Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Pomocy!!! Podrobienie podpisu! Opinia grafologa23 Października 2013

  Temat: podrobienie podpisu kara Pracowałam jako akwizytor mając 22-23 lata, dla firmy energetycznej, w 2011 roku została podpisana umowa ( do jej akceptacji potrzebowałam danych z dowodu, faktury za (...)

 • PRESCO ....6 Września 2013

  Witam, Mam ogromne problemy , a to za sprawa firmy PRESCO.Otoz mam nieuregulowane rachunki z POLSKA TELEFONIA CYFROWA(wtedy funkcjonowala ERA) z roku 2001/2002 i po jakims czasie firma przesylala mi upomnienia do (...)

 • Zatrzymanie prawa jazdy za jazdę pod wpływem.17 Maja 2013

  Witam! Ostatnio zostałem zatrzymany podczas odwożenia samochodem znajomych do domu po małej imprezie, Ja nie piłem tego dnia niestety alkohol z dnia poprzedniego nie zdążył jeszcze opuścić mojego ciała(bardzo (...)

 • Prowadzenie samochodu pod wpływem leków przeciwbólowych (opioidowe)19 Lutego 2013

  Witam was serdecznie, Mam problem z powodu prowadzenia samochodu po silnych środkach przeciwbólowych; tramal, bunondal... W badaniu krwi wyszło 76ng/ml. Morfiny. Czy dlatego jest to tak wskazane (że (...)

 • Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja12 Grudnia 2012

  Mam problem z pośrednikiem (SendIt) firmy kurierskiej UPS. Wysyłałam za pośrednictwem tej firmy przesyłki, ok 450 od marca 2012 roku do końca września 2012. W sierpniu i wrześniu dostałam dziwne "protokoły (...)

 • Jazda bez prawa jazdy(Sądowy zakaz jazdy samochodem)5 Czerwca 2012

  Witam, mam pewien problem i chciałem się dowiedzieć albo uzyskać jakiś informacje w tej sprawie. Ogólnie przedstawię sytuacje. Mój tata mam wydany przez sąd zakaz jazdy samochodem za jazdę pod wpływem (...)

 • mandat karny za pływanie po rzece pod wpływem alkoholu4 Kwietnia 2012

  Witam, osoba została zatrzymana, na rzece w mieście, na rowerku wodnym w towarzystwie drugiej osoby. Obydwie były pod wpływem alkoholu, ponad 1,2 promila we krwi. Jaka kara (...)

 • kara za piwo 20123 Stycznia 2012

  pomocy! czy za % na sankach można dostać mandat?? tak można, nowelizacja tegoroczna daje taką możliwośc BudMaq grzywna do 5 tys. złotych dla tych, którzy pojawią się na stoku w stanie nietrzeźwości (...)

 • Ograniczenie praw rodzicielskich. Jak je odzyskac ?????????????????13 Grudnia 2011

  Witam !! Postaram się opisać wam sytuację dość jasno i oczekuję odpowiedź na moj temat ;-) Jestem matką 3,5 letniego syna jest to dziecko nie slubne oraz niepełnosprawne. Gdy go urodzilam nie bylam pełnoletnia (...)

 • Stan nietrzeźwości - jaka kara ??28 Kwietnia 2011

  Zachodzi, gdy: * zawartość alkoholu we krwi przekracza 0,5 promila albo prowadzi do stężenia przekraczającego tę wartość lub * zawartość alkoholu w 1 dm3 wydychanego powietrza (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane