2500 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

dziecka ma je gdzieś, komornik ledwie wyciąga od niego wyrzygane alimenty (przyznano mi 500 zł na chore dziecko, gdzie jego miesięczne leczenie i utrzymanie kosztuje 2500 zł) Zadłużyłam się u rodziny, (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

. Matka i ojciec dziecka są po rozwodzie, każde mieszka oddzielnie. Ona zarabia 2000zł?. On 2500. Matka dziecka, wychodzi za mąż. Nowy mąż, no niech zarabia tak samo jak poprzedni 2500. Nowe (...)

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

zakup okrycia(ciuchy). Matka wynajmuje mieszkanie mimo ze zarabia 800 zl. Ja mam wlasne na kredyt zresztą ale jednak mam + 2500 zl na miesiac -oplaty,kredyty,dojazdy do pracy,zywnosc... Matka jej chce

jak sąd ustala wysokość alimentów przy zarobkach 2500 na ręke?

jak sąd ustala wysokość alimentów przy zarobkach 2500 na ręke?

jak sąd ustala wysokość alimentów przy zarobkach 2500 na ręke? jak sąd ustala wysokość alimentów przy zarobkach 2500 na ręke?

Otrzymanie dopłaty do odszkodowania po sprzedaży szkody

Otrzymanie dopłaty do odszkodowania po sprzedaży szkody

po dwóch miesiącach ubezpieczenie wypłaciło Mi dopłatę 2500 do odszkodowania. Nie zwracałem się ani nic nie robiłem po sprzedaży szkody. Po prostu poinformowali Mnie o ponownym przeliczeniu kosztorysu

wydzielenie działki jako odstępstwo od zatwierdzonego projektu

wydzielenie działki jako odstępstwo od zatwierdzonego projektu

, a jednocześnie ?parcela? pomniejszy się o ok. 400 m2 ? zostanie ok. 2100 m2 ? mpzp narzuca 2500 m2) pomoże ktoś? pozdrawiam serdecznie

OC i praca bez umowy

OC i praca bez umowy

naprawiać ponieważ koszta samochodu przewyższa koszty naprawy . Samochód marki ciqecento można kupić za grosze jednak mój pracodawca twierdzi ze zakupił go za 2500 zł i wymaga odemnie zwrotu pieniędzy

Vindico

Vindico

-2500 doszło mi -kolejne parę setek za prowadzenie sprawy przez Vindico i teraz następne faktury przychodzą. Podsumowując-firma, która miała odzyskać mi pieniądze cały czas mnie doi. W jaki sposób (...)

prawo

prawo

500/razem 2500 netto aby mieć 2500 netto trzeba zarabiać około 3500 brutto i teraz Od dnia 1 stycznia 2013 r. wysokość minimalnego wynagrodzenia pracownika zatrudnionego w pełnym miesięcznym (...)

Alimenty bez rozwodu

Alimenty bez rozwodu

wszystkim o mieszkanie samotna matka z dziećmi zapewne je dostanie bez dużych przeszkód. Dzieci muszą gdzieś mieszkać. Pytanie: Mąż zarabia netto ok. 2500. Ja pracuję, zarabiam netto 900 zł. odp: (...)

ALIMENTY! NOWOSC!

ALIMENTY! NOWOSC!

odzyskac te pieniądze. Odpowiedzią było stwierdzenie, że jest to prawie nie możliwe. Od sierpnia ubiegłego roku 100 zł ląduje gdzieś indziej. Plus 2500 zł zaległości. O co chodzi? Proszę o pomoc

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

dziecko 500zloty,mieszkamy we wloszech ex zarabia 2500 funtow,moje oczekiwania dla dziecka to minimum 1500zl sprawiedliwa alimenty.pl Nieźle czyli chcesz powiedziec ,ze miesieczne utrzymanie twojego dziecka

ludzki

ludzki

" zaradnych - bo przecież dochód 2500,- to dziś żaden majątek niestetety przy opłatach 1200,- . Należałoby się nam w prasie choć słowo ,,uznania". A tak poza tym liczę wreszcie na jakąś kampanię (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

zarabia ok. 2500 zlo mies i nie ma zadnych zobowiazan, kredytow. I czy to prawda ze ojciec placi na matke przez 3 mies po porodzie jesli ona nie ma mozliwosci sama sie utrzymac, aha i jeszcze cos..choc

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

ALIMENCIARZA. Nawet z miłości, tym bardziej że oni podejrzanie często się zakochują... babsztyl wredny Proszę o radę. Mam zasądzone alimenty 220 zł. Sama zarabiam 2500,- i jakoś radzę sobie z (...)

piwo na kajaku kosztuje 2500 zł !!!

piwo na kajaku kosztuje 2500 zł !!!

piwo na kajaku kosztuje 2500 zł !!! Witam! Kilka piw na kajaku może kosztować min. 2,5 tys. zł. Napoje wyskokowe znikną z wyznaczonych kąpielisk. Będą grzywny za pomoc w kupnie alkoholu nieletnim

Podział gospodarstwa rolnego

Podział gospodarstwa rolnego

gruntu 2500 m2 - nr 767 - powierzchnia gruntu 2600 m2 - nr 865/6 - powierzchnia gruntu 2300 m2 - nr 51/3 - powierzchnia gruntu 3700 m2 - nr 1158 - powierzchnia gruntu 900 m2 Łącznie: 34 700,00 m

Oplaty za DPS przez malzonka i zstepnych

Oplaty za DPS przez malzonka i zstepnych

komornicze. Mieszkam za granica ale na doplacanie 2500 zl mnie nie stac.

Rozwód

Rozwód

Rozwód Witam, rok temu mój mąż wyjechał do Wietnamu na kontrakt półroczny, jednak zamiast z niego wrócić złożył pozew rozwodowy. Zostawił mnie z 2 dzieci na wynajętym mieszkaniu z pensja 2500

Matka a Syn , a Dom współwłasnością obojga rodziców

Matka a Syn , a Dom współwłasnością obojga rodziców

ogólnie miru domowego. A wyprowadzka nie wchodzi w grę iż wynajem choćby kawalerki w moim mieście to 1200 zł wraz z opłatami przy zarobkach 2500 to nie wchodzi w grę , ja rozumiem ze ktoś może (...)

Obniżenie wynagrodzenia

Obniżenie wynagrodzenia

Obniżenie wynagrodzenia Witam, od maja rozpoczęłam nową pracę - z pracodawcą umawiałam się na wynagrodzenie w kwocie 2500 zł. Gdy rozpoczęłam pracę na umowie otrzymałam wyższą kwotę - 2 (...)

Koszty prawnika

Koszty prawnika

2500 zł w wyniku ugody (za którą również poniosę koszty). W umowie z nim mam opłatę wstępną 1000 zł, koszty zastępstwa procesowego oraz 10% od ugranej kwoty. Pytanie czy takie zapisy się stosuje (...)

PIT 37 nadpłata i korekta

PIT 37 nadpłata i korekta

nadpłata podatku będzie większa niż ta którą dostałem (2500). Jak wygląda w takim razie sytuacja zwrotu ? Na podatki.gov pokazuje mi ciągle że zostala nadpłata zwrócona pierwotna a nie ta druga.

sprawa alimentacyjna - adwokat Warszawa!

sprawa alimentacyjna - adwokat Warszawa!

dużym wsparciem w trudnym czasie przed sądem i walczy jak lwica. Wygrała mi wysokie alimenty na moje córeczki (po 2500) i winę męża w rozwodzie. Polecam panią Joannę do trudnych spraw to najlepszy (...)

Dziedziczenie udziałów w spółce z o.o.

Dziedziczenie udziałów w spółce z o.o.

udziałów o wartości 50 zł. W tym przypadku gdy jeden ze wspólników umiera sprawa jest prosta, dziedziczone jest 2500 zł przez jego spadkobierców. Ale co jeśli Piotr pożyczył spółce 70 000 , (...)

Niewywiązanie się z umowy przez ekipę remontową

Niewywiązanie się z umowy przez ekipę remontową

opóźnienia ekipa się zawinęła dziękując za współpracę. W tym momencie właściciel firmy żąda rozliczenia się za materiały i zapłaty za prace, które wykonali. Firma dostała 2500 zł zaliczki (...)

Zakaz palenia

Zakaz palenia

dla 3 lokali. Kominiarz przeczyścił im komin i czekamy na inspektora który ma sprawdzic i teraz sasiad który jest winny powiedział ze bedziemy placic po 1500 od mieszkania lub 2500 razem. Ale za co (...)

jakie konto wybrać ?

jakie konto wybrać ?

konta, internetowe przelewy krajowe (w tym do ZUS i US), wydanie i używanie karty płatniczej, wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatach sieci

najlepszy adwokat Warszawa-opinia

najlepszy adwokat Warszawa-opinia

wygrałyśmy i rozwód z winy męża, alimenty na córki po 2500 zł na każdą. Przez caly ten czas mimo zastraszania przez bylego juz męża wiedzialam, że jestem w dobrych rękach i dawalo mi to ogromne (...)

Wysoki koszt parkowania rozbitego samochodu...

Wysoki koszt parkowania rozbitego samochodu...

chce zabrać auto z placu warsztatu. Okazuje się, że właściciel chce 20 pln za dobę postoju auta. W sumie wychodzi to 2500 pln. Troszkę dużo. Jak wyjąć auto z warsztatu bez awantury? Nadmieniam, (...)

1

2

3