Logowanie

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

• Procedura Wyboru Prezesa (Członka Zarządu w Sp. z o.o.)22 Kwietnia 2013

Dotyczy: Procedura Wyboru Prezesa (Członka Zarządu w Sp. z o.o.) Dzień Dobry, w spółce z o.o. podział własności jest następujący: Udziałowiec A1: 40% Udziałowiec A2: 37% Udziałowiec A3: (...)

• Problem z PIT-11a9 Kwietnia 2005

Mam problem z Pit-em 11a. Otrzymałam go w tym roku pierwszy raz (dotychczas był to PIT-40), ponieważ rentę socjalnąa, którą otrzymywałam do sierpnia, wstrzymano mi, gdyz zaczęłam pracować. I teraz... (...)

• Krok po kroku PIT 16a7 Stycznia 2011

Witam Mam pytanie czy ktoś może przesłac informacje jak krok po kroku rozliczyć PIT 16a będę bardzo wdzieczny.Z góry dziekuje za wszelka pomoc

• Art. 268a kodeksu karnego - niszczenie danych informatycznych21 Listopada 2011

Witam i sory za problemy dyslektyczne na wstępie piszę jeśli omyliłem działy proszę umieszczenie w odpowiednim dziale a teraz do rzeczy jestem posądzony a narzazie wzywany na jako podejrzany na policje Art. (...)

• pit 16a wzór wypełniony za 20103 Lutego 2011

Witam Gdzie znajde wzór wypełnionego pitu 16A?Z góry dziekuję

• wypełniony Wzór PIT 16A ZA 201024 Stycznia 2011

witam Gdzie znajdę wzór PIT 16A już wypełniony za rok 2010?Będę bardzo wdzięczny

• problem z załącznikiem PCC-1/A - pomocy10 Października 2004

Witam! Mam następujący problem - kupiłem ostatnio samochód osobowy (jako osoba prywatna), był on zarejestrowany na 2 osoby. Przy zakupie - z powodów niewiedzy - nie wypełniliśmy załącznika PCC-1/A (...)

• 178a 2kk . Proszę o szybką odpowiedz!21 Grudnia 2011

Witam . Jechałem z dyskoteki rowerem , po przejechaniu 200m zatrzymał mnie radiowóz (0,49dm w wydychanym powietrzu) niedawno dostałem list sądu , który wymierzył mi : - 4 mies w zawieszeniu na 3 lata pozbawienia (...)

• renta inwalidzka 2011a umowa o dzieło2 Czerwca 2011

Mam rentę inwalidzką, ale ona nawet nie wystarcza mi na lekarstwa, a co dopiero na na pożywienie i inne potrzeby względem rodziny! Czy będąc na rencie mogę zatrudnić się na umowie o dzieło?

• Przedawnienie wyroku sądu21 Sierpnia 2006

Proszę o pomoc mam wyrok sądu w sprawie należności niewypłaconych za pracę sąd zasądził x kwotę ale nie ma możliwości ściągnąć od pracodawcy tej kwoty poniewarz jest niewypłacalny. Czy istnieje (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane