278 .1kk Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Kradzież, włamanie

Kradzież, włamanie

co wy do chu... gadacie boss Włamanie. Ustawodawca używa w art. 279 KK ogólnego określenia kto kradnie z włamaniem. O ile znamiona kradzieży zostały opisane w art. 278 KK, o tyle nigdzie (...)

Kradzież

Kradzież

osobie Nowa Witam mam pytanie do kogoś kto się orientuję w temacie. Kiedyś byłem skazany na 2 lata za rozbój. Teraz podwineła mi się noga za przestępstwo 278 1kk i 64 1kk. Zaznaczę (...)

Grzywna a działalność gospodarcza

Grzywna a działalność gospodarcza

kk dotyczące kradzieży... przyznałam się dobrowolnie do przyjęcia kary, zadoscuczynilam oddając równowartość towaru, zapłaciłam poręczenie majątkowe w wysokości 500 zł, Tyle ile zarządził (...)

Pechowa Sprzedaz na allegro

Pechowa Sprzedaz na allegro

informacje ze mam sie stawic na komende i mam byc przesluchany . Czy cos mi grozi ?Czy mam sie czego obawiac ? Artykuł 278 kk §1 i §2 amq00

czy za sciaganie plików i muzyki grozi kara??

czy za sciaganie plików i muzyki grozi kara??

narażone na odpowiedzialność cywilną względem właściciela praw autorskich. lola42 Zgodnie z art. 278 k.k. uzyskanie ? czyli np. ściągnięcie z internetu ? bez zgody osoby uprawnionej cudzego (...)

Akt oskarzenia-doradzcie

Akt oskarzenia-doradzcie

karne,uproszczone art 278 1kk) (Dariusz) wyrok może zapaś zaocznie czyli podczas twojej nieobecność oczywiście jeżeli nie będziesz zgadzał się z treścią wyroku możesz złożyć sprzeciw (...)

Czy mogę ubiegać się o wcześniejsze zatarcie skazania?

Czy mogę ubiegać się o wcześniejsze zatarcie skazania?

? Bardzo mi na tym zależy, ponieważ chciałbym zacząć pracę w uberze/bolcie. W KRK istnieje dokładnie coś takiego: art. 278 § 3 kk w zw. art. 34 § 1 kk art. 34 § 1a pkt 1 kk (...)

Art.278 §2 KK

Art.278 §2 KK

Art.278 §2 KK Witam! Moja bliska znajoma dostała wezwanie na przesłuchanie na policję. Jest podejrzana z art 278§2 KK. W roku 2007 odwiedziła ją policja. Podczas wizyty zabrali komputer (...)

Wezwanie do prokuratury

Wezwanie do prokuratury

Wezwanie do prokuratury Tydzien temu dostałem wezwanie do stawienia się w prokuraturze , jestem podejrzany o przestępstwo z art 278&1 kk. Domyslam sie ze chodzi o sytulacje z przed ponad 10 lat

Kradzież leśna ?!

Kradzież leśna ?!

kradzież leśna, czy może coś odrębnego? Pozdrawiam Czym innym jest ścięcie drzewa(278 § 1 kk), czym innym kradzież zciętego drzewa przez leśników, czym innym z kolei zebranie (...)

sprawa za nielegalnego officea

sprawa za nielegalnego officea

zawieszeniu na dwa lata za posiadanie, czy istnieje szansa, aby wyrok, który zapadnie był jedynie karą grzywny ?? na przykład używając art. 278 par. 3 kk. i powołać się na niską szkodliwość (...)

List gonczy

List gonczy

poszukiwanej,i czy przez nowelizacje art mogla zostac oczyszczona?*(drobnych złodziei (art 278 par. 1 kk, art. 284 par. 1 kk) Kto kradł "rzecz ruchomą" o wartości powyżej 250 zł, był (...)

Zarzuty policji

Zarzuty policji

lub okazane jest zdjęcie podejrzanego.Wygląda na to że policji pomylił się art gdyż zarzuty dotyczą dawnego 210kk ,a obecny to280kk OGIE Proponuję zaopatrzyć się jaknajszybciej w dobrego (...)

Co mogą mi zrobic..?? kto wie,niech doradzi...prosze.

Co mogą mi zrobic..?? kto wie,niech doradzi...prosze.

o pomoc. doradzcie. (Darek) proba wysłania tytus77 Po pierwsze ,jesli dobrze rozumiem toczy sie sprawa karna z art 278 par 1 kk /kradziez/ lub 284 par 1 kk /przwlaszczenie / ,musisz uczestniczyc (...)