207 par 144 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


207 par 1

207 par 1

207 par 1 Czy jeśli zostałemoskarżony z art.207 par.1 moge liczyć na kare w zawieszeniu?prosze o pilną odpowiedź

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

zarzucono kwalifikowane znęcanie, tj. znęcanie połączone ze stosowaniem szczególnego okrucieństwa lub skutkujące targnięciem się pokrzywdzonego na własne życie (art. 207 par. 2 lub 3 Kk). (...)

Wyniki konkursu na aplikację ogólną 2010 !

Wyniki konkursu na aplikację ogólną 2010 !

Konrad 203 . Kazek Przemysław 204 . Kącka Natalia Maria 205 . Kątnik Mariusz 206 . Kędzierski Piotr Jerzy 207 . Kęska Joanna 208 . Kiliszowska Paulina 209 . Kiszka Magdalena Anna 210 . Klisiewicz Karina

TATUS WEZWAL POLICJE!!!!!!!!!!!

TATUS WEZWAL POLICJE!!!!!!!!!!!

uywnie slow ogolnie przyjetych za obelzywe grozi karaz z kodeksu karnego. to sie nazywa : art. 207 KK par. 1. Kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą najbliższą lub nad inną osobą (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

majątkowych na alimentowanie jej potrzeb (art. 133 par. 2). W razie dalszych pytań proszę o kontakt mailowy (timsparv@prokonto.pl). /Z poważaniem/ Marcin/ doradca prawny/ Lohengrin W takiej sytuacji (...)

Help! Pierwszy akt oskarżenia !!!

Help! Pierwszy akt oskarżenia !!!

zawnioskowane a w kodeksie wszystko jest jak byk wystarczy czytac... jak ty zdałas egzamin ja Witam Bardzo proszę o pomoc. Muszę napisać prokuratorski akt oskarżenia z art 207 i zupełnie nie wiem (...)

Depresja a rozwód

Depresja a rozwód

art. 207 par. 1. Trudno przewidzieć jaki będzie rezultat bowiem jedynym moim świadkiem na wypadki przemocy jest mój 8 letni syn. Moi wspólokatorzy wykańczają mnie psychicznie, na każdym kroku

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

" do moich dochodów (ja wiem, ze par 144 Kodeksu rodzinnego o tym mówi, ale nie znalazłam nic ponad to...) Pozdrawiam Sonija tak jak pisałam - nie ma bezpośreniego paragrafu mówiącego o braniu (...)