5151z331 i3 kpkna zlozenie wniosku o zaprzeczenieojcostwanie co Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

zdzierstwo. Mogę, pomuc również w uzyskaniu obywatelstwa niemieckiego i to za darmo oczywiście mowa tylko o poradach i ewentualnie pomoc z w miarę możliwości z wypisywaniem (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

o wytoczenie poództwa o zaprzeczenie ojcostwa przez prokuratora, ponieważ jego nie obowiązują żadne terminy 6-cio miesięczne. Adamos1 No i co. zwróciłem się do PROKURATURY (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

kartonie mieszkać. Nie miaszka z nami 1,5 roku wysłał pozew o alimenty i ustalenie pobytu razem z nim naszych dzieci. Jest chory na cukrzyce nie dba o siebie, mieszka z (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

czasami zlego i diabel nie chce:X a zycie toczy sie dalejB) kobra alimenty.pl Jak smiesz pisac takie bzdury-prawo dla dzieci z legalnego zwiazku!!! Dzieci sie nie dzieli na takie z legalnego (...)

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

Wszystkich, Bardzo prosze o przesłanie mi przykładowego wniosku na adres: wereszko2@wp.pl BARDZO, BARDZO PROSZE!!! Z góry dziękuje monia alimenty.pl Bardzo proszę o wysłanie (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich.

Pozbawienie praw rodzicielskich.

o znęcanie się nademną (umozzone z braku dowodów) i miał wyrok w zawieszeniu. Teraz jak pisałam siedzi. boje sie tego człowieka. i boje sie o dziecko. obecnie od 3 lat (...)

Alimenty w Polsce. My mieszkamy za granicą.

Alimenty w Polsce. My mieszkamy za granicą.

reka w nocniku z dlugiem w pl 20 tys zlotych sadze sie z urzedami i szukaja teraz glupiego kto zawinil i kto za to teraz zaplaci . juz ponad rok w pl wydalem juz ponad 7 tys na adwokata (...)

zniesienie egzekucji komorniczej

zniesienie egzekucji komorniczej

wystawia za moimi plecami nieprawdziwe wnioki o wyplate z opieki spolecznej oraz teraz z funduszu alimentacyjnego o nieplaceniu mimo iz ma co miesiac xero dowodu wplaty.najpierw (...)

Oskarżony o uporczywe uchylanie sie od płacenia alimentów

Oskarżony o uporczywe uchylanie sie od płacenia alimentów

stara sie spłacać jak moze dług. ale kobieta tez powinna pracowoc i dawać tyle samo pieniedzy na dziecko co i ojciec. wiec nie pisze ze wszystkich dłuzników trzeba zamknąć, wiekszość (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

złożeniem podania o becikowe ale z dniem urodzenia dziecka. allia9 Zgodnie z zapowiedziami z dniem 1 stycznia 2013 roku wchodzą w życie nowe przepisy i nowe zasady przyznawania (...)

Alimenty na rzecz chorego ojca

Alimenty na rzecz chorego ojca

podjęła na krótko przed wypadkiem męża) , do domu przyjeżdzając sporadycznie. Córka wraz z męzem wyrzuciła ojca z domu (za przyzwoleniem matki), która w tym samym czasie złożyła wniosek (...)

czy mogę wyrzucić zameldowanych???

czy mogę wyrzucić zameldowanych???

wyrzucić? Dziwny wyrok,bo ma swoje mieszkanie,i teraz dostała drugie,co prawda w kredycie,ale przez 8 lat spłacaliśmy my.prosze o poradę co robić. Andzia 76 Witam i proszę (...)

dzial spadku po 10 latach

dzial spadku po 10 latach

razem z bylym czlonkiem przysluguje roszczenie o przyjecie do Spoldzielni i o przydzial lokalu po bylym czlonku. pkt 3 dla zachowania roszczen, o ktorych mowa w ustawie 1, konieczne (...)

WNIOSEK o leczenie w szpitalu psychiatrycznym

WNIOSEK o leczenie w szpitalu psychiatrycznym

Proszę żeby prokurator bezwlocznie zgodnie z Ustawa o Prokuraturze przystąpił do sprawy w (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

sie orientuje czy US w ogole sprawdza i weryfikuje te rachunki z jakas instytucja podatkowa w Niemczech bo ilu jest handlarzy co pisza co ccha na umowach i jakos nikt im glowy (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

dłuższe pisanie, wiec na razie skończę i coś jeszcze o tym Wo. Co do posiedzeń w sprawie zastępczej, u mnie nie ma czekania i nabierania, postawa skazanego pięknie wypływa z (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

, tylko szkoda dziecka...A alimenty sie naleza i nie sluchaj faceta, ktory niema prawdopodobnie pojecia o wychowywaniu i utrzymaniu dziecka. Malo tego, to z tego co wiem mozna (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

kończyła. Firma ultimo od 2006 roku naliczyła sobie odsetki i teraz wymaga ode mnie 1,514 zł i straszy mnie komornikiem. dzwoniłam tam i powiedziałam że jestem wdową z dwójką (...)

 Zarządzenie wykonania kary pozbawienia wolnosci .Zażalenie

Zarządzenie wykonania kary pozbawienia wolnosci .Zażalenie

, tylko jakis osobny wniosek? Bardzo prosze o pomoc...Bardzo, bardzo proszę o wskazówki. Ja na prawdę czuje i wiem, ze mam w sobie moc i siłę zeby to wszystko zażegnać Z (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

teoretycznie gdyż pomaga mu matka/Zapomniałam wspomnieć że ma swoje mieszkanie i bardzo drogi samochód i ogólnie żyje w luksusie a ja spłacam wszystkie długi i kredyty za wychowaczy.prosze (...)

KONTAKTY Z DZIECKIEM

KONTAKTY Z DZIECKIEM

wykreśliłem z swego życia przestała dla mnie istnieć jak córka za te cierpienia i poniżanie i wiele innych przykrych zdarzeń . aldiro alimenty.pl do Aldiro nie wiesz o co (...)

1. Zmiana trybu upominawczego na zwykly. 2. Przek. sprawy z SR wybranego przez e-Sad do innego SR (art.35 i 43 § 1 KPC).

1. Zmiana trybu upominawczego na zwykly. 2. Przek. sprawy z SR wybranego przez e-Sad do innego SR (art.35 i 43 § 1 KPC).

odległego o 600 km miasta K. i ich koledze B. z Gdanska. Niestety lokatorzy zdewastowali mieszkanie i przestali placic czynsz, i na koniec uciekli z mieszkania. Wygralem (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

... Gosia___ Niestety sytuacja i mnie dotknela:( nlnie mam wiele czasu na odwolanie..bardzo prosze jesli mozna o pomoc..Paskudka77 czy moge prosic o wyroki i apelacje ...pikw_80@o2.pl Z (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

wczoraj jeszcze napisać o takiej praktyce sądów: jeśli uda Ci się przebrnąć I instancję tak, że niekorzystne postanowienie jesteś w stanie zaskarżyć zażaleniem /bo było uzasadnione/ (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

na razie nic nie mówi o rozwodzie ale kiedyś to nastąpi. Proszę o pomoc jak sobie z tym poradziliście jeśli was ten temat dotyczy suselka@wp.pl gosik 30.03.04 złożyłam pozew o (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

mówiąc mu o swoich odkryciach zapytałąm czy utrzymuje jakieś kontakty typu smsy z kimś z polski i czy dzwoni do kogoś z naszych znajomych,i tu uwaga,,PRZYŻEKŁ (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

w powyższej sprawie. i piszesz uzasadnienie abby26 Kolejny wniosek o zwolnienie z kosztów sądowych. Zwracam się z prośbą o zwolnienie mnie z kosztów sądowych w (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

, założylam sprawę w sądzie o zaprzeczenie ojcostwa, sprawa już odbyła się i dzieciaki mają nazwisko swojego ojca. i wtym moje pytanie co powinnam teraz robić z RODZINNYM (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

sytuacji moge ubiegac sie o alimenty? Bardzo prosze o odpowiedz i wskazowki, z gory dziekuje i pozdrawiam. magmar81 A zastanawiałaś się nad rozwodem , bo z tego co (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

nieudane małżeństwa za sobą,z każdą zoną po jednym dziecku, i kolejny związek,z którego też pewnie będa dzieci.Trzeba się liczyc z konsekwencjami i brać na siebie (...)