2852z-06 za 2010r.dowanie Wyszukiwarka e-prawnik.pl


mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

. Jedyne co z tego wychodzi to z biegiem czasu zostana oni sciganie prze komornikow ewentualnie zamienia to na grzywny za ktore moga isci siedziec i zrobia z porzadnego czlowieka ktory (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

KOSZTA ???? cimex1 Cimex1 - dzięki za wsparcie wllodek99 Tak chodzi mi o odszkodowanie za bezumowne korzystanie z grunt ( za jakieś 10 lat z tego co kojarzę)do końca to też (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

, czasami z kilkudniowym opóźnieniem, aczkolwiek było to czasami spowodowane tym, że trudno było się z właścicielem skontaktować! Moim zdaniem właściciel postąpił z nami nieuczciwie, (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz mam pytanie gdyż rozstałem sie z zona płace wysokie alimenty na dwie córki żona wyszła ponownie za mąż czy w związku (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

dorota.sengotta Ja mam podobnie jak wieszając z was z tym ze ja jeszcze mieszkam u rodziców i mam dług w wysokości 2430 zl z Orange za internet. dzwoniła babka najpierw do mojego (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

bardzo mogla gdyz nie mial praw odebranych..przebywal z corka po za domem jego zamieszkania..wiedzial ze mam haka na niego z urzedem skarbowym za falszerstwo i wymyszenie pieniedzy wiedzialm (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

. Szczerze mówiąc- tak się tylko mówi że pieniądze z alimentów są dla dzieci a prawda jest taka, że z tych pieniędzy opłaca sie rachunki, czynsz a dzieci z tego nie maja nic. wiem (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

w powyższej sprawie. i piszesz uzasadnienie abby26 Kolejny wniosek o zwolnienie z kosztów sądowych. Zwracam się z prośbą o zwolnienie mnie z kosztów sądowych w wysokości....zł- opłaty (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

wynikającą z nakazu zgodnie z umową była ich wynagrodzeniem. acor Miałem identyczną sytuację. Znajomy polecił mi firmę windykacyjną, z której usług sam korzystał. Nie obiecywali (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

guzik z pętelką . Sąd ubolewał, ze powinnam olać pismo z Zus , dzięki temu nie miałabym problemu z wypłatą. Jednym słowem z tymi złodziejami nie wygrasz. Sąd apelacyjny nie (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

z kazdego miasta zostalo wyslane do zarzadu pismo o okreslonej tresci z podpisami dziewczyn ze wszystkich punktow z tego miasta(zebrac je lepiej osobiscie bo znow gdzies utkwi) to dalo by to (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

przeciągu miesiąca oddzwoniłem z zapytaniem za co? Nikt wtedy przez telefon nie informował mnie iż umowa jest już wiążąca. Podczas mej rozmowy rozwiązałem też umowę z AVIVĄ.Po (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

. iksowy Witam. Nic niepłać !!!!. Miałem problemy z SENDIT i za faktury z grudnia 2012 nie zapłaciłem. Obecnie po 9 miesiącach przysyłają mi korekty.Powinieneś dostać oryginał protokołu (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

przeprowadzic z nim rozmowę na te tematy i masz go aguś alimenty.pl kostek dobrze ci tak.powinna puscic cie z torbami i nie rob histeri z powodu jej znajomosci w sadzie.masz dziecko to (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

pełnomocnictwa, z bezprawnymi tekstami typu ileś tam zł za proces, z tytułem POSTEPOWANIE WINDYKACYJNE ( takie może prowadzić tylko sąd, ) i w końcu z dodaną jakas tam kwota (...)

KONTAKTY Z DZIECKIEM

KONTAKTY Z DZIECKIEM

, że nie chciał spotykać sie z nim, czy powiesz mu prawdę. Ze Ty nie chciałaś aby miał z nim kontakt. Zrobisz co zechcesz, ale nie niszcz życia dziecka z egoistycznych pobudek. DZIECKO (...)

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

wezwanie za nie oplacona fakturę z 1999 r. 191.76zl do zapłaty z odsetkami i kosztami. Podzielcie się tym co zamierzacie zrobić. Domyślam się, ze nie będziecie płacić. Ale czy kontaktować (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

przejsc testy psychologiczne i jeszcze za nie zaplacic 100 zl, na czym polegaja takie testy? z gory dziekuje za info Kasia26 testy psychologiczne- na czym polegaja? Kasia26 to ściema bloko (...)

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

jestem mloda z dziecmi daje sobie rade i jest z nimi cudownie rodzice pomagaja mi jak moga.znimi mi tu dobrze jakos z czasem dam rade i uloze sobie to zycie,ale pomozcie mi jak z tym (...)

ślub z obywatelem Turcji

ślub z obywatelem Turcji

bardzo mi przykro iz kilka z was doswiadczyo przykrych doswiadczwn z turkami,ale pamietajcie ze to nie dlatego ze byli oni z turcji. rownie dobrze moglby to byc facet z polski lub z (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

nieprzewidywalna.Jak z nią postępować aby syn miał jeszcze za co żyć.No i w przyszłości mógł sobie ułożyć życie z inną osobą.Proszę o pomoc na e-mail: saba2003@op.pl Rybka (...)

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

problemy z widywaniem się z dziećmi, ..... Np. jeszcze jedna akcja jego ex - uzgodnilismy, że jakoś opłacimy kolonie jego dzieciom, wszystko było z nią uzgodnione, dzieciom kupione wyprawki (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Niemca z którym mam umowę, że w Niemczech nie ma potrzeby przerejestrowywania auta po zakupie. W wydziale komunikacji dostałem miękki dowód po paru tygodniach twardy. Dzisiaj dostałem z US (...)

przemoc psychiczna w domu

przemoc psychiczna w domu

zacząć.Dziś Sylwester a ja sama z 3 letnią córeczką.Mój mąż?nie wiem wypił kilka piw zmieszał mnie z błotem i poszedł.Nie wiem gdzie nie wiem z kim i nie wiem kiedy wróci.Moge (...)

alimenty

alimenty

alimentów ile komornik zabierze mi z wynagrodzenia?Z góry dziękuję za odpowiedzi czek Witam co grozi za niepłcenie aliminetów?Z góry dziękuję za pomoc (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

Michala z Gdanska.Ja tez bylem w Bangkoku i z przykroscia stwierdzam,ze Manila badz Cebu sa dosc daleko za stolica Tajlandii pod kazdym wzgledem......w tym aspekcie zgadzam sie z Rikaam. Ja (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

z Wenus,ale czy Wy aby napewno tylko z Marsa?Może z jakiejś zwierzęcej epoki,gdzie pozostaje tylko kopulacja,bo i pracy nie ma i zwierzyny malo...Wezcie sie za robotę ,moze potraficie (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

sie z dzieckiem 2 lata temu. Ostatnio wpłacił aż 100 zł - pierwszy raz po 5 latach. Co mogę z tym zrobić? Proszę o informacje na e-mail: ewcia1977@poczta.fm Z góry dziękuje za (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

utratą możliwości sprawowania opieki nad dzieckiem, jako że opieka z mocy prawa przypada matce. Dziecko już nieco starsze może się wypowiedziec z kim chce być, z mamą czy z (...)

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

czuje i nie ma z nim więzi, jak zbuduje więź z własnym dzieckiem, dopiero wtedy powinien starać się o budowanie więzi z dzieckiem i swoją nową motylkową połową... mój mąż nie (...)