286 par 2 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


art. 286 § 1 kk

art. 286 § 1 kk

przestępstwa z art. 286 § 1. PPHUEDMAR Zapraszamy do zapoznania się z poradą prawną: Utracone korzyści w rozumieniu art. 286 kk. e-prawnikpl witam mam pytanie czy art.286 1kk jest zwiazany (...)

Allegro - towar niezgodny z opisem - Art. 286. § 1

Allegro - towar niezgodny z opisem - Art. 286. § 1

, to policja jest zobowiązana przyjąć od Pani zawiadomienie i wszcząć postępowanie. Bowiem zachodzi tutaj uzasadnione przypuszczenie popełnienia przestępstwa określonego w art. 286 par.1 kk. (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

pytanie czy w moim przypadku takie przedawnienie obowiazuje i czy po 2 latach czy po 3 latach i czym sie rozni ten okres 2 czy 3 lat bede wdzieczna za odpowiedz bo termin zaplaty dala tylko 4dni:( (...)

Kontrola legalnosci oprogramowania na jakiej podstawie?

Kontrola legalnosci oprogramowania na jakiej podstawie?

nastąpiło dobrowolne wydanie, a osoba ta nie złożyła wniosku, o którym mowa w art. 217 par. 4. Par. 2. Należy również zwrócić osobie uprawnionej zatrzymane rzeczy niezwłocznie (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

pełne dane osobowe wraz peselem. Oczywiście w nr PESEL brakowało 2 ostatnich cyfr, a w adresie 2 ostatnich liter ulicy, przy której jestem zameldowana. Ponad to przy ofercie sprzedaży mojego (...)

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

wierzyciela. reasumują czy obecny bank w porozumieniu z obecnym wierzycielem pwyczerpali znamiona przestępstwa z art. 284 § 1 lub 2 k.k. i art. 286 § 1 k.k. w zw. z art. 11 § 2 k.k.. jeśli (...)

Witam. Hmmm nie wiem jak o to zapytać? Powiem tak, mój partner siedzi w więzieniu, prosił mnie o

Witam. Hmmm nie wiem jak o to zapytać? Powiem tak, mój partner siedzi w więzieniu, prosił mnie o

. 115 par. 2 oraz art 286 par. 3 KK z komentarzem ale ja nie wiem gdzie mam tego szukać i co to wogóle jest? Proszę o pomoc...

Witam. Hmmm nie wiem jak o to zapytać? Powiem tak, mój partner siedzi w więzieniu, prosił mnie o

Witam. Hmmm nie wiem jak o to zapytać? Powiem tak, mój partner siedzi w więzieniu, prosił mnie o

. 115 par. 2 oraz art 286 par. 3 KK z komentarzem ale ja nie wiem gdzie mam tego szukać i co to wogóle jest? Proszę o pomoc...

Witam. Hmmm nie wiem jak o to zapytać? Powiem tak, mój partner siedzi w więzieniu, prosił mnie o

Witam. Hmmm nie wiem jak o to zapytać? Powiem tak, mój partner siedzi w więzieniu, prosił mnie o

. 115 par. 2 oraz art 286 par. 3 KK z komentarzem ale ja nie wiem gdzie mam tego szukać i co to wogóle jest? Proszę o pomoc...

Nietypowa Sytuacja w Postępowaniu Przygotowawczym

Nietypowa Sytuacja w Postępowaniu Przygotowawczym

teraz. I w tym liście również są wspomniani pani kierownik i ów pracownik, jak również ich adwokaci. - zawiadomienie o przekazaniu aktu oskarżenia do sądu z datą (27/6/2016) i art. 286 par.1, (...)

czy za art.271 par.1 i 286 par.1 moze byc wystawiony europejski nakaz aresztowania

czy za art.271 par.1 i 286 par.1 moze byc wystawiony europejski nakaz aresztowania

czy za art.271 par.1 i 286 par.1 moze byc wystawiony europejski nakaz aresztowania czy za art.271 par.1 i 286 par.1 moze byc wystawiony europejski nakaz aresztowania ENA (...)

Świadek - art 286 par 1 KK

Świadek - art 286 par 1 KK

Świadek - art 286 par 1 KK Witam. Otóż dostałem dziś zawiadomienie na komendę w charakterze świadka. Popełnienie przestępstwa art 286 par 1 KK. Przeczytałem, że tyczy się (...)

Art. 286§ 1 - Czy jest szansa na wyrok skazujący?

Art. 286§ 1 - Czy jest szansa na wyrok skazujący?

chodzi mi już nawet o zwrot pieniędzy. Większym wstydem będzie dla niej sam wyrok z Art 286. No i tu właśnie pytanie. Czy jest szansa, aby ta pani została skazana na podstawie Art. 286§ 1 (...)

Art. 387 k.p.k. jaki wymiar kary zaproponować przy Art. 286. kk

Art. 387 k.p.k. jaki wymiar kary zaproponować przy Art. 286. kk

Art. 387 k.p.k. jaki wymiar kary zaproponować przy Art. 286. kk Witam ! Prokurator proponując dobrowolne poddanie się karze zaproponował mi 2 lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na okres 3 (...)

czy ja idę do więzienia ???

czy ja idę do więzienia ???

, przy czym przyjmuje w ramach zarzucanego mu czynu, iż stanowi on występek z art. 286&1kk w zw. z art.286&3kk i za to na mocy art 286&1kk w zw. z art. 286&3 k skazuje go na (...)

pytania o przestępstwo

pytania o przestępstwo

przesłuchaniu w kwietniu, a dziś odebrała list, ze prokuratura wniosła akt oskarżenia do sądu- przestępstwo z art. 286 par.1 kk w zw. z art. 286 par 3 kk. Proszę o informację (...)

Akt oskrażenia - Art. 286. 1

Akt oskrażenia - Art. 286. 1

. § 4. Jeżeli czyn określony w § 1-3 popełniono na szkodę osoby najbliższej, ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego. Mnie interesuje Art. 286. § 1. , ponieważ taki widniał na piśmie. Stąd (...)

Artykół 286 k 1 czego on dotyczy prosze o kilka przykładów czy to oszustwo ??

Artykół 286 k 1 czego on dotyczy prosze o kilka przykładów czy to oszustwo ??

Artykół 286 k 1 czego on dotyczy prosze o kilka przykładów czy to oszustwo ?? Zostałem wezwany w charakterze swiadka na komende w sprawie przestepstwa z artykółu 286 k 1 czego ono dotyczy czy (...)

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

uzgodnionej z nim kary za czyn I z art 226 par 1 kk - 2 mies pozbawienia wolnosci, za czyn II z art. 224 par 2 kk w zw. z art 157 par 2 kk - 6 miesiecy, za czyn III z art (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

formularzem (kopią) skierowania skazanego do danego zakładu pracy. Pytacie dlaczego tak Art 55 par 2 kkw - Czynności związane z organizowaniem i kontrolowaniem wykonywania kary Wo wykonuje kurator

spotkanie z diabłem PILNE

spotkanie z diabłem PILNE

zawiasy, zarzucono mi 2 artykuły 275 paragraf 1 i 286 paragraf 2, podpisałam to, że zarzucają mi te artykuły, odmówiłam składania zeznań (pisemnie), kazałam tylko 1 policjantowi żeby (...)

podejrzany z art. 286 §1 kk, czy Policja ma obowiązek pobrać odciski palców?

podejrzany z art. 286 §1 kk, czy Policja ma obowiązek pobrać odciski palców?

podejrzany z art. 286 §1 kk, czy Policja ma obowiązek pobrać odciski palców? Jestem podejrzany o przęstępstwo z art. 286 §1 kk, jestem osobą wcześniej nie karaną. Policja upiera się, aby (...)

może Wy mi pomożecie

może Wy mi pomożecie

, przy czym przyjmuje w ramach zarzucanego mu czynu, iż stanowi on występek z art. 286&1kk w zw. z art.286&3kk i za to na mocy art 286&1kk w zw. z art. 286&3 k skazuje go na (...)

Art 212 par 2

Art 212 par 2

Art 212 par 2 Witam Od jakiegoś czasu toczy się przeciwko mnie sprawa karna z art 212 par.2 KK W tej sprawie oskarżonych jest jeszcze 5 osób. Oczywiście jestem niewinny i sąd zapewne przyzna (...)

Art.445 par 2 KPC.Pomocy

Art.445 par 2 KPC.Pomocy

Art.445 par 2 KPC.Pomocy 30.08.2000r była żona podała mnie o alimenty. Sąd 14.12.2000r zabezpieczył alimenty do kwoty 1650 zł płatne od 14.12.2000r do 15 każdego miesiąca.(postanowienie nieprawomocne

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

80 zł (par. 12 pkt 1, podp. 2 Ustawy o kosztach sądowych w sprawach cywilnych); 2. kosztów komornika - zaliczamy do nich (zgodnie z Ustawą o komornikach sądowych i egzekucji - DzU nr (...)

jak sformuowac apelacje i do czego sie odniesc aby ewntualnie zmniejszyc sume lub czy da sie ja zamienic

jak sformuowac apelacje i do czego sie odniesc aby ewntualnie zmniejszyc sume lub czy da sie ja zamienic

ja zamienic na jakies prace spoleczne itp. ? zostalem oskarzony o 286 paragraf1kk, 284par2kk i 297 par 1 kk... w ciagu miesiaca musze zaplacic kilkanascie tysiecy wraz z kilkoma innymi osobami.liczylem

proszę o poradę

proszę o poradę

czyn zabroniony jest kara grzywny, ograniczenia wolnosci lub kara pozbawienia wolnosci do roku. Dziwi mnie kwalifikacja czynu jako umyslnego z art 157 par 2, lepiej przedstawic sprawe prawnikowi. (...)

Allegro Art. 286 §1 k. k.

Allegro Art. 286 §1 k. k.

Allegro Art. 286 §1 k. k. Moja młodsza siostra sprzedawała pod moją nieobecność na allegro rzeczy, ja wtedy przez 2 tyg pracowałem za krakowem i nie była czasu na internet. Sprzedała w tym (...)

Zmiana warunków umowy

Zmiana warunków umowy

on z prawa powszechnie obowiązującego. marek Par18 ust.7" W przypadku gdy Abonent nie rozwiąże umowy w wyżej przewidziany sposób, uważa się, że wyraził zgodę na nowe warunki umowy".Przecież tu (...)

1

2

3

4

5

...

10