180 dni Wyszukiwarka e-prawnik.pl


dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

będe na zwolnieniu i wrórę do pracy na kilka dni to jak wtedy ,bo przecież ni będe na zwolnieniu ciągłym 180 dni> Aga prawo-pracy.net jestem w 10 tyg ciazy.pracuje w cukierni po 12 godzin,bardzo (...)

zwrot Vat poprawność odliczenia

zwrot Vat poprawność odliczenia

opodatkowanej. Termin wydłużony - 180 dni Nadwyżka lub jej część, której nie można odzyskać w ciągu 60 dni, na żądanie podatnika zostanie zwrócona w terminie aż 180 dni (...)

Wyrejestrowanie podatnika VAT UE a zwrot podatku w 180 dni czy 60 dni

Wyrejestrowanie podatnika VAT UE a zwrot podatku w 180 dni czy 60 dni

Wyrejestrowanie podatnika VAT UE a zwrot podatku w 180 dni czy 60 dni Witam. Zgodnie z art. 97 Ustawy w przypadku podatników rozpoczynających działalność gopodarczą w czasie krótszym (...)

interpretacja art. 87 ust. 5a ustawy o podatku od towarów i usług, w szczególności dotyczącej wątpliwości

interpretacja art. 87 ust. 5a ustawy o podatku od towarów i usług, w szczególności dotyczącej wątpliwości

wątpliwości od kiedy liczyć termin 180 dni zwrotu kwoty podatku ? czy w terminie 180 dni od dnia złożenia rozliczenia, czyli deklaracji podatkowej w tym przypadku deklaracji VAT-7K (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

wypowiedzeniem albo na mocy porozumienia stron, - 180 dni, jeżeli w okresie 6-ciu miesięcy poprzedzających rejestrację w urzędzie pracy spowodował rozwiązanie ze swej winy stosunku pracy (służbowego) (...)

umowa zlecenie a L4!!!

umowa zlecenie a L4!!!

wypowiedzenie ide jutro do lekarza mam klopoty zdowotne to jesli dostane zwolnienie lekarskie i bede powiedzmy 3 dni na zwolnieniu do konca umowy dostane wypalte za dni przepracowane a co bedzie (...)

PZU - odmowa przyznania odszkodowania za operacjÄ™ chirurgicznÄ…

PZU - odmowa przyznania odszkodowania za operacjÄ™ chirurgicznÄ…

o tym wcześniej to operację zaplanowałbym po okresie 180 dni... Gdybym prześledził wcześniej umowę (która jest w moim zakładzie) pewnie takiej sytuacji by nie było. Dodam, iż przeprowadzenie (...)

Renta wypadkowa - od kogo?

Renta wypadkowa - od kogo?

do pobytu w szpitalu i dalszego leczenia 2 dni później ubezpieczyłem się odpłatnie w KRUS. Moje leczenie trwło wymagane 180 dni więc lekarz prowadzący chce skierować mnie na rentę (...)

Praca na umowę zlecenie a zwolnienie w ciąży

Praca na umowę zlecenie a zwolnienie w ciąży

lecz dopiero od lipca 2009r. odciągane sa mi sadki ubezpieczeniowe. Mam pytanie w związku z zajściem w ciążą (jeżeli teraz bym zaszła) to jakie przywileje mi przysługują wiem ze dopiera jak miną 180 (...)

Zwrot Vat poprawne odliczenie

Zwrot Vat poprawne odliczenie

terminu zwrotu ze względu na to że wszystkie faktury masz zapłacone do dnia złozenia deklaracji . jeżeli czekasz na termin 180 dni to zapłaty nie mają tu nic do rzeczy. ważny jest obowiązek (...)

czy możliew jest pobieranie opłaty za nie odebranie urządzenia?

czy możliew jest pobieranie opłaty za nie odebranie urządzenia?

180 dnia i przepadek po upływie 180 dni. dtk

Okres pobierania zasiłku dla bezrobotnych

Okres pobierania zasiłku dla bezrobotnych

stron, ? 180 dni, jeżeli w okresie 6-ciu miesięcy poprzedzających rejestrację w urzędzie pracy spowodował rozwiązanie ze swej winy stosunku pracy (służbowego) bez wypowiedzenia, ? okresu, (...)

Właściciel firmy na zwolnieniu lekarskim

Właściciel firmy na zwolnieniu lekarskim

chorobowe przez okres 90 dni i w tym czasie terminowo opłacałeś składki ZUS ( aktualny stan prawa ZUS 2010, wcześniej było 180 dni dla prowadzących działalność) TO: za okres L-4 opłacasz (...)

Czy rzeczywiście muszę przeprowadzać ponowne badania lekarskie???

Czy rzeczywiście muszę przeprowadzać ponowne badania lekarskie???

marca 2000 r. około 180 dni a nie 366? Agatka Widać że nie dokładnie przeczytałaś moje pytanie. PANCEK

Działka niebudowlana i kontener mieszkalny

Działka niebudowlana i kontener mieszkalny

. Chociaż mam problem podobny, tzn. - rolny, i własnie mam zamiar nie walczyć z urzędniczą nadgorliwością lecz jako przyczepę taki postawić na działce. Zgodnie z prawem co 180 dni przestawić (...)

Praca w Niemczech, podatki

Praca w Niemczech, podatki

. Dziś zorientował się, że w ciągu roku może pracować na terenie Niemiec około 180 dni (bodajże 183). Pracuje tam już jakieś dwa i pół roku. Przez ten czas wrócił cztery-pięć razy (...)

Odmowa wypłaty zasiłku

Odmowa wypłaty zasiłku

przez 180 dni spowodowanym stanami lękowymi (zwolnienie wystawione przez psychiatrę). Od 7.01 przebywalam (do 30.04) na zwolnieniu lekarskim spowodowanym dyskopatią odcinka lędźwiowego. Lekarz

Dobudowa budynku gospodarczego 35m2 do istniejÄ…cego budynku gospodarczego 35m2

Dobudowa budynku gospodarczego 35m2 do istniejÄ…cego budynku gospodarczego 35m2

od kolegi, że taki budynek bez pozwolenia mogę zrobić na zasadzie tymczasowego typu hala namiotowa. Czyli wypuszczam marki z ziemi robię skręcany budynek obłożony płytami warstwowymi i mam 180 dni (...)

Jak określamy datę nałożenia grzywny(mandatu) w przypadku wydruku z systemu teleinformatycznego?
Czy

Jak określamy datę nałożenia grzywny(mandatu) w przypadku wydruku z systemu teleinformatycznego? Czy

? Popełniłem wykroczenie 18.08.2011r, mandat wydrukowano rok później 05.06.2012r. Funkcjonarisz twierdzi, że wprowadził mandat do systemu 06.02.2011(przed upływem 180 dni). Czy mandat jest prawomocnyi (...)

Mandat od Straży Miejskiej po 4 miesiącach

Mandat od Straży Miejskiej po 4 miesiącach

ograniczeniu do 60km. Zastanawia mnie jedynie czy aby mają prawo ściągać po takim czasie? nie zapóxno? do 180 dni mogą cię ścigac z mandatem. tomek 78 jak najbardziej mają prawo ściągać (...)

prawo do zasiłku

prawo do zasiłku

pobierania zasiłku będzie skrócony o okres karencji czyli w moim przypadku 180 dni, a przysługuje mi 6 miesięcy pobierania zasiłku z tego wynika że nic nie dostane tak?? thomass98

Jazda pod wplywem alkoholu na rowerze!!!

Jazda pod wplywem alkoholu na rowerze!!!

przelaniu wodą i wezwaniu policji. Nikt mnie nie opatrzył. Badanie 62 mg. Jestem po wyroku. Mam płacić koszty sądowe. 2 lata w zawieszeniu. Zakaz prowadzenia pojazdów na 2 lata.(nie mam prawka) 180 (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

czyli te 20 , 26 dni a możecie go wykorzystać kiedy chcecie ss prawo-pracy.net witam. mam pytanie. czy muszę uczęszczać na praktyki w każde dni wolne od nauki? Jeszcze jedno pytanie na placu (...)

PRESCO!POMOCY!!!

PRESCO!POMOCY!!!

. Można rozmawiac z wierzycielem pierwotnym ale ten moze nie chcec z nami rozmawiac bo zlecil odzyskanie długu firmie windykacyjnej. Jeżeli chodzi o te 180 zł koleżanki to dla świętego spokoju niech

Reklamacja butów - zwrot gotówki

Reklamacja butów - zwrot gotówki

do 14-stu dni roboczych będzie decyzja, ja zażądałam wymiany na nową parę lub zwrot gotówki. Niestety minął trzeci dzień po określonym terminie i decyzji nadal nie ma. Moje pytanie jest następujace

Ustalenie ojcostwa

Ustalenie ojcostwa

. Jeśli "za ojca dziecka uznano jej byłego męża" to znaczy, że dziecko urodziło się przed upływem 300 dni od jego ustania. W zasadzie wszystko, co napisał użytkownik "Juliax" jest sprzeczne z

Kolizja rower auto, czy kierwoca postąpił etycznie? Czyja wina?

Kolizja rower auto, czy kierwoca postąpił etycznie? Czyja wina?

obiecuje za kilka dni zgłosić się, celem uregulowania zobowiązań. Mija kilka dni, kierowca nie zgłasza się. Poszkodowany rowerzysta telefonuje do kierowcy auta. Ten ostatnie jednak zmienia (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

czlowiek musi sie denerwowac i dzwonili do mnie we wtorek dzis mi juz pismo przyslali ze ja mam to zadluzenie splacic do 1 lipca. Czyli ja mam na splate tego zadłuzenia 5 dni. Normalnie chora firma.Ja nie

Prawa lokatorów.

Prawa lokatorów.

roku z okresu zimowego, gdyż wtedy nikt akurtat nie wynajmował tego mieszkania, rachunek wynosił 180 zł, a teraz nagle gdy my jesteśmy tylko 15 zł (tak, 15 zł za dwa miesiące w okresie zimowym) dla

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

dziecku zapewnić jakąs rozrywkę i w razie potrzeby wydac na leki.kilka dni temu rozmawiałam z mężem i próbowałam uświadomić że pora po półtora roku ta kwotę podnieść.powiedział że go nie (...)

1

2