca) staje się z mocy prawa stroną dotychczasowego stosunku pracy, a treść zawartych umów o pracę (warunki pracy i płacy) nie ulegnie (...)

zbyt wysokie alimenty

zbyt wysokie alimenty

kwestia: [b]rachunki[/b]. Skoro matka mieszka z dzieckiem, to jak obliczyć, ile prądu zużyło się na pranie i gotowanie dla dziecka? ile wody? Nikt przy zdrowych zmysłach by tego nawet nie próbował (...)

JAK ODZYSKAĆ ALIMENTY NA DZIECKO od byłego ale nie męża

JAK ODZYSKAĆ ALIMENTY NA DZIECKO od byłego ale nie męża

nigdy alimenty nie zostały ustalone przez sąd z takich względów o których pisałam wcześniej..... :([/color][/b] [b][color=#000066]hmmm to co nikt nic nie wie? :/[/color][/b] orientalna (...)

Parkowanie na chodniku po lewej stronie drogi

Parkowanie na chodniku po lewej stronie drogi

drogowych ?Zakaz wyrażony znakiem B-35 lub B-36: 1) dotyczy tej strony drogi, po której znak się znajduje, z wyjątkiem miejsc, gdzie za pomocą znaku dopuszcza się postój lub zatrzymanie? Także, (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

oszukal.Nie szukaj wiec litosci.!!!!!!!!!!!! Slonko alimenty.pl [b]slonko[/b] ;)a co to X( ogarnela cie jakas nie pojeta agresjaX( chyba jestes co dopiero po :)-D dzdz2 alimenty.pl doszłam do wniosku (...)

jak mam sie bronic przed pozbawieniem praw rodzicielskich????

jak mam sie bronic przed pozbawieniem praw rodzicielskich????

praw rodzicielskich??[/b] dziekuje serdecznie za pomoc jakie konkubina ma szanse na wygranie sprawy? [b]100 procent.[/b] czym skutkuje pozbawienie mnie sadownie praw rodzicielskich?\ [b]jej (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

długów[/b] Jeżeli doszło do tego, że gospodarstwo domowe już nie może zapłacić swoich długów, można ubiegać się o sanację długów. Na stronie Internetowej Urzędu Komorniczego można znaleźć (...)

Kupię prawo jazdy kategorii B i T może być samo B

Kupię prawo jazdy kategorii B i T może być samo B

Kupię prawo jazdy kategorii B i T może być samo B Chcę kupić prawo jazdy kategorii B bo mam dość wydawania pieniędzy wydałem ponad 5000 zł i zawsze Jestem na egzaminie oblewany mimo (...)

B2B rozwiązanie umowy na podstawie umowy bez składania wypowiedzenia

B2B rozwiązanie umowy na podstawie umowy bez składania wypowiedzenia

B2B rozwiązanie umowy na podstawie umowy bez składania wypowiedzenia Chciałbym rozwiązać umowę o współpracy z powodu zalegania z płatnościami przez firmę. Za wypowiedzenie umowy mam jednak (...)

Pismo od adwokata b. męża

Pismo od adwokata b. męża

Pismo od adwokata b. męża Witam Dostałam w sumie dwa pisma od adwokata b. męza. Sprawa dotyczy wypłacanych alimentow za lata od stycznia 1995 do stycznia 2001. Były maż miał zasadzone alimenty

kto składa sprawozdanie g02b?

kto składa sprawozdanie g02b?

kto składa sprawozdanie g02b? kto składa sprawozdanie g02b?

1

2

3

4

5

...

36