2012 rok ulga podatkowa na dzieci Wyszukiwarka e-prawnik.pl


ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

najgorsze.brrr.Mieszkamy razem,więc działamy sobie na nerwy strasznie czekając na opinię biegłych.Ja ciągle płaczę.Ze strachu.Sprawa jest w Toruniu.Strasznie długo się czeka na kolejne (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

może szansa żeby odebrać jej prawa do dzieci? marcinpszcz alimenty.pl szansa na odebranie praw rodzicielskich prawie żadna - bo i na jakiej podstawie? sąd orzeka mając na uwadze (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

przez rok a umowe mam do 2012 roku....prosze o rade,... sylwia prawo-pracy.net witam.czy na urlopie wychowawczym płatnym na niepełnosprawne dziecko mogę dorobic na pół etatu (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

wiedział co robi i jakie są jego obowiązki.on mi pomaga wychowywać dzieci,ale to chore co piszesz że musi wziąść na siebie całą odpowiedzialność.ojciec dzieci bimba na wszystko,a (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

[przeciwko sąsiadce]facet pracuje na kopalni zarabia pieniądze na dwoje dzieci oraz na wspanialą żonę która po wyjsciu męża do pracy robila się w domu balety,a po baletach wychodziła (...)

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

mi na złość nie zabierał dziecka na czas lub odwoził później ale nigdy nie odbijało się to na małej. Teraz gdy pojawiła się kobieta w jego życiu mam wrażenie że dziecko zeszło (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

czynsz ktory podzielila na dzieci gaz prąd oraz wode zaznaczyła ze idzie na reke nie wliczajac w to zabawek i slodyczy dzieci sa w wieku 9 i 16 ten ostatni pracuje jak dorosly za stawke (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

.......... Podpisujesz umowę na okres próbny na 3 m-ce, potem na rok.. a po 2 tygodniach od podpisania umowy na rok dowiadujesz się, że dziewczyna jest w ciąży i przynosi (...)

ile wynosi ulga na dziecko 2012 rok??

ile wynosi ulga na dziecko 2012 rok??

ile wynosi ulga na dziecko 2012 rok?? aloha, ktos moze mi powiedziec ile ma wynosic przewidziana ulga na dzieci w 2012 roku?

Ulga podatkowa w 2012

Ulga podatkowa w 2012

zmienić kraj a na przyszłe emerytury niech robię kto inny... tylko kto jak dzieci nie będzie!!??!! To się zaczyna robić powrót do przeszłości, Tusk władca rząd panowie feudalni a reszta (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

na wpłąte 1500zl. Nie stać mnie na to, jestem studentką co prawda pracuje, ale niewiele zarabiam. Powiedziałam o tym i do tego zgłosiłam, ze miałam otrzymac informacje na temat rozłozenia (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

mi czy becikowe dostaje sie na jedno dziecko czy na każde osobno? czy na drugie dziecko jest nieco więcej czy tyle samo?! pozdrawiam młoda mama hytra99 tyle co w zeszłym, na kazde (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

wcześniej bo w maju. Bardzo się zdziwiłam,gdy nie chcieli mi zapisać dziecka na mojego narzeczonego tylko na byłego męża(300 dni).Nie było innego wyjścia jak tylko zapisać na ex męża.Po (...)

Ulga na dzieci 2013

Ulga na dzieci 2013

Ulga na dzieci 2013 Jak wygląda przyznawanie obecnie ulga na dzieci, tzn. jest ten próg jakiś ale ile on wynosi, czy to suma netto czy brutto, czy na każdą osobę (...)

ulga podatkowa na dzieci 2011

ulga podatkowa na dzieci 2011

ulga podatkowa na dzieci 2011 Witam Mam pytanie jaka ulga podatkowa przysługuje na dziecko w roku 2011?Z góry dziekuję za wszelkie informacje

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

wspaniały i troszczy się na pokaz o dziecko przed sądem. Tak to własnie wygląda w rzeczywistości i takiemu rodzicu przyznaje sie opiekę nad dzieckiem! Co do alimentów to mam pytanie jak to wygląda (...)

ulga podatkowa 2012 dla dobrowolnie ubezpieczających się.

ulga podatkowa 2012 dla dobrowolnie ubezpieczających się.

ulga podatkowa 2012 dla dobrowolnie ubezpieczających się. Premier Donald Tusk wprowadza 4% ulgę podatkową dla osób dobrowolnie ubezpieczających się. Czy mają zostać wprowadzone jeszcze (...)

ulga na dzieci 2010

ulga na dzieci 2010

ulga na dzieci 2010 Zasady ulgi w 2010 roku są takie same jak w 2009. Na każde dziecko możemy odpisać od podatku 1112,04 zł. Przy dwójce dzieci limit wzrasta do 2224,08 zł. (...)

ulga na dzieci

ulga na dzieci

ulga na dzieci witam, mam dwóję dzieci z poprzedniego małżeństwa, teraz mieszkam z moim mężem i dzieci przebywają z nami. Czy mój mąż może odliczyć ulgę na (...)

Ulga podatkowa za internet w roku 2012.

Ulga podatkowa za internet w roku 2012.

Ulga podatkowa za internet w roku 2012. W roku 2012 po raz ostatni można skorzystać z tzw. ulgi internetowej na takich samych zasadach jak w roku poprzednim. Niewykorzystanego (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

. marcella32 Witam, mianowicie otrzymuję zasiłek rodzinny na troje dzieci, dostaję również dodatek na trzecie dziecko.Córka podpisała umowę o pracę na okres próbny Czy będę (...)

Obniżenie alimentów na ex-żonę do 0 zł. Czy możliwe?

Obniżenie alimentów na ex-żonę do 0 zł. Czy możliwe?

wskazania na pogorszenie w sentencji wyroku). W chwili zapadania wyroku zarabiałem netto 2600 zł, ex 500 brutto. Płacę alimenty na dwoje dzieci 9-letnie dziecko 300 zł, a na 12-letnie (...)

ulga na dzieci w 2012

ulga na dzieci w 2012

ulga na dzieci w 2012 moglby ktos z Was mi powiedziec ile wynosi przewidziana ulga na dzieci w 2012 r? bede wdzieczna za odpowiedz

ludzki

ludzki

nauczysz swoje dzieci moze niczego bo Duralex? Dzieci potrzebuja idealow, wzorow a nie dura lex Dzieci potrzebuja bonum i milosci i rodzicow zadne DURA ani LEX im rodzicow nie zastapi poomex (...)

Zmiana wyroku rozwodowego w kwestii władzy rodzicielskiej

Zmiana wyroku rozwodowego w kwestii władzy rodzicielskiej

dzieci na 2 tyg. w roku z dwumiesięcznym wyprzedzeniem telefonicznym, udostępnić Skype, podać adres i przekazywać pocztę dla dzieci ode mnie i podać numer telefonu. Telefonu nie odbiera, (...)

Wraca ulga internetowa!!

Wraca ulga internetowa!!

będzie mógł skorzystać jeszcze tylko przy rozliczeniu PIT za rok 2013. Aha, czyli raz na całe życie do użycia... normalnie super okazja, jak 10 letnia lodówka do kupienia, funkiel nówka nie (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

mają wynosic progi podatkowe na 2013 rok? klikuś Na ten rok progi podatkowe pozostają bez zmian? monika54 Nie wiem nic o żadnych zmianach w tym temacie. judyta45 Skala podatkowa (...)

Darowizna

Darowizna

obowiązujące od 29.02.2000 do ... Kwoty wolne od podatku: I grupa podatkowa: do 9.057 zł II grupa podatkowa: do 6.838 zł III grupa podatkowa: do 4.607 zł Skala podatku od spadków (...)

Ulga na dzieci 2012 dla rodziców po rozwodzie!

Ulga na dzieci 2012 dla rodziców po rozwodzie!

Ulga na dzieci 2012 dla rodziców po rozwodzie! Witam pytanie mam następujące. Czy ulga na dziecko przypadająca rodzicom tego dziecka którzy są rozwiedzeni przypadać (...)

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

a ile od darowizny. Jakie czynniki wpływają na jej wysokość? fabianik Spadek po dziadku został podzielony na babcie i 3 ich dzieci, czy dzieci mogą spisac się teraz na (...)

1

2