4941ze o raty Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

oraz poprosiłam o rozłożenie długu na raty o wysokości 100zł. Otrzymałam maila z odmową rozłożenia długu na zaproponowane raty i nakazali spłacić mi dług w 4 ratach 251zł (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

kredytowa jak mogę ja wznowić proszę o szybki kontakt na email kowanek prawo-cywilne.net witam mam kłopoty ze spłata kredytów i zaległolsci dwu miesieczne obecnie pracuje boje sie ze (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

, wyslalam i po godzinie znowu dzwonie bo Pani powiedziala ze jak wysle akt to cos wiecej mi powie i uslyszalam ze musze podac nip Taty a ze nie mialam pod reka to Pani mi powiedziala prosze (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

skontaktuje. Zadzwoniła do głównej siedziby z propozycją ze spłacę dług, ale bez odsetek no i facet zachęcająco powiedział, że musze się skontaktować z facetem z mojego terenu dodam ze (...)

ZUS i zadłużenie

ZUS i zadłużenie

o mojej sytuacji materialnej,pózniej miałam wywiad .ze wszystkich ustaleń wynikło że zostaje mi 600 zl na życie przy 4 osobowej rodzinie.przed wnioskiem o umorzenie pisalam o raty (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

przysylaja smsy o tresci ze jest jeszcze jakas ostatnia szansa zawarcia z nimi ugody i ze mam zadzwonic ale nawet nie wiem o co im chodzi, nie mam zadnego dlugu a o tej firmie (...)

Jak długo w BIK

Jak długo w BIK

-cywilne.net Staralam sie o kredyt w swoim banku i pani po weryfikacji moich daych powiedziala ze niestety ale przez nieterminowe splaty w GE MONEY nie otrzymam kredytu do czerwca!Zrozumialam to tak (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

maja szczescie ze hitler przegral wojne, zgodze sie z komentarzem ze za jaki kraj moj dziadekalzczyl na wojnie?? za kraj nieukow i zlodziei, ostatnio do mojego kumpla przyszedl komornik i powiedzial (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

ogóle się nie kalkuluję. Zresztą już nie chodzi o kasę tylko o zasadę, że bezprawnie przekazali moje dane osobowe i denerwują mnie tymi listami. Na listach podpisy są skserowane, list nie (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

domu.dzwonia.Prosze o odpowiedz i z góry dziekuje anna prawo-cywilne.net Witam. w roku 2003 bylam konsultantka Avonu. firma twierdzi ze mam jakis niezaplacony rachunek. szczerze powiem ze (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

obowiazkow nalezycie, kompletny stek bzdur. Musze przyznac ze bardzo jestem rozzalona jako ze bardzo staralam sie utrzymywac z nim poprawne stosunku ze wzgledu na dziecko. Wysylalam go do ojca (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

. A słyszałeś kurwa o czymś takim jak klauzula wykonalności? O sprawach odbywających się w trybie zaocznym? O tym że zarzut przedawnienia sprawy podnosi się w sądzie a nie w jakimś (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

podpisałm umowe o wynajem mieszkania na czas okreslony(do maja)w umowie byla zawarat klauzura o miesiecznym wypowiedzeniu i o kaucji o ktorej dowiedzielismy sie w dniu podpisywania (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

rozwód, najlepiej bez świadków? tamallymaak alimenty.pl ja zlozylam wczoraj , i czekam zlozylam o orzekaniu o winie moj maz mial wyrok za znecanie sei nad rodzina niewiem czy to cos pomoze mam (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

,ktore otrzymuje ze wzgledu na opieke nad synem.Jestem juz i tak bardzo zadluzona wlasnie przez to ze nigdy nie prosilam ojca dziecka o dodatkowe pieniadze bo i tak bym ich pewnie nie dostala.Prosze (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

GRANICA.ZAPYTALA SIE CZY WPLACILEM TE 100 ZL.ZAWOLALEM ZONE I ZONA PRZYTAKNELA ZE TAK ZE ZAPLACILA WCZORAJ.WIEC KLIJENTKA INTRUM PROSTO Z MOSTU ZE TERAZ MAM WPLACIC 200 BO JAK NIE TO SPRAWE (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

. Prosze o odpowiedz i pomoc. karlitojar bardzo proszę o kontakt będę bardzo wdzięczna mag@iso.pl Pozdrawiam mag_ma Prosiłabym o pomoc w unieważnieniu małżeństwa. Będę wdzięczna (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

,dlatego bardzo proszę o pomoc. Sama myślałam o napisaniu pisma jeszcze raz do Ultimo, ale nie znam się na przepisach prawnych, przeglądając wcześniejsze posty wiem ,ze można napisać (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

kochanki z usmiechem na ustach. W miedzy czasie jak nie bylo go w domu jego zona dowiedziala sie o tym. Po przyjsciu powiedziala mu, ze wie o tym, a jedyna jego reakcja byla taka, ze (...)

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

zadzwoniła później. I tutaj zaczynają się nieprzyjemnie sytuacje. Odbiera kobieta (bardzo niemiła i od razu wciska mi raty i krzyczy na mnie, ze nikt nie mial prawa mnie poinformować, ze (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

należy, że różnica między wnioskiem o zabezpieczenie kosztów utrzymania pani, a powództwem o alimenty polega na tym, że wniosek o zabezpieczenie rozstrzygany jest (...)

Mandat karny kredytowany na raty

Mandat karny kredytowany na raty

widzac ze schodza pieniadze nie nasyla komornika ? Czy to dziala ? jak to zaplacic ? prosze o pomoc - pozdr. skoro slyszales, ze to dziala wiec dzialaj :) sepsa Wpłacaj jak najszybciej jakiekolwiek (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

dogadac zebym placil jej dobrowolnie mowi ze albo oddam jej cale zaleglosci albo nie chce ze mna rozmawiac komornik sciaga mi 60 % pensji i zostaje mi 600zl dodam ze mam nowa rodzine zona nie (...)

Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

06464 Witam, bardzo proszę o udzielenie informacji a propos cen usług prawnych w warszawie. Chodzi o sprawę rozwodową z orzeczeniem o winie (winny jest mąż). Przez jakiś czas nie zgadzał (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

.... anca Anca, żartujesz chyba, ze kolega "demonizuje" na temat znajomości w staraniach o pracę, a konkretnie o aplikację kuratorską. To wcale nie jest przesadzona a nawet zbyt lekko ujęte!! (...)

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

sadu ze nie ma na oplate semestru na buty na kurtke etc..Wiem ze szkola jest bezplatna pracowac jej sie nie chce nie utrzymuje ze mna zadnego kontaktu a teraz dowiaduje sie ze zlozyla (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

dostalam od komornika pismo ze wystawiamoj telewizor do przetargu .czy moze tak zrobic ? wiedząc ze nie mam zadnych dochodow posiada zaswiadczenie o demnie z pracy ze wnagrodzenie jest (...)

jak napisac wniosek o rozlozenie na raty podatku vat

jak napisac wniosek o rozlozenie na raty podatku vat

jak napisac wniosek o rozlozenie na raty podatku vat jak napisac wniosek o rozlozenie na raty podatku vat jak napisac wniosek o rozlozenie na raty podatku vat WZÓR: WNIOSEK O (...)

Intrum Justitia

Intrum Justitia

straszenia inspektorem.Napisalam do nich list iz prosze o raty w kwocie po 400zl miesiecznie bo nie stac mnie na wolaty po 1000zl.Dzis zadzwonili do mnie ze mam wplacac po 1000zl a ja ze (...)

komornik a ugoda

komornik a ugoda

dot. ze wierzytelnosc zostala w pelni zaspokojona (uregulowana), ze wierzyciel nie rosci wobec dluznika zadnych roszczen, oraz ze wierzyciel zaniechal prowadzenia wobec dluznika egzekucji z (...)