Logowanie

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

• Pilne proszę o odpowiedź!! wykroczenia kk190a paragraf 13 Grudnia 2011

Znalazłam komórkę i okazuje się ,ze ktoś z niej uporczywie nękał tą osobę dowiedziałam się o tym po czasie gdy przyszło pismo z prokuratury numer komórki IMEI zgadza się. Mam ją ok miesiąca... (...)

• Art. 268a kodeksu karnego - niszczenie danych informatycznych21 Listopada 2011

Witam i sory za problemy dyslektyczne na wstępie piszę jeśli omyliłem działy proszę umieszczenie w odpowiednim dziale a teraz do rzeczy jestem posądzony a narzazie wzywany na jako podejrzany na policje Art. (...)

• zabranie prawa jazdy - 0.35 promila - prosze o podpowiedz.21 Lutego 2007

witam. kilka tyg temu moj ojciec stracil prawo jazdy, za jazde pod wplywem alkoholu. owszem pil, ale wieczorem dnia poprzedniego. oczywiscie nie powinien rano jechac ale pojechal, do pracy. zatrzymala go policja, (...)

• Procedura Wyboru Prezesa (Członka Zarządu w Sp. z o.o.)22 Kwietnia 2013

Dotyczy: Procedura Wyboru Prezesa (Członka Zarządu w Sp. z o.o.) Dzień Dobry, w spółce z o.o. podział własności jest następujący: Udziałowiec A1: 40% Udziałowiec A2: 37% Udziałowiec A3: (...)

• Wspólnota a nakaz zakładania kagańców wszystkim psom na terenie budynku27 Marca 2006

Czy wspólnota mieszkaniowa ma prawo uchwalić obowiązek noszenia kagańców przez wszystkie psy na terenie części wspólnych budynku, nawet jeśli są prowadzone na smyczy ? Zaznaczam, że chodzi o budynek mieszkalny (...)

• Palenie śmieci na własnej posesji?29 Lipca 2006

Czy ktoś się może orientuje, czy wolno mi palić śmieci na własnej posesji i jakie są związane z tym oraniczenia? Na pewno nie wolno palić Ci nawet ogniska. Więc o śmieciach nawet nie marz. Faktem jest, (...)

• Wyrok za jazdę ?na podwójnym gazie?11 Grudnia 2009

Witam. Moja sytuacja wygląda następująco... W 2008 roku spowodowałem wypadek w stanie nietrzeźwości, miałem ok. 2.3 promila. Jechałem sam i nikomu nic się nie stało. Sąd wydał następujący wyrok: - (...)

• wyrok w zawieszeniu - prosze o informacje16 Lipca 2009

W 2005 dostalem skazany na rok pozbawienia wolnosci w zawieszeniu za kierowanie pojazdem mechanicznym bedac w stanie nietrzezwosci. Wyrok brzmi nastepujaco: "Na podstawie art. 178a $ 1 k.k. wymierza (...)

• wazne pytanie..11 Października 2006

witam popelnilem przestepstwo z art.178kk i za kilka dni odbedzie sie pierwsza rozprawa, a kilka dni temu zostalem zatrzymany za jazde pod wplywem alkoholu na rowerze.. nie wiem co teraz bedzie, jezeli na rozprawie (...)

• Co grozi za aborcje kobiecie i lekarzowi?21 Listopada 2011

Witajcie moje pytanie nie będzie łatwe. Chodzi mi o temat aborcji, interesuje mnie temat prawa karnego i wyroku a nie samej aborcji od razu zaznaczam. Jakie wyroki maxymalne, jakie minimalne i jakie najczęściej (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane