Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • KONTAKTY Z DZIECKIEM12 Marca 2003

  w oczach psychologów, którzy będą z Tobą rozmawiać. W praktyce orzeczenie sądu pokrywa się niemal z opinią RODiK. A tak w ogóle zastanów się, czy naprawdę chcesz, żeby te spotkania odbywały (...)

 • Badania w RODK7 Grudnia 2004

  podnosza reke na kobiety i dzieci DO PIACHU ZYWCEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tato ja mam podobną sytuację. Chciałabym porozmawiać z kimś kro przechodzie to samo.Proszę o kontakt Mój mail: okolo20@op.pl (...)

 • ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!23 Stycznia 2005

  związku z tym. Chyba zawsze występują obawy przed takim czymś jak poznanie rodziny ewentualnej przyszłej żony. Jest i było kilka przeciwności które pokonaliśmy razem lub nad którymi "pracujemy" (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!11 Września 2006

  domu wchodza i na siłe próbują coś zabrać bez nakazu.Moja rada nie wpuszczajcie nikogo takiego do domu.Wysyłaja pisma dzwonia a ich dokumenty sa z kserowanymi podpisami.Ja ich dokumentami pale w kominku,ale (...)

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT241 Kwietnia 2010

  ). Pisemna umowa jest wymagana tylko w przypadku motocykli, ponieważ te nie mają książki pojazdu. (Tak było przynajmniej jeszcze kilka lat temu,kiedy tam mieszkałem). Proszę z ciekawości dać znać, (...)

 • rozwód z orzekaniem o winie1 Czerwca 2007

  witajcie, za trzy tygodnie mam druga sprawe rozwodową.Mąż odszedł ode mnie 2 lata temu, po prostu po jednej z nocnych imprez(wrócil o 6 rano) gdy zaczęłam robić mu wyrzuty wyszedl z domu jak (...)

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce8 Czerwca 2006

  maila rafal@transcriptum.pl. Wspołpracuje z firmą zajmującą się tymi sprawanmi. Dodam jeszcze, że nie płaci pań ani grosza za tą usługę - zrzeka się pan praw do odszkodowania na rzecz firmy która (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

  zagranice. Pamietaj tez o odsetkach - one przedawniaja sie wedle oddzielnych zasadach niezaleznie od podstawy zadluzenia... Pozdr, Dark 23 kwietnia 2004 nsa wydaje wyrok ze odsetki przedawniaja sie wraz z (...)

 • nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie16 Września 2004

  zapłaty w postępowaniu upominawczym" z 2005r. wraz z pozwem i zlożonymi w sadzie załącznikami. Łącznie z odsetkami i kosztami stanowi to kwotę pięciokrotnie wyższą od należności (...)

 • problemy z drukiem Z-32 Września 2010

  witam mam problem mój były zakład pracy poprosilam o nadesłanie druku Z-3. Zakład nadesłał lecz były w nim błędy (numer NIP) i teraz pomimo chyba już ponaglen od ZUSu pracodawca nie nadsył prawidłowego (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane