280 kk 2 lata w zawieszeniu na 4 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Przedawnienie wyroku

Przedawnienie wyroku

ODPOWIEDŹ PS. MÓJ SĄSIAD "PSIOK" ZGARNĄŁ MNIE ZA JAZDĘ NA ROWERZE PO ALKOHOLU... PARANOJA ja prawo-cywilne.net za jazde pod wpływem alkocholu dostałem zakaz na 3 lata i rok w (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich.

Pozbawienie praw rodzicielskich.

wszystkie sady w ..... nawet nie zapytali sie z czego zyje czy mam na zycie o syna zapytali tylko ile ma lat i tyle a tego Pana zapytali tylko na ile sie zgadza a on z 200 zgadza sie na (...)

Podrobiona legitymacja

Podrobiona legitymacja

sprawę co koledzy i zgodziłem się na dobrowolne ukaranie przez prokuratora. Prokurator wyznaczył mi 6 miesięcy w zawieszeniu na 3 lata. Jeszcze będę raz jechał do sądu (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

GO WYJASNIC PRZED SADEM ... NIE PODDAWAJSIE ,JA WALCZYLEM Z P;; DWA LATA . JESTEM PO PIERWSZRJ SPRAWIE WSADSZIE ;;SAD NAKAZAL BAD. GEN. NA MOJ KOSZT ;;MIALEMBADANIA GEN. W YKONANE W (...)

wyrok w zawieszeniu

wyrok w zawieszeniu

pazdziernika 2006 roku zostałem skazany za czyn z artykułu 291&1 k,k w zb.z art.293&1 k.k w zb. z art.118 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku oprawie autorskim i prawach pokrewnych (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

. Cytuję "Wybierz sam" egzekucja komornicza czy rozwiązanie polubowne?". Sprawa dotyczy nie zapłaconych 4 rachunków w TP w roku 2002....problem w tym, że ja nigdy nie byłam klientem (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

skazanego obowiązków na podstawie art 72 par 1 kk znajdują się w sekretariatach wydziałów, kurator prowadzi tam kontrole okresu próby na zarządzenie sędziego w trybie (...)

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

informacji w necie. Troche sie pozmienialo w ciegu kilku lat wiec warto poszukac wymagan jakie sa na egzaminie (mam na mysli przygotowanie do jazdy - kiedys tego nie bylo) no i trzeba (...)

zaświadczenie o niekaralności

zaświadczenie o niekaralności

zaświadczenie o niekaralności witam moja sytuacja wygląda tak. w 2006roku dostalem wyrok 1rok pozbawienia wolnosci w zawieszeniu na 3 lata w 2007 dostalem wyrok 6miesiecy (...)

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

na dzieci. w tej chwili zaleglość jest na kwotę 9750 zł. Wiem, że mieszka w okolicy Londynu i pracuje. Nie wiem jednak gdzie. Dowiedzialam sie rownież , że pobiera benifity na (...)

wyrok a nieplacenie alimentow

wyrok a nieplacenie alimentow

córeczce. Poznałam go, jak był 4 lata po rozwodzie. Mieszkaliśmy w Niemczech, było dobrze, ale namówił mnie na powrót do Polski z moją kasą. No i zaczęło się! Płaciliśmy (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

czy warto się pogrążąć i narażać na dodatkowe koszty i kosekwencje. Pozdrawiam. Bezimienna a ja mamy pytanie.była zawarta umowa w erze na 2 telefony na wysoki abonament (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

- jest na miejscu poprostu. w kazda sobote idzie z dziadkiem ze str ojca na drobne zakupy, ten dziadek pomaga jej w nauce jak i daje drobne na drobne zachcianki. matka dziecka (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Doris2480 Ja polecam Kancelaria WEC i Kancelarie Ultimatum, niedość ze pokryli za mnie wpis w wysokości 4 tys. zł, to prowizja była śmiesznie mała. Sprawa ciągneł sie ponad 2 lata, (...)

Kiedy wygasnie wyrok - usuniecie z rejestru karanych

Kiedy wygasnie wyrok - usuniecie z rejestru karanych

podrapani koledzy. W wyroku zapisano: ...doprowdzajac do naruszenia czynnosci narzadu ciala pasazerow xyz , na czas nie przekraczajacy 7 dni w rozumieniu art. 157 & 2 kk, tj. (...)

Utrata prawa jazdy

Utrata prawa jazdy

. Prawo jazdy zostało mi zabrane na 2 lata i dostałem wyrok 6 miesięcy na 2 lata w zawieszeniu. Moje pytanie jest takie Czy i jak moge się ubiegać o skrócenie (...)

Czy pójdę siedzieć???

Czy pójdę siedzieć???

Czy pójdę siedzieć??? Wtam wszystkich i proszę o pomoc,ponad 3 lata temu ukradłem buty i zostałem ukarany karą 6 miesięcy na 3 lata w zawieszeniu, teraz niedawno znowu (...)

Za 40 zł wyrok od 2 lat do 8 w zawieszeniu przecież to kpina!!!

Za 40 zł wyrok od 2 lat do 8 w zawieszeniu przecież to kpina!!!

tresci art 521 kpk wynika ze moga oni wniesc kasacje od kazdego prawomocnego orzeczenia sadu konczacego postepowania, w tym od wyroku nakazowego, a po 2 nie dotyczy ich na mocy art. 523 par.4 (...)

Wyrok za jazdę ?na podwójnym gazie?

Wyrok za jazdę ?na podwójnym gazie?

stało. Sąd wydał następujący wyrok: - na podstawie art. 178a 1 k.k wymierzył karę 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata. - na (...)

Art.244 KK

Art.244 KK

] kesy u mnie sąd zasądził 6 mies. w zawieszeniu na 4 lata 800zł. kary ,zakazu nie przedlużył i dozór kuratora trzeba się dobrze tłumaczyć siekiera_78 witam, może (...)

Mam szanse na rozwód?

Mam szanse na rozwód?

pieniędzy przy sobie oby coś sobie kupić, i przyznaje że przez te lata 2 razy ją uderzyłem w tyłek.Podobno nigdy jej na nic niuepozwalałem i broniłem wyjść do kolegi i zatrzymywałem (...)

Czy moge pracowac i pobierac alimenty?

Czy moge pracowac i pobierac alimenty?

znajomych badz w wynajetym pokoju, lapie sie roznych prac nie na umowe. Nie otrzymuje zadnych innych dofinansowan. Ja i ojciec przebywamy na 2 koncach Polski, boje sie ze zalozy mi sprawe (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

zadłużenia odbyła się sprawa w sądzie. Co z przedawnieniem w mojej sytuacji? Jan W 2001 R ZAŁOZYLEM KONTO BANKOWE W PKO S.A. TYM Z BYCZKIEM DOSTAŁEM LIMIT NA KARCIE 1000 (...)

czy możliwy jest wyrok w zawieszeniu za kradzież rozbójniczą i groźby karalne?

czy możliwy jest wyrok w zawieszeniu za kradzież rozbójniczą i groźby karalne?

czy możliwy jest wyrok w zawieszeniu za kradzież rozbójniczą i groźby karalne? Czy możliwy jest wyrok jeżeli osoba ma następujące zarzuty z art. 280 § 1 kk, 281 § 1 kk (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

chce zgodzic sie na zabieranie jej do miejsca w ktorym mieszka. co moge w takiej sytuacji zrobic. jakie sa szanse na to ze on jednak bedzie mogl ja zabierac. dodam jeszcze ze Mala choruje (...)

AKT OSKARŻENIA-art.278KK & 1KK i art 12KK

AKT OSKARŻENIA-art.278KK & 1KK i art 12KK

AKT OSKARŻENIA-art.278KK & 1KK i art 12KK Witam, Zostałem oskarżony o kradzież z art. 278kk oraz 12kk, dostałem wyrok roku pozbawienia wolności w zawieszeniu (...)

Mam wyrok w zawieszeniu

Mam wyrok w zawieszeniu

Mam wyrok w zawieszeniu Mam wyrok w zawieszeniu prawomocny od listopada2003 na 2 lata - problem w tym że otrzymałam wezwanie jako podejrzana art.270 kk1 (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

, raz na 2 tyg. 30 minut poświęca >gotuje i puszka 850g pulpety w sosie koperkowym - 4 zł dziecko je 3 dni, kolejne 2 dni je to co babcia przyniesie >prasuje mu (...)

Łączenie wyroków

Łączenie wyroków

Łączenie wyroków Witam Mam pytanie w imieniu kolegi R.G. Kolega jest obecnie osadzonym w ZK Ruszcza Kolega w stresowych sytuacjach w związku z sytuacją rodzinną popełnił sporo (...)

pobicie

pobicie

. Leżał w szpitalu 4 dni :/ ja byłem pod wpływem alkoholu i :( dogadałem się z nim ale sprawa wciąż jest na policji co teraz? mariuszx1212 Witam.Piszę w takiej sprawie..Moja (...)