3 maja 1973 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę 1 i 3 maja to wolne dni. 1 - czwartek, 3 - sobota, co w takim razie z piątkiem, czy aby nie jest ustawowo wolnym dniem o pracy, jeżeli 3 maja (...)

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

. Grudziadz w 1913 roku nalezal do niemiec, jednak z granic z 1937 jest to juz terytorium Polski. Do dzis w urzedzie masta z tego roku istnieja dwie ksiegi urodzen polska i niemiecka - moj ojciec znajduje (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

przyznany do maja 2011roku) i otrzymywałam z Opieki Społecznej 300 zł zasiłku wychowawczego, który został mi zabrany. Również zostałam pozbawiona zasiłku rodzinnego i dodatku z tytułu wychowywania (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

Filipinczycy to bardzo goscinny narod lubiacy bialych ludzi. Maja tylko jedna zasadnicza wade - uwazaja wszystkich bialych za bogaczy. W zwiazku z tym rodziny Filipinek czesto maja zbyt wygorowane (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zdażało się, że dostawałam je później., nawet w następnym miesiącu. W styczniu bieżącego roku wystąpiłam do komornika o sciągnięcie od ojca mojej córki zaległych alimentów za lipiec 2008 (...)

adwokat z Łodzi do trudnego rozwodu

adwokat z Łodzi do trudnego rozwodu

-Kwasiborska i bardzo się cieszę, że zgłosiłam się do niej po pomoc, bo wszystko poszło po mojej myśli. 3 rozprawy i koniec. A ustalania było naprawdę dużo. Arowana144 Ja ze swoim rozwodem też (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

momentu uplywu roku od ostatniej wpłaty, wówczas dług ulegnie ponownemu przedawnieniu. Jeżeli złożą pozew po upływie roku i otrzyma Pani nakaz zapłaty wówczas proszę wnieśc zarzuty podnosząc (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

poprzedni który to ją sprzedał. Dalej czas który to upłynął - P.R.E.S.C.O. Group Sp. z o.o. wskazuje daty dokumentów (z których powstało zadłużenie) na 20 marca 2003 roku i 03 kwietnia 2003 roku, (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

dowiedziałam się, że mój dług został oddany i na roszczenia mają 3 lata (chyba od rozwiązania z nimi umowy?) czyli zostało jeszcze pół roku. Generalnie mogłam właśnie wyjechać, czy (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

kwiecień 2007 studia licencjackie od 5 grudnia 2007 do chwili obecnej praca na 3\4 etatu. W ubiegłym roku ksiegowa wyliczła mi 20 dni urlopu. Jak przeglądalam inne strony praca na 3\4 (...)

Juwenalia 2011 - Kraków - PEŁNY PROGRAM !!! AWF , UEk , Czyżynalia , Juwenaliowe Koncerty , Plaża na miasteczku , Scena na miasteczku , Juwenaliowy Kabareton , Kolorowód i inne

Juwenalia 2011 - Kraków - PEŁNY PROGRAM !!! AWF , UEk , Czyżynalia , Juwenaliowe Koncerty , Plaża na miasteczku , Scena na miasteczku , Juwenaliowy Kabareton , Kolorowód i inne

Kleparz 13 maja, piątek * UEk Noc Bowlingowa ? Fantasy Park 15 maja, niedziela * UEk Bieg UEK- Kampus UEK 16 maja, poniedziałek * AWF 20.00 ? BOWLINGOWE JUWENALIA AWF (Fantasy Park) 22.00 (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

roku szkolnym :) Miesiac chodzisz miesiac masz wolne, pacone masz za obydwa miesiace Madzia prawo-pracy.net Witam mam pytanie.jestem na 3 roku nauki praktycznej w zawodzie elektryk i doszły (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

samochod a w roku 2010 bylo wyslane pismo ze rezygnuje z ubespieczenia starego i byl wyslany list do SOPOTU i ubezpieczylam go w HDI. uplynelo 6 lat nic nie dostalam zadnego listu a teraz mnie nekaja jak

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

porażka po , której nie było łatwo mi się podnieść . Od prawie 5 lat jestem sama (separacja sądowa 3,5 roku)ipółtora roku przed separacją . Teraz wiem, że nie potrafię już mu zaufac (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

przeprowadzą w przyszłym roku i który jest lub nie akceptowany przez prezesa SO oraz ministerstwo, w tym roku taka kontrola dotyczy np tzw. dozorów uproszczonych, w kręgu zainteresowań znajduje (...)

KONTAKTY Z DZIECKIEM

KONTAKTY Z DZIECKIEM

PROCES TRWAŁ 1,5 ROKU..POWODZENIA PATI SAMA TEGO DOŚWIADCZYŁAM PROCES TRWAŁ 1,5 ROKU MAJA DO TEGO PRAWO ...NIE ŁUDZ SIE ZE NIE DOSTANA BO DOSTANA PATI SAMA TEGO DOSWIADCZYŁAM NA PEWNO (...)

Slub pomiedzy Polka i Arabem

Slub pomiedzy Polka i Arabem

którakolwiek z Was przechodziła przez cos podobnego. Dofodam tez, ze znamy sir od prawie 3 lat ale jesteśmy para od roku Zagubiona Hej dziewczyny to o tu czytam przeraza mnie.jestem od 3 (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

na 3 roku studiów licencjackich. w lipcu mam obronę. Jednak w styczniu tego roku zawarłam związek małżeński (cywilny). Ale nie mieszkamy z mężem razem i ja nie pobieram od niego żadnych (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

, chcą wyciągnąć kasę za podwójne ubezpieczenie na które nie mają żadnego papieru ani umowy z moim podpisem to nie ma się co martwić...mam ich w nosie, już od roku proszę żeby nie dzwonili (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

sadowe. czy da sie z tym cos zrobic?? Baska prawo-cywilne.net Witam a jeżeli debet był zrobiony w 1999 roku i bank sprzedał dług w 2006 roku firmie windykacyjnej.....zaś firma windykacyjna odezwała (...)

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

nikąd i z niczym , jej rodzina nie zajmowałasie nia od trzeciego roku jej zycia wychowywała ją babcia.Było mi jej strasznie szkoda ale i pokochałem ją w 2006 roku po 3 miesiacach znajomości (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

. roku życia, a w przypadku dziecka, wobec którego podjęto decyzję o odroczeniu obowiązku szkolnego, nie dłużej niż do ukończenia przez nie 10. roku życia. Minimalny wymiar urlopu na warunkach (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

jak mu udowodnić że zarabia wiecej.Dziecko w tym roku konczy 6 lat a ailemtów płaci 300zł.Nie posiada wiecej dzieci. czarka I niech tat trzyma :):):) asia Tym razem samica,w naszym kraju ściągalnośc

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ojcostwa.Związek małżeński zawarłem ( juz teraz ) z moją byłą żoną w 1996 roku. Po 6,5 roku na świat przyszło chyba nasze dziecko.W 2003 roku dowiedziałem sie od lekarza ze jestem (...)

Ile przysługuje mi urlopu

Ile przysługuje mi urlopu

. Agnieszka prawo-pracy.net Witam Mam pytanie od 4 lutego podjełam pracę i umowę mam do 3 maja. Mam powyżej 10 lat stażu pracy. Ile mi nateży sie urlopu po tych 3 miesiacach przepracowanych. Pozdrawiam (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

;!!!!Dzieki temu matki ich dzieci maja sie za co stroic, za co chodzic po knajpach, itd...Nie twierdze, ze ojcowie maja sie uchylac od placenia na wlasne dzieci, ale niech utrzymuja dzieci a nie beda (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

alimenty.pl Możesz go pozwać o alimenty nawet do 3 lat wstecz, jeśli on pracuje to ściągnie je komornik, bo z miejsca jest dłużnikiem, jeszcze swój procent doliczy. Jeśli Twój partner nie pracuje (...)

Zachowek czy mi sie należy

Zachowek czy mi sie należy

.W 1970 roku tata przeprowadził postepowanie o nabyciu spadku i sąd podzielił tak : ojciec 5/20 i każdy z nas 3/20 w gospodarstwie rolnym. w 1973 roku ojciec zapisał trzem braciom po kawałku (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

2 letniego syna Dostala: 400 zl na 5 letnia corke i 250 na 2 letniego syna Corka mieszka od 2 lat ze mna i ja dostaje 0 zl juzia alimenty.pl mam 400 zł (od 3 lat) na 3 letnie dziecko - przydało

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

wymeldujesz ich a gdzie maja rodzico niech maja u nich meldunek zytka prawo-cywilne.net Ja wraz z trzema innymi znajomymi wynajeliśmy mieszkanie w styczniu od kobiety(pani eli) która przedstawiła (...)

1

2

3

4

5

...

14