244 kk 1 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Prośba o wyjaśnienie wyroku sądu.

Prośba o wyjaśnienie wyroku sądu.

244 k.k. skazuje go, a na podstawie art. 244 k.k. w zw. z art. 58 § 3 k.k. wymierza mu karę 3 (trzech) miesięcy ograniczenia wolności, z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej, (...)

Art.244 KK

Art.244 KK

16.10.2016 zmusiły go aby pojechać po córkę wsiadł do auta trzeźwy ale zatrzymała go policja zawiasy dołączyły mu się w 11.2016 a sprawę z mamy z parafrazując 244kk 64&1 jak się bronić (...)

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

A,B ,C+E D+E CZY TO CI WYSTARCZY ???????????? menda Po 1 nie da sie odzyskać wczesniej prawa jazdy. Ustawodawca przewidział w art. 84 § 1 k.k mozliwośc uznania środka karnego w postaci (...)

Jazda bez prawa jazdy(Sądowy zakaz jazdy samochodem)

Jazda bez prawa jazdy(Sądowy zakaz jazdy samochodem)

czy jest w ogóle coś do zrobienia żeby uniknąć wyroku więzienia. WItam, na podstawie art. 244 kk kara jaka grozi za naruszenie zakazu sądowego wynosi do 3 lat ( od 1 miesiąca). Dodatkowo (...)

Zatrzymanie prawa jazdy na 8 miesięcy - kiedy powinienem oddać dokument?

Zatrzymanie prawa jazdy na 8 miesięcy - kiedy powinienem oddać dokument?

uprawnień jest zabronione, tj. 1. przed wyrokiem Sądu - zatrzymane przez Policję: wykroczenie, 2. po wyroku Sądu (w okresie zakazu): przestępstwo z art. 244 kk ps. gdy nie zostało odebrane (...)

Możliwość łączenia wyroków po upływie 2 lat pomiędzy wyrokami z tego samego artykułu 244

Możliwość łączenia wyroków po upływie 2 lat pomiędzy wyrokami z tego samego artykułu 244

Możliwość łączenia wyroków po upływie 2 lat pomiędzy wyrokami z tego samego artykułu 244 W skrócie wyjasnie w czym rzecz: dnia 7.10.2010 roku zostałem skazany z art. 244 na karę 1 (...)

pobicie z \

pobicie z \"utwardzeniem dłoni\"...

kumulacja art. 159 kk. z art. 158 § 2 ? ponieważ pojawia się już skutek. Wówczas kwalifikacja będzie łączna na podstawie art. 11 § 2 kk. Może być również kumulacja art. 159 k.k. (...)

poslugiwania prawo jazdy kolegi

poslugiwania prawo jazdy kolegi

( 275kk) jesli jeszcze poslugujesz sie dokumentem cudzym bo Twoj zostal zatrzymany przez Sad to jeszcze popelniasz przestepstwo z art 244 kk . Kara przewidziana za to - pozbawienie wolnosci (...)

art. 286 § 1 kk

art. 286 § 1 kk

przestępstwa z art. 286 § 1. PPHUEDMAR Zapraszamy do zapoznania się z poradą prawną: Utracone korzyści w rozumieniu art. 286 kk. e-prawnikpl witam mam pytanie czy art.286 1kk jest zwiazany (...)

Proszę o fachową opinię  - interpretacja przepisu 72 § 1 i 2 KK

Proszę o fachową opinię - interpretacja przepisu 72 § 1 i 2 KK

Proszę o fachową opinię - interpretacja przepisu 72 § 1 i 2 KK Bardzo proszę o pomoc w zinterpretowaniu art 72 § 1 i 2 KK, szczegółowo opisanego na waszej stronie : http://e-prawnik.pl/domowy

zasadność zatrzymania przez policję

zasadność zatrzymania przez policję

zasadność zatrzymania przez policję Moje sprawa przedstawia się następująco. Zostałem zatrzymany przez Policję ponieważ zgodnie z policjantem złamałem art. 244 par. 1 kpk. Napisałem zażalenie (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

wspólnego z 212 kk mój sąsiad z zazdrości do mojej działalności wyraził się że nie mam kompetencji do prowadzenia firmy jestem hamówa i oszukuje i kradnę kasę im założyliśmy sprawę z mężem (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

tzw. opłat manipulacyjnych, które podmiot dokonujący windykacji pobiera na koszty własnej działalności. Takie działanie może być kwalifikowane jako przestępstwo z art. 286 § 1 k.k., polegające (...)

Prowadzenie pojazdu bez uprawnien

Prowadzenie pojazdu bez uprawnien

wiemy, na podstawie art. 244 KK, kto nie stosuje się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Niestety, ani grzywny ani pozbawienie wolności (...)

prowadzenie pojazdu po utracie prawa jazdy.

prowadzenie pojazdu po utracie prawa jazdy.

ale w centrum miasta. Wiem że nie ma tego prawa jazdy, wiec jezdzi na lewo. Czym grozi taka głupota, bo nie wiem jak inaczej to nazwac.? więzienie! nological art. 244 k.k. -kara pozbawienia wolności (...)

Utrata prawa jazdy

Utrata prawa jazdy

zatrzymali trzeźwą po wyroku? kamilka123 Jak policja złapie Cię przed wyrokiem - mandat za brak uprawnień. Jak policja złapie Cię po wyroku - art. 244 k.k. -kara pozbawienia wolności do lat (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

skazanego obowiązków na podstawie art 72 par 1 kk znajdują się w sekretariatach wydziałów, kurator prowadzi tam kontrole okresu próby na zarządzenie sędziego w trybie art. 14 kkw. W zasadzie (...)

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

uzgodnionej z nim kary za czyn I z art 226 par 1 kk - 2 mies pozbawienia wolnosci, za czyn II z art. 224 par 2 kk w zw. z art 157 par 2 kk - 6 miesiecy, za czyn III z art 190 par 1 (...)

Art. 224 § 2 kk w zb z art. 226 § 1 kk w zw. z art. 11§ 2 kk

Art. 224 § 2 kk w zb z art. 226 § 1 kk w zw. z art. 11§ 2 kk

Art. 224 § 2 kk w zb z art. 226 § 1 kk w zw. z art. 11§ 2 kk Witam. Mam pytanie odnośnie przestępstwa popełnionego w '' czasie próby ''. Znajomy 1 kwietnia 2018 popełnił (...)

Kradzież, Pobicie

Kradzież, Pobicie

z art. 57 a 1$kk Również jest napisane oskarżony art. 157$2kk w zw z art. 57 a 1$kk Na podstawie wyników prowadzonego dochodzenia, zgodnie z art.331$1,332$1 i 3 kpk Jest (...)

Proszę o pomoc- zamieszki na stadionach

Proszę o pomoc- zamieszki na stadionach

adwokata sąd musiał odrzucić wniosek gdyż w przeciwnym wypadku dostał by od razu list z wyrokiem. Za 1 sprawę ma postawione następujące zarzuty: art. 223kk i art. 158§1 kk (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

działa w sposób określony w § 1 w celu wymuszenia zwrotu wierzytelności, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Zgodnie z art. 191 par. 1 kodeksu karnego (dalej: k.k.), (...)

Czy mogę ubiegać się o wcześniejsze zatarcie skazania?

Czy mogę ubiegać się o wcześniejsze zatarcie skazania?

? Bardzo mi na tym zależy, ponieważ chciałbym zacząć pracę w uberze/bolcie. W KRK istnieje dokładnie coś takiego: art. 278 § 3 kk w zw. art. 34 § 1 kk art. 34 § 1a pkt 1 kk (...)

czy ja idę do więzienia ???

czy ja idę do więzienia ???

dziennych grzywny przyjmując wysokość jednej stawki dziennej na kwotę 10 zł. 2. Na mocy art. 63 &1 kk zalicza oskarżonemu na poczet wymierzonej mu kary grzywny okres rzeczywistego pozbawienia (...)

Komornik za .... zaufanie...;o(

Komornik za .... zaufanie...;o(

, powołując się na art. 244 Kodeksu Karnego, że złożę skargę do sądu i za nierespektowanie postanowienia sądu może iść na 3 lata do więzienia. Dziecka nie dostaję nadal, ale miałem przez rok (...)

 art. 209 § 1 kk

art. 209 § 1 kk

po osiągnięciu przez dziecko pełnoletności i znalezieniu przez nie dochodowej pracy, zarządać alimentów od dziecka na podstawie art. 209 § 1 kk?? Czy sytuacja unikania przez ojca płacenie (...)

podejrzany z art. 286 §1 kk, czy Policja ma obowiązek pobrać odciski palców?

podejrzany z art. 286 §1 kk, czy Policja ma obowiązek pobrać odciski palców?

zawiadomienie ze jestem oskarzony z art. 286 1kk i 287 1 kk w zw z 11 2 kk sprawa wyglada tak kiedys wystawilem ksiazki przez konto mojego kolegi kiedy dostalem na konto pieniadze od (...)

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

wierzyciela. reasumują czy obecny bank w porozumieniu z obecnym wierzycielem pwyczerpali znamiona przestępstwa z art. 284 § 1 lub 2 k.k. i art. 286 § 1 k.k. w zw. z art. 11 § 2 (...)

JAKI GROZI WYROK ZA CZYN ART.270KK ???

JAKI GROZI WYROK ZA CZYN ART.270KK ???

JAKI GROZI WYROK ZA CZYN ART.270KK ??? JAKI GROZI WYROK ZA CZYN Z ART.270KK&1 JEŻELI TA OSOBA MA JUŻ WYROK ZA CZYN Z ART.286KK(WYROK 29.11.2003 - 1 ROK W ZAWIESZENIU NA 2 (...)

może Wy mi pomożecie

może Wy mi pomożecie

dziennych grzywny przyjmując wysokość jednej stawki dziennej na kwotę 10 zł. 2. Na mocy art. 63 &1 kk zalicza oskarżonemu na poczet wymierzonej mu kary grzywny okres rzeczywistego pozbawienia (...)

1

2

3

4

5

...

10