2013 kindergeld zmiany Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

mi znany. Ponadto obawiam się, że pobiera tam kindergeld , który mu się nie należy, a o który chciałabym się starać, ponieważ sama pracuję w Niemczech. Proszę o pomoc. Mój e-mail joannarecka@wp.pl

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Majchrowskiego: becikowe w wysokości 500zł adamN Hej, mam mało skomplikowane pytanie i proszę o taką samą odpowiedź. Wysokość becikowego na rok 2013, i czy nastąpiły zmiany w kwestiach (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progu podatkowego w wysokości 85 528 zł. wielsław Tu znajdziesz wszystkie info: Progi podatkowe w 2012 roku. Juz niedługo poznamy nowe stawki na 2013. adamN Hej, ludzie, prosze pilnie o informacje ile

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

na L4. Zus nie chce wypłacić mi pieniędzy za chorobę. Od sierpnia 2013 roku byłam zgłoszona do ubezpieczeń w tym do chorobowego. Urodziłam dziecko 25.12.2013 - nie wygłaszałam się od sierpnia (...)

duże zmiany podatkowe w 2013

duże zmiany podatkowe w 2013

duże zmiany podatkowe w 2013 W 2013 roku wzrasta podatek od nieruchomości, drożeje kawa, wzrasta akcyza na tytoń więc wzrośnie cena papierosów. Zmieniają się też zasady rozliczania (...)

zmiany w VAT 2013 /  2014

zmiany w VAT 2013 / 2014

zmiany w VAT 2013 / 2014 Te wszystkie zmiany Vat, które były zapowiadane przez rząd, będą wprowadzone dopiero w roku 2014 czy zostało to jakoś dziwnie podzielone i część w przyszłym (...)

zmiany w prawie czekają nas w 2013 r.

zmiany w prawie czekają nas w 2013 r.

zmiany w prawie czekają nas w 2013 r. Jakie zmiany w prawie czekają nas w 2013 r.? Ktoś może mi taki spis tutaj rzedstawić głównych i najważniejszych zmian?

miany w podatku akcyzowym 2013

miany w podatku akcyzowym 2013

miany w podatku akcyzowym 2013 witam od kiedy mają obowiązywać, zmiany w podatku akcyzowym. tzn tak jak temacie wątku wiem ze od 2013 roku ale od 1 stycznia czy innego czasu? Tak z 1 stycznia

'Nowe' prawo jazdy

'Nowe' prawo jazdy

'Nowe' prawo jazdy Witam Jak wiadomo, 19 Stycznia 2013 mają wejść zmiany w egzaminowaniu na prawo jazdy. W związku z tym mam kilka pytań, na które być może nie da się odpowiedzieć jednoznacznie (...)

Najniższa średnia krajowa 2012

Najniższa średnia krajowa 2012

zmiany w kodeskie pracy to zaden problem znalezc je na internecie. kazda strona zajmujaca sie chociaz troche prawem i ustawami rządowymi ma liste takich zmian. karinka56 pensja ma wzrastac, ale jelsi

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

lokalu . W 2013 roku po wyjściu za mąż przeprowadziłam się z malutkim synkiem do męża bo w mieszkaniu mojej mamy nie było możliwości zamieszkania z małym dzieckiem- mieszkałam w pokoju przejściowym (...)

zmiany w VAT z 2013 rokiem

zmiany w VAT z 2013 rokiem

zmiany w VAT z 2013 rokiem Z dniem 1 stycznia 2013 r. zmianie ulegną zasady dotyczące wystawiania faktur VAT. Podatnik będzie miał możliwość wyboru czy dokumentować wykonaną czynność (...)

W 2013 roku będzie łatwiej o własne mieszkanie.

W 2013 roku będzie łatwiej o własne mieszkanie.

W 2013 roku będzie łatwiej o własne mieszkanie. W 2013 r. łatwiej o własne mieszkanie Mimo spadku cen nieruchomości wielu Polaków nadal nie ma możliwości sfinansowania zakup własnego mieszkania. (...)

Prośba o poradę w kwestii zwrotu opłaconego czynszu

Prośba o poradę w kwestii zwrotu opłaconego czynszu

wpłaconych przez nas od stwierdzonej daty zajęcia kanału wentylacyjnego na poczet przyszłych opłat czynszowych. 5) I ponadto, jeśli zajęcie kanału wentylacyjnego miało miejsce przed sierpniem 2013 (...)

URLOP/PLANOWANIE URLOPÓW JAKO NAGRODA DLA NIE CHORUJĄCYCH

URLOP/PLANOWANIE URLOPÓW JAKO NAGRODA DLA NIE CHORUJĄCYCH

a zestawienia jakości i związane z tym zmiany są robione 3 razy do roku. Za 100% frekwencję od stycznia do grudnia pracownicy są w styczniu następnego roku wynagradzani jednorazową premią. Piszę (...)

aplikacja radcowska

aplikacja radcowska

aplikacja radcowska Dzien Dobry W 2012 roku nie następują żadne zmiany w aplikacji radcowskiej a jak z 2013? Krajowa Rada Radców Prawnych uchwaliła nowy program aplikacji. Wchodzi w życie od (...)

Uważaj na nieuczciwych aktywizytorów

Uważaj na nieuczciwych aktywizytorów

nadawców. W telewizji będą emitowane spoty informujące o terminach zakończenia akcji zmiany sygnału. Pojawią się także krótkie audycje o sposobach dostosowania sprzętu do odbioru sygnału cyfrowego. (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

po podwyżce i zwiększeniu progów? norb60 Od 1 listopada 2012 r. kryterium będzie wynosić 539 zł, sam zasiłek podskoczy o kilkanascie złotych. rodzic1 Kto będzie miał prawo do zasiłku rodzinnego w 2013

zmiany w VAT 2013.

zmiany w VAT 2013.

zmiany w VAT 2013. Czy poza zmianami w definicja eksportu importu i działalności gospodarczej wejda jeszcze jakieś inne konkretniejsze zmiany?

faktury w 2013 roku

faktury w 2013 roku

faktury w 2013 roku Witam, Czy od nowego roku mają być jakieś zmiany w wystawianiu faktur i czy jestem zmuszony do zmiany oprogramowania księgowego np w związku z tym?

prawo jazdy 2013

prawo jazdy 2013

prawo jazdy 2013 wiem, ze sa planowane zmiany w zdawaniu na prawo jazdy, mam wiec pytanie od kiedy dokladnie ma zaczac to obowiazywac i jaka bedzie ilosc pytan? planowane sa zmiany w zdawaniu (...)

 Zmiany w PIT i CIT  2013

Zmiany w PIT i CIT 2013

Zmiany w PIT i CIT 2013 ustawa deregulacyjna przewiduje zmiany w pit i cit, ma wydłużyć w sposób znaczny czas pracy a mniejszych biurach rachunkowych. szacuje się że ma to być nawet (...)

Od kiedy zmiany w PIT?

Od kiedy zmiany w PIT?

staremu? Ten rok rozliczamy na zasadach z roku 2011. Zmiany które wejdą w żcie w 2013 zaczną obowiązywać od początku roku, nie będą przecież działać w stecz. izydora50

Zmiany koszty uzyskania przychodu w 2012.

Zmiany koszty uzyskania przychodu w 2012.

Zmiany koszty uzyskania przychodu w 2012. Jakie zmiany dokładnie mają mieć miejsce w kosztach uzyskania przychodu mili państwo? Proszę uprzejmie o jakąś informację co ma pozostać a co ma zniknąć (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

, czemu tak się dzieje. Ten materiał nadaje się do programu Państwo w Państwie i na skargę do ETS w połączeni z informacją do mediów. Jedyną drogą do zmiany tego stanu rzeczy jest publiczny szum (...)

Wymiana okien

Wymiana okien

. Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska-Ulewicz ulewicz.kancelaria@onet.eu ULEWICZ.KANC Witam kupiłem mieszkanie 5 lat temu w 2013 roku został zaksięgowany zwrot na poczet czynszu za wcześniej (...)

Bankructwo LOT-u 2013.

Bankructwo LOT-u 2013.

miliardem złotych pomocy publicznej. Ale wszystko wskazuje że LOT jest jak nasza mała Grecja. Firmę na pewno czeka redukcja zatrudnienia, likwidacja nierentownych połączeń i zmiany w sposobie świadczenia

ulga na dziecko 2013

ulga na dziecko 2013

ulga na dziecko 2013 Witam zwracam sie o porade, poniewaz juz pisalem w pewnej sprawie. Czy za ten rok ulga na dziecko ma wzrosnąć coś extra? Zmiany kreteriów jej przyznawania zostały już jakoś

Zmiany w homologacji - 2013 rok.

Zmiany w homologacji - 2013 rok.

Zmiany w homologacji - 2013 rok. Rada Ministrów przyjęła nowy projekt zmian w ustawie Prawo o ruchu drogowym. Zmianie podlegać będą szczegółowe wymagania homologacyjne. Świadectwo homologacji (...)

Nadchodzą zmiany w wydawaniu wyroków - 2013.

Nadchodzą zmiany w wydawaniu wyroków - 2013.

Nadchodzą zmiany w wydawaniu wyroków - 2013. Z nowym rokiem postępowania sądowe ulegną znacznemu przyspieszeniu, między innymi dzięki regulacjom dopuszczającym możliwość sporządzania elektronicznego

1

2