3 4 etatu wynagrodzenie netto w 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

jednozmianowa....Pozdrawiam i dzieki serdeczne ADA prawo-pracy.net mam pytanie jestem w zwiazku z mezczyzna który płaci na swoje dzieci ze zwiazku małzenskiego alimenty w wysokosi 500 zł czy (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

pomoc w znalezieniu pracy. Ile obecnie wynoszą zasiłki dla bezrobotnych? Pracowałam na umowę zlecenie ostatnio przez 13 miesięcy. gerwazja ma wynosic 742,10 na pierwsze 3 miesiace, potem (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

nas na to stac, przynajmniej zdaniem rządu. lopkin Prosze o info, 1500 zł na reke tak, tzn netto.?! tekl7 huhu jakby to było netto ot było by pieknie:) tobik11 to jest kwota brutto, na ręke jest (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

umowę na 1/2 etatu na 3 m-ce, a pracowała na cały etat, w między czasie zaszła w ciąże a umowa wygasła 01.10.2010 i nie chcą jej przedłużyć na pełny etat. co w takiej (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

w momencie otrzymania faktury widzimy czy są jakieś dopłaty a nie tak jak tutaj po 3 lub 4 miesiącach. W firma UPS wystawia faktury raz w miesiącu. szybki2012 czy ktoś (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę 1 i 3 maja to wolne dni. 1 - czwartek, 3 - sobota, co w takim razie z piątkiem, czy aby nie jest ustawowo wolnym dniem o pracy, jeżeli 3 maja (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

kwiecień 2007 studia licencjackie od 5 grudnia 2007 do chwili obecnej praca na 3\4 etatu. W ubiegłym roku ksiegowa wyliczła mi 20 dni urlopu. Jak przeglądalam inne strony praca (...)

Umowa zlecenie

Umowa zlecenie

odpowiedzialności zbiorowej ? ( na 4 osoby pracujące, 2 osoby liczyly towar w godzinach otwarcia sklepu, więc 0 precyzji i skupienia) 3. Ostatnia sprawa, w sklepie zginął utarg (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

sytuacji złożone przez nauczycieli wnioski w okresie wakacji powinny być rozpatrzone w dniu 1 września czyli w dniu , w którym rozpoczynają się zajęcia w szkole." Pozdrawiam (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani w (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w pazdzierniku i (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

. Mieszka tam i domaga się ode mnie abym płacił na dziecko. Ja zarabiam około 2100 netto, moją zona około 4000 netto. Zostałem teraz sam w naszym mieszkaniu, ktore musze utrzymac - czy (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

najniższa krajowa w Polsce, chodzi mi o kwotę netto?Z góry dziekuję za odpowiedzi kasia444 Witam Mam takie pytanie czy może ktos wie ile wynosi najniższa krajowa w roku 2011 chodzi mi (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

macierzyńskiego w wymiarze: 1) 20 tygodni w przypadku przyjęcia jednego dziecka, 2) 31 tygodni w przypadku jednoczesnego przyjęcia dwojga dzieci, 3) 33 tygodni w przypadku (...)

Komornik za .... zaufanie...;o(

Komornik za .... zaufanie...;o(

-słyszałem zawsze to samo "próbujesz mnie kontrolować?, ja nie jestem od zbierania" Dodam, ze moja żona jest radcą prawnym i nie zarabia mało - na pół etatu ok 8tys netto w Warszawie. Rozmawiałem (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

alimenty.pl W 2005 roku wyjechale na stale z Polski do Anglii. W ty czasie moja ex wystapila o rozwod i w bardzo krotkim czasie go uzyskala (3 miesiace). Zostaly mi przysadzone bardzo (...)

co zrobić ?

co zrobić ?

1/4 a nawet 1/5 etatu a pracuje po 9 godzin. Czy to zgodne z prawem w jakichś przypadkach ? 5. W moim miejscu pracy miało miejsce kilka wypadków. Jak wyglądały procedury ? delikwent (...)

Łamanie prawa ?

Łamanie prawa ?

najlepsze stawka godzinna wynosi 6 netto zl!!! koszmar! Z dużym opóźnieniem dostaję do podpisania listę(coś w stylu listy obecności) dni w których pracowałem i miejsce na podpis mam (...)

praca na 1/2 etatu a ciąża

praca na 1/2 etatu a ciąża

z powodu ciazy,czy bedze otrzymywac jakies wynagrodzenie od zus i w jakiej wysokosci?czy maciezynstwo płatne? gabi prawo-pracy.net Witam. Od 7 miesiecy pracuje na 1/2 etatu ale wynagrodzenie (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

Kurator z uwagi na specyfike zadań ma nienormowany czas pracy. Wykonuje swoje obowiązki w godzinach od 6 do 22-ej.W zależności pod sytuacji również w soboty i niedzielę. Wynagrodzenie (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

grzecznościowy ruch a oni chcieli zrobić z tego dramat sc23175 mam zlozony wniosek w zusie oraty. 8.12.2009 wplacilem komornikowi 4500 zl.na rzecz zusu .sprawa w zusie jest w toku.pani prowadzaca (...)

Umowa zlecenia-wątpliwości i nieuczciwy pracodawca.

Umowa zlecenia-wątpliwości i nieuczciwy pracodawca.

3500,00 zł Do w/w stawek doliczona zostanie prowizja w wysokości 10% od obrotu netto. Do w/w stawek doliczona zostanie premia uznaniowa. Wynagrodzenie podstawowe (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

.... ania0805 Witam mam pytanie odnosnie alimentow w uk. Jestem po rozwodzie od 4 lat, rozwod bralismy w uk w miescie w ktorym mieszkamy. Z bylym mezem mam 2-ke dzieci. MA zadeklarowane (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

delagacji i zapierdalał na dobroyt jej i dzieci. To nic, że w pokoju obok w łóżeczku płakało roczne dziecko. To tylko szczegół. Ona w tym czasie ssała spermę kochasiowi z internetu. (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

zasięgnąłem porady w kancelarii Grzybkowski-Guzek w Poznaniu. Oczywiście sprawa skończyła się w sądzie ale została wygrana więc bardzo się z tego powodu cieszę. Fachowe porady i (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, lub do24 roku życia, jeżeli kontynuuje naukę w szkole lub w szkole wyższej. Zasiłek wynosi 68 zł na dziecko w wieku do ukończenia 5 roku (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

) Potrzebujesz dobrą pracę lub awans w miejscu pracy 3) Jeśli chcesz ur ex back 4) Jeśli chcesz zajść w ciążę 5) Jeśli nie chce męża do rozważenia 6) Czy chcesz kobiety / (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

żonę i w jakiej wysokości (żona ma udokumentowaną chorobę powstałą w trakcie ciąży, ale obecnie wyleczoną)? 2. Ile wyniosą alimenty na dziecko? 3. Czy długi zaciągnięte w (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

bliskich relacji. Ja mieszkam w Warszawie, ona w Szczecinie. Tłumaczyłem to, potem zacząłem mówić, ze to pomyłka, ze źle się dodzwonili. Sprawa jest irytujaca - telefony są w tygodniu, (...)

Umowa o dzieło

Umowa o dzieło

dwie pierwsze dostałam wynagrodzenie, jednak za trzecią już nie, ponieważ pod koniec miesiąca zachorowałam i ostatnie 3 dni nie było mnie w pracy. Poinformowałam telefonicznie mojego (...)

1

2

3

4

5

...

12