5170a Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Procedura Wyboru Prezesa (Członka Zarządu w Sp. z o.o.)

Procedura Wyboru Prezesa (Członka Zarządu w Sp. z o.o.)

1 proponuje udziałowca A1 na stanowisko Prezesa udziałowiec B2 proponuje udziałowca A2 na stanowisko Prezesa udziałowiec B3 proponuje udziałowca A3 na stanowisko Prezesa Wszyscy udziałowcy (...)

Podatek od nieruchomości.

Podatek od nieruchomości.

działce 45a stoi dom mieszkalny i budynek gospodarczy. Po przeprowadzonej w 2008 roku modernizacji ewidencji gruntów w gminie miejsko-wiejskiej (Łęczna) na działce 45a naliczono mi podatek od (...)

Studium Prawa Europejskiego: Kuratela sądowa w Europie i na świecie

Studium Prawa Europejskiego: Kuratela sądowa w Europie i na świecie

, a z racji moich dążeń do obalenia Babilonu mam jakieś dziwne wkręty, więc postanowiłem napisać tu odpowiedzi do tego testu. Oto one: 1A 2A 3B 4A 5B 6A 7C 8C 9B 10A 11X (...)

65a kw

65a kw

65a kw Dzień dobry, na podstawie 65a kw policja chciała nałożyć na mnie mandat, którego nie przyjąłem i sprawa trafiła do sądu. W międzyczasie złożyłem wyjaśnienia na komisariacie (zostałem (...)

Jak podzielić dzialkę i co z granicą PKP ?

Jak podzielić dzialkę i co z granicą PKP ?

dopiero składać wniosek o warunki zabudowy. Pytanie moje brzmi : Co będzie jeżeli po pomiarach okaże się , ze jest tm 59a nie jestem rolnikiem a to grunty rolne. czytałem ze dopiero poniżej 50a (...)

Znęcanie się nad zwierzętami

Znęcanie się nad zwierzętami

. Jeżeli sprawca czynu określonego w ust. 1 lub 1a działa ze szczególnym okrucieństwem podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. 3. W razie skazania za przestępstwo określone w ust. (...)

Przestępstwa komputerowe przeciwko ochronie informacji

Przestępstwa komputerowe przeciwko ochronie informacji

tych przestępstw. Czy mógłby mi wytłumaczyć jaki sie ma podzial przedstawiony powyżej do tego podziału. Chodzi mi o to co naprawdę jest czym, czy sabotaż to art. 269a, czy art. 269 § 1 i 2 k.k. -Sabotaż

nowa kategoria prawa jazdy AM

nowa kategoria prawa jazdy AM

0,2 kW/kg. Aby uzyskać uprawnienia do prowadzenia motocykli, młody kierowca będzie musiał najpierw uzyskać prawo jazdy na małe motocykle (A1 w wieku 16 lat, A2 w wieku 18 lat). Dopiero po dwuletnim (...)

Gdzie nie można palić w Łodzi??

Gdzie nie można palić w Łodzi??

79 Pub PINK - ul. Bratysławska 2A Hotele - Hotel Marina - ul. Pabianicka 274

Czy urlop zdrowotny to praca z kredą przy tablicy,czy tylko okres składkowy?

Czy urlop zdrowotny to praca z kredą przy tablicy,czy tylko okres składkowy?

), która weszła w życie z dniem 1 listopada 2005 r. Mocą tej ustawy uchylony został w art. 32 ust. 1a pkt 2, na podstawie którego do okresu pracy w szczególnych warunkach lub w szczególnym charakterze (...)

Problem z PIT-11a

Problem z PIT-11a

Problem z PIT-11a Mam problem z Pit-em 11a. Otrzymałam go w tym roku pierwszy raz (dotychczas był to PIT-40), ponieważ rentę socjalnąa, którą otrzymywałam do sierpnia, wstrzymano mi, gdyz zaczęłam

Chińczycy wypowiadają budowę A2 ?

Chińczycy wypowiadają budowę A2 ?

Chińczycy wypowiadają budowę A2 ? witam, jak to możliwe że Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad nie może dogadać się z firmą wykonującą budowę? Była szansa na zakończenie budowy naszej (...)

Praca w Niemczech, firma w Polsce.

Praca w Niemczech, firma w Polsce.

poinformowała mnie, że mam przedstawić im zaświadczenie A1 z Niemiec. Strona niemiecka odpisała mi, że od stycznia 2020 nie ma możliwości aby osoba prywatna pobrała zaświadczenie A1, dokument (...)

Interpretacja znaku drogowego (Stłuczka!) B-31 oraz D-5 - moja wina?

Interpretacja znaku drogowego (Stłuczka!) B-31 oraz D-5 - moja wina?

poszkodowanej) - znak drogowy B-31 oraz A-12 i wjazdu na most od strony Oświęcimia (wjazd ukaranego) ? znak drogowy D-5 oraz A-12. Nadmieniam fakt, że w momencie kolizji most był w trakcie remontu (...)

Gdzie nie można palić we Wrocławiu ?

Gdzie nie można palić we Wrocławiu ?

Naleśnikarnia Bretońska Iguana - ul. Nożownicza 12 Nalesnikarnia French Connectins - ul. Kuźnicza 63/64 Pastelowa - ul. Ruska 58 Sakana Sushi Bar - ul. Odrzańska 17/1a Spiżarnia - ul. Pawła Włodkowica (...)

zabranie prawa jazdy - 0.35 promila - prosze o podpowiedz.

zabranie prawa jazdy - 0.35 promila - prosze o podpowiedz.

wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Mało tego: Art. 49a. (...)

czy krus wydaje druk a1?

czy krus wydaje druk a1?

czy krus wydaje druk a1? czy krus wydaje druk a1?

jak wypełnić pit 16a wzór?

jak wypełnić pit 16a wzór?

jak wypełnić pit 16a wzór? jak wypełnić pit 16a wzór?

Krok po kroku PIT 16a

Krok po kroku PIT 16a

Krok po kroku PIT 16a Witam Mam pytanie czy ktoś może przesłac informacje jak krok po kroku rozliczyć PIT 16a będę bardzo wdzieczny.Z góry dziekuje za wszelka pomoc

PIT 16A a PIT37 składka zdrowotna 2021

PIT 16A a PIT37 składka zdrowotna 2021

ktorych nie odliczylem w PIT16A moge odliczyć od PIT 37? Caly rok wpłata 381,81 - do odliczenia 328,78 Nieodliczone skladki miesięczne 328,78 - 75= 253,78

Wykroczenie 65a bo nie mogli się doszukac czegos konkretnego

Wykroczenie 65a bo nie mogli się doszukac czegos konkretnego

Wykroczenie 65a bo nie mogli się doszukac czegos konkretnego Co w przypadku wezwania na Policję za rzekome wykroczenie art.65a (niestosowanie się do poleceń Policjanta ) ponieważ niczego innego (...)

interpretacja art. 87 ust. 5a ustawy o podatku od towarów i usług, w szczególności dotyczącej wątpliwości

interpretacja art. 87 ust. 5a ustawy o podatku od towarów i usług, w szczególności dotyczącej wątpliwości

interpretacja art. 87 ust. 5a ustawy o podatku od towarów i usług, w szczególności dotyczącej wątpliwości interpretacja art. 87 ust. 5a ustawy o podatku od towarów i usług, w szczególności (...)

Prawo jazdy na motocykl w 2011 - jakie nowości ?? kategoria A2 , kategoria A , kategoria AM - SPRAWDŹ TO !

Prawo jazdy na motocykl w 2011 - jakie nowości ?? kategoria A2 , kategoria A , kategoria AM - SPRAWDŹ TO !

Prawo jazdy na motocykl w 2011 - jakie nowości ?? kategoria A2 , kategoria A , kategoria AM - SPRAWDŹ TO ! Od 2011 powstanie nowa kategoria A2, uprawniająca do prowadzenie motocykli o mocy do 35 (...)

Sprzedaż licencji do muzyki na zagranicznych stronach - odprowadzanie podatku W8-BEN

Sprzedaż licencji do muzyki na zagranicznych stronach - odprowadzanie podatku W8-BEN

61518f2c511.png.html https://zapodaj.net/f9d4642e409c1.png.html https://zapodaj.net/a4bbac62276a3.png.html https://zapodaj.net/46bb409a2d4b1.png.html Mam nadzieje , że rozumiecie mój problem (...)

Gdzie zgłosić nieuczciwość sprzedawcy i niechęć allegro do rzetelnej oceny sprzedawcy

Gdzie zgłosić nieuczciwość sprzedawcy i niechęć allegro do rzetelnej oceny sprzedawcy

wiedzą elektryczną i długoletnią praktyką w energetyce. Jednak turbina wg. prostych obliczeń 600W/12V = 50A - prąd ładowania akumulatora, dawała tylko 0,6A prądu ładowania. Po wymianie (...)

Ex chce wywieść dzieci za granice

Ex chce wywieść dzieci za granice

123a Dzień dobry, Ojciec123a, istotne znaczenie odegra odpowiedź na wniosek matki dzieci i zgłoszenie stosownych wniosków dowodowych. Dopóki matka dzieci nie złoży wniosku, a Pan się do nich (...)

Kolizja z dzikiem zapis z kamery

Kolizja z dzikiem zapis z kamery

mój kolega. Opisane wyżej zajście miało miejsce około 150 metrów po za terenem zabudowanym (znak D-43) oznaczonym nazwą miejscowości (znak E17-a) odcinek drogi nie było oznaczony znakiem ostrzegawczym (...)

Odrzucona reklamacja z tytułu niezgodności towaru z umową...

Odrzucona reklamacja z tytułu niezgodności towaru z umową...

towaru z umową http://images70.fotosik.pl/4/48f3f8a9a7878c8d.jpg oraz pismo odmowne z serwisu: http://images70.fotosik.pl/4/70427ace2aeb07a2gen.jpg Z góry bardzo dziękuję za pomocne (...)

 błąd sądu - pokrzywdzona

błąd sądu - pokrzywdzona

2014roku, http://forumprawne.org/attachments/prawo-karne/5060d1395133943-pokrzywdzona-z-art-190a-2kk-1.jpg Więc dnia 6 marca 2014 roku pojechałam na daną godzinę do Sądu, po czym okazało się że (...)

Działka rekraacyjna a działka budowlana - różnice?

Działka rekraacyjna a działka budowlana - różnice?

działki rekraacyjnej? 15) jakie są różnice w podatku gruntowym - teraz płacę ok 790pln na rok do Radzymina? 16) czy mogę posadzić sobie drzewka vis a vis działki na terenie należącym do gminy? 16a) (...)

1

2

3

4

5

...

16