300 złotych Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Wierzytelności 150 - 300 złotych

Wierzytelności 150 - 300 złotych

Wierzytelności 150 - 300 złotych Mam biuro rachunkowe, nazbierało mi się paręset faktur i to pojedynczych każda o wartości 15 - 300 złotych. Jak mam do tego podejść skoro prawnicy (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

a mimo to na sprawie która odbyła sie tego roku w marcu sąd przysądził na rzecz mojej córki po 300 złotych miesiecznie a także nakazał mi zapłacić alimenty za rok do tyłu czyli ponad (...)

TRUDNA SYTUACJA DZIECKA PO ROZWODZIE RODZICÓW (ALIMENTY)

TRUDNA SYTUACJA DZIECKA PO ROZWODZIE RODZICÓW (ALIMENTY)

TRUDNA SYTUACJA DZIECKA PO ROZWODZIE RODZICÓW (ALIMENTY) Witam mam 15 lat i mam pewien problem. Mój ojciec płaci alimenty na mnie i moją siostrę. Jest to jakieś 300 złotych. Chodzi mi o to że (...)

Firma KRUK - proszę o wyjaśnienie problemu

Firma KRUK - proszę o wyjaśnienie problemu

się polubownie załatwić tej sprawy, jaką mam szansę na wygranie tej sprawy w sądzie, ponieważ nie zamierzam płacić 300 złotych za "coś" co zostało zwrócone z niewielkim opóźnieniem. (...)

Nielegalne oprogramowanie

Nielegalne oprogramowanie

"kierowcę" jadącego przepisową prędkością 130 w miejscu gdzie jest do 80 i tłumaczący się że on nie może zapłacić mandatu 300 złotych, bo jest biedny. Opamiętajcie się, jak jesteś (...)

Przeznaczenie kredytu studenckiego do spłaty w trakcie studiów przez PKO BP wbrew umowie

Przeznaczenie kredytu studenckiego do spłaty w trakcie studiów przez PKO BP wbrew umowie

planem odpracowywać kredyt miałem 2 lata po ukończeniu studiów, spłacając go w ratach po 300 złotych miesięcznie. Z góry dziękuję za odzew.

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

"ex" regularnie płacił jej po 300 złotych miesięcznie, jeszcze bez wyroku sądowego. 2 lata później, już po wyroku sądowym, kwota nie uległa zmianie i dalej płacił regularnie. Zazwyczaj (...)

Rozwód

Rozwód

opłatę stałą w kwocie 300 złotych. zapraszam do kontaktu: ania.szczecin@interia.pl tel. 607784817 Ania5 Witam Żona mojego znajomego odeszła zabierając dziecko. Nie wiadomo gdzie przebywa. (...)

Część etatu a emerytura

Część etatu a emerytura

dokumentacji. Daje mi to świadczenia lekarskie, a jak będzie z emeryturą? Czy od oficjalnie opłacanej składki od około 300 złotych [14 godzin tygodniowo]należy mi się jakieś świadczenie. (...)

alimenty gdy dziecko przebywa z ojcem

alimenty gdy dziecko przebywa z ojcem

uzgodnienia ze mną i bez decyzji sądu rodzinnego obniżył alimenty o 300 złotych, prawdopodobnie powołując się na ich częstszy niż normalnie pobyt u niego. Czy miał do tego prawo? marysia29 (...)

presco i nakaz zapłaty

presco i nakaz zapłaty

nakaz sądowy. Błagam o pomoc kwota nie jest duża bo z odsetkami w granicach 300 złotych,ale fakt jest faktem. I nie bardzo wiem za co mam płacic. Może ktoś miał podobne zdarzenie. Proszę (...)

zanieczyszczenie środka transportu i zatrzymanie pojazdu ...MPK

zanieczyszczenie środka transportu i zatrzymanie pojazdu ...MPK

do zapłaty ok. 300 złotych za zanieczyszczenie pojazdu i kolejnych ok 250 za spowodowanie zboczenia z kursu i zatrzymanie pojazdu. termin zapłaty mija jutro .jesteśmy studentami i nie zapłacimy (...)

zniewaga 216kk?

zniewaga 216kk?

postępowania uproszczonego. Po wpłynięciu aktu oskarżenia Sąd wzywa do uiszczenia opłaty w wysokości 300 złotych. Jeśli nie pracujesz , to możesz ubiegać się o zwolnienie od kosztów sądowych (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Tom_35 mój mąż ma zasądzone na mnie i na dziecko 550 złotych, a dostaję tylko 300złotych na dziecko z pomocy społecznej,mąż się uchyla pracuje na czarno kiedy jemu się podoba a nie mnie (...)

Problem z umową

Problem z umową

Problem z umową Witam serdecznie, Proszę o poradę w temacie zawartej umowy. Napiszę w dużym skrócie. Kwota 300 tyś złotych została podzielona na 2 płatności. Na licencje oraz na usługę (...)

Czy sprawa kwalifikuje się pod darowiznę? Skomplikowany temat.

Czy sprawa kwalifikuje się pod darowiznę? Skomplikowany temat.

kupiłem mieszkanie o wartości 300 tys złotych. Mineło 7 miesięcy, i dowiedziałem o mozliwych problemach z US, odnosnie darowizny itp. Czy powinienem złozyć druk SD2 odnosnie darowizny do US? (...)

wyliczenie zachowku

wyliczenie zachowku

2000 zł. wartość rzeczy nowej 4000 zł. ? Mam prosbe o wyliczenie zachowku.mój zmarły ojciec zostawił mi i mojemu synowi w testamencie dom o wartosci 300 tys złotych Swoją żyjącą żone (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

pod jakimś adresem. Podwyższenie alimentów może się odbyć zaocznie pod nieobecność pozwanego. Musi Pani złożyc wniosek do sądu i to wszystko. PIOULA Mam syna 16 lat. Mam alimenty w kwocie 300 (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

, ale nie minelo 300 dni wiec.... Z obecnym partnerem ma dziecko... jak prawo glosi skoro od rozwodu nie minelo 300 dni to dziecko jest byłego meza i dostaje automatycznie nazwisko meza, wiec trzeba

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

początku miesiąca zapłacić 20 złotych zasądzonych alimentów i pod koniec miesiąca drugie 20 złotych. Wówczas nikt nie ma możliwości zrobienia wam czegokolwiek, albowiem artykuł z K.K (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

dostałem ze jakoś ponad 300 zł mam), no i jeszcze muszę wykarmić moją kobitkę i dziecko (które kocham jak swoje i też chcę dla nie go dobrze). Moja ex wyszła za mąż, jej mąż zarabia dobre (...)

POLISA POSAGOWA PZU

POLISA POSAGOWA PZU

dla klienta kwotę aż 33.541 zł. !!! (trzydzieści trzy tysiące pięćset czterdzieści jeden nowych złotych). To tylko jedna z bardzo dużej liczny spraw, jaką prowadziliśmy! Wszystkie zakończone (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

zasadzane od matki 300 zł (płaci za nią fundusz alimentacyjny) mój brat ma zasadzane od niej też chyba 300 zł . Skonczyłem szkołę w kwietniu ale legitymacje mam do wrzesnia wiec nadal dostaje (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

sobie 300 zł a nie 200 jak mam w umowie i żadne tłumaczenia zeby se sprawdzili umowe nie poskutkowały. W pierszym przypadku KRUK a olałem, bo wiadomo ( powiadomienie listem zwykłym, bez dołączonego

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

".Podczas sprawy z 200-stu złotych o które wnosiłam na podwyższenie alimentów Sąd zadecydował,aby tą kwotę podnieść o 100 złotych a nie 200 czyli alimenty po podwyższeniu będą wynosiły (...)

alimenty

alimenty

dziecko 300 zł. Nie chcę płacić nam tych pieniędzy. W marcu wysłała mi na konto 100 zł a bratu 300 zł. Czy mogę starać się o alimenty kończąc liceum i idąc na studia? I czy jest możliwość (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

wypadek drogowy do jakiego doszło w Niemczech.Otrzymał ok.100 000 złotych,a ponadto ma przyznaną rentę niemiecką w wysokości 300 euro miesięcznie.Jednak przed sądem odżegnuje się od tego (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

zapewnianej przez ojca. mikawi Zarabiam 1800 brutto, dostałam 300 zł. alimentów na dziecko od ex , który jest bezrobotny na własne życzenie, pieniadze ma ,bo gdzies dorabia...Co mam zrobic w sytuacji (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

. 450 złotych alimentów jest dość kolosalną kwotą, bowiem jest gros czteroosobowych rodzin, które za 800 złotych muszą wyżyć przez cały miesiąc i bezzasadnym jest ,wręcz perfidią, chęć (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

nie będzie brane pod uwagę. adamN 1200 złotych na rękę, co więcej zapomogi tej nie wlicza się do przychodu z tego co kojaże. popek85 Netto. gondek30 Skąd się wzięła ta kwota 1200zł?? Owszem (...)

1

2

3