270 kk 1 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

przez 270 dni. [b]Od 1 stycznia 2009 r. również ubezpieczone, których niezdolność do pracy przypada na okres ciąży mają prawo do zasiłku chorobowego przez okres do 270 dni[/b]. Adres: (...)

Witam, zostałem skazany z art.18 par 1 kk w zw. z art. 270 par 1 kk. Czy mogę być kierowcą zawodowym?

Witam, zostałem skazany z art.18 par 1 kk w zw. z art. 270 par 1 kk. Czy mogę być kierowcą zawodowym?

Witam, zostałem skazany z art.18 par 1 kk w zw. z art. 270 par 1 kk. Czy mogę być kierowcą zawodowym? Witam, zostałem skazany z art.18 par 1 kk w zw. z art. (...)

Fałszerstwo dokumentów

Fałszerstwo dokumentów

art. nie odnajduję. suavec To zobacz art. 270 par. 1 i par. 3. pozdrawiam! watson Suavec, przeczytaj art 270, par 1 i 3. Miłej lektury! watson Masz rację - zgadza się. Zwracam honor (...)

INTERPRETACJAA WYROKU

INTERPRETACJAA WYROKU

INTERPRETACJAA WYROKU Dzis dostalem wyrok w sprawie zfalszowania biletu parkingowego ale zbytnio go nie rozumiem wiec prosze o pomoc :) I... co stanowi wystepek 270 1kk i za to na podstawie art 270

INTERPRETACJA WYROKU

INTERPRETACJA WYROKU

INTERPRETACJA WYROKU Dzis dostalem wyrok w sprawie zfalszowania biletu parkingowego ale zbytnio go nie rozumiem wiec prosze o pomoc :) I... co stanowi wystepek 270 1kk i za to na podstawie art 270

Art 270 kk

Art 270 kk

weryfikacji danych ja przyznalem,że dane te sa nieprawdziwe a ja nie chce pozyczki. Bank sprawe oddał do prokuratora i jestem oskarzony z art 270 par 1. Przedmiotowy dokument (plik .jpg) ktory wygenerowałem

Wyrok sądu, brak odzyskania szkody.

Wyrok sądu, brak odzyskania szkody.

przez co doprowadzona do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 65.000 zł tj. przestępstwo z art. 286 1 kk i art 270 1 kk w zw. z art. 11 2kk (edit. obydwaj (...)

Podrobienie podpisu na umowie kredytowej

Podrobienie podpisu na umowie kredytowej

.......... oskarżonemu o popełnienie przestepstwa z art 286 1 kk i art. 270 1 kk w zw. Z art. 11 2 kk" Ponizej pouczenie. Czyli nic z tego co zaproponował prokurator? (...)

"Lewa" legitymcja

przyjażdu do Kutna na rozprawe. Proszę o pomoc. (chocoladee) Czyn użycia podrobionego lub przerobionego dokumentu za autentyczny zagrożony jest karą od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności (art. 270 (...)

zaświadczenie o niekaralności

zaświadczenie o niekaralności

czynu z Art. 270&1 k.k.i Art. 12 k.k. Otrzymałam wezwanie do zapłaty grzywny oraz kosztów sądowych. Więc chyba nie otrzymam zaświadczenia o niekaralności, ale bym chciała się upewnić. (...)

art 270 Kk w donosie

art 270 Kk w donosie

art 270 Kk w donosie Witam , mam dosyć duży problem który sam sobie stworzyłem. Pisałem donosy do różnych instytucji na rodzinę która mnie okradła. w donosach podpisywałem się nieswoim (...)

Podrobiona legitymacja

Podrobiona legitymacja

falszerstwo wg. art. 270 KK grozi grzywna, kara ograniczenia wolnosci albo pozbawienia wolnosci od 3 m-cy do lat 5-ciu. mrshan Najlepiej staw sie na policji jezeli jeszcze tego nie zrobiles. Tam cie (...)

 Oszukany przez prokuraturę?

Oszukany przez prokuraturę?

Oszukany przez prokuraturę? Witam. W roku 2007 brat wziął telefon na abonament w Play i sprzedał ten telefon. W roku 2019 prokuratura oskarżyła go o czyn z art. 286 paragraf 1 k. k. i 270 paragraf (...)

Problem z umorzeniem egzekucji komorniczej

Problem z umorzeniem egzekucji komorniczej

przeze mnie i sprawę przekazała Prokuraturze Rejonowej, gdzie wezwano podejrzanego. Ten przyznał się do popełnienia przestępstwa z art. 286 § 1kk i art. 270 § 1 kk. Minęły (...)

co grozi za sfałszowanie legitymacja szkolna ?

co grozi za sfałszowanie legitymacja szkolna ?

to grozi? art. 270 par 1 kk Cezary12654 kara pozbawienia wolności na 3 miesiące w zawieszeniu na 3 lata. utysk

czy można legalnie podrabiać dokumenty?

czy można legalnie podrabiać dokumenty?

krajów, prawa jazdy i tego typu rzeczy, ale tylko żeby postawić to na półce, tzn. nie wypuszczam ich w obieg. Ale czy to legalne? Art. 270. § 1 k.k. Kto, w celu użycia za autentyczny, (...)

Mam wyrok w zawieszeniu

Mam wyrok w zawieszeniu

odpowiedź fachowców... LukrecjaBorgia 1 marca 2009 r. otrzymałem wyrok pół roku w zawieszeniu na 2 lata i karę grzywny /którą wpłaciłem/.kiedy może nastąpić zamazanie w aktach. interesuje mnie (...)

Fałszerstwo dokumentu

Fałszerstwo dokumentu

. 270 par.1 kk (zagrozenie do 5 lat), a w przypadku niskiej szkodliwosci czynu, moze byc jedynie dochodzone powodztwem cywilnym odszkodowanie za w/w czyn. Jednak z tresci wypowiedzi widac ze czyn ma

pobicie z \

pobicie z \"utwardzeniem dłoni\"...

kumulacja art. 159 kk. z art. 158 § 2 ? ponieważ pojawia się już skutek. Wówczas kwalifikacja będzie łączna na podstawie art. 11 § 2 kk. Może być również kumulacja art. 159 k.k. (...)

Podrobienie dowodu wpłaty

Podrobienie dowodu wpłaty

takiego dokumentu jako autentycznego. Zgodnie z treścią art. 270 kk odpowiedzialność karna kształtuje się w wymiarze od kary grzywny poprzez karę ograniczenia wolności do kary pozbawienia (...)

Podejrzany z art. 270 kk

Podejrzany z art. 270 kk

Podejrzany z art. 270 kk Witam Proszę o poradę dla osoby podejrzanej o przestępstwo z art.270 KK (zarzut:posługiwanie się i przerobienie-zmiana daty biletu autobusowego na okaziciela)Osoba (...)

art. 286 § 1 kk

art. 286 § 1 kk

przestępstwa z art. 286 § 1. PPHUEDMAR Zapraszamy do zapoznania się z poradą prawną: Utracone korzyści w rozumieniu art. 286 kk. e-prawnikpl witam mam pytanie czy art.286 1kk jest zwiazany (...)

Proszę o fachową opinię  - interpretacja przepisu 72 § 1 i 2 KK

Proszę o fachową opinię - interpretacja przepisu 72 § 1 i 2 KK

Proszę o fachową opinię - interpretacja przepisu 72 § 1 i 2 KK Bardzo proszę o pomoc w zinterpretowaniu art 72 § 1 i 2 KK, szczegółowo opisanego na waszej stronie : http://e-prawnik.pl/domowy

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

wspólnego z 212 kk mój sąsiad z zazdrości do mojej działalności wyraził się że nie mam kompetencji do prowadzenia firmy jestem hamówa i oszukuje i kradnę kasę im założyliśmy sprawę z mężem (...)

Wyrok skazujący

Wyrok skazujący

;1kk ,w zb art 270 & 1kk,w zb. 297 kk. Mam problemy z matka i chcialbym zalatwic jej opieke przd odbywaniem kary . Prosze o wypowiedz disiaj. (Janek) Jeżeli oskarżonemu zarzuca się popełnienie

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

tzw. opłat manipulacyjnych, które podmiot dokonujący windykacji pobiera na koszty własnej działalności. Takie działanie może być kwalifikowane jako przestępstwo z art. 286 § 1 k.k., polegające (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

cenie 13,40 zł, a opłata za pobranie 3,20 zł plus 1 zł ubezpieczenie, co daje 17,60 zł za przesyłkę pobraniową. zwolus Jest 24/11/2019,a ci zlodzieje nadal dzialaja. Mnie tez zrobili na 2.10zl odrazu (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

skazanego obowiązków na podstawie art 72 par 1 kk znajdują się w sekretariatach wydziałów, kurator prowadzi tam kontrole okresu próby na zarządzenie sędziego w trybie art. 14 kkw. W zasadzie (...)

Podrobienie dokumentu Art 270$1

Podrobienie dokumentu Art 270$1

Podrobienie dokumentu Art 270$1 Podrobilem bilet parkingowy :P i zostalem zlapany przez straz miejska nastepnie przejety bez policje po paru tyg. zrobiono mi zdjecia i pobrano odciski palcow. Podczas

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

uzgodnionej z nim kary za czyn I z art 226 par 1 kk - 2 mies pozbawienia wolnosci, za czyn II z art. 224 par 2 kk w zw. z art 157 par 2 kk - 6 miesiecy, za czyn III z art 190 par 1 (...)

1

2

3

4

5

...

10